Apartamenty Nakielska

6 zdjęć

Apartamenty Nakielska
Apartamenty Nakielska
Apartamenty Nakielska
Apartamenty Nakielska

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Nakielska dostępnych jest 79 ofert

Spełniające kryteria

Dla inwestora

Wszystkie (79)

Pokoje

Powierzchnia

Cena

Piętra

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • ochrona całodobowa
 • monitoring
 • rowerownia
 • wózkarnia
 • Standard deweloperski
 • Wykończenie pod klucz

Instalacje i energetyka

 • inteligentny dom

Przyroda w okolicy

 • 5 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 218 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 274 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski, wykończenie pod klucz

Rodzaj własności:

odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

balkon, loggia, taras, ogródek.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne .
 • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 79 mieszkań w tym 79 lokali typu apartament.

Powierzchnie mieszkań:

od 30 do 110 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 1, 2, 3, 4-pokojowe.

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Oferty pod inwestycje:

W inwestycji Apartamenty Nakielska znajduje się 30 ofert rekomendowanych do zakupu pod przyszły wynajem.

Opis inwestycji

Apartamenty Nakielska to nowa inwestycja mieszkaniowa blisko centrum Warszawy, zlokalizowana w zielonej części Woli, nieopodal Parku Powstańców Warszawy i Parku Moczydło. Budynek będzie miał 7 pięter, reprezentacyjny hol wejściowy, wewnętrzny zielony dziedziniec i garaż podziemny. Przeważać będą mieszkania 3 i 4-pokojowe – wszystkie z balkonami lub loggiami. Na parterze przygotowane zostaną zielone ogródki, a na ostatnich kondygnacjach przestronne tarasy. Wszystkie mieszkania będą wyposażone w duże, drewniane okna wysokiej jakości oraz drzwi o zwiększonej odporności na włamanie.

Teren będzie posiadał monitoring i ochronę, a dla większego bezpieczeństwa zamontowane zostaną wideodomofony. Na mieszkańców będą czekać nowoczesne rozwiązania, takie jak system inteligentnego mieszkania, paczkomaty, oraz stacje ładowania samochodów elektrycznych i naprawy rowerów. Powstaną również wózkownie, rowerownie i komórki lokatorskie.

Bryła budynku łączy w sobie nowoczesne rozwiązania, współczesny charakter i klasyczny design nawiązujący do ponadczasowej klasyki. Projekt był tworzony z myślą o maksymalnej wygodzie, komforcie i miejskiej elegancji. Elewacja zostanie wykonana z materiałów najwyższej jakości, nadających budynkowi prestiżowego charakteru.

Na klatkach schodowych przeważać będzie beton, mosiądz i Corianowe wykończenia. Całość ocieplać będzie kolor naturalnego drewna, a antracytowe elementy dodadzą projektowi charakteru. Dużą rolę odgrywać będzie eleganckie oświetlenie, a w części foyer wzory nawiązujące do klasycznego, dobrego designu.

Inwestycja Apartamenty Nakielska znajduje się na Ulrychowie, ul. Nakielska 5 (5 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez PROFIT Development.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 218 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Nakielska w sprzedaży jest 79 nowych mieszkań o powierzchni od 30 do 110 metrów kwadratowych.

Dostępne są mieszkania:

 • 1-pokojowe o powierzchni 30 m2 (1 mieszkanie)
 • 2-pokojowe o powierzchni od 39 do 52 m2 (29 mieszkań)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 58 do 72 m2 (45 mieszkań)
 • 4-pokojowe o powierzchni od 100 do 110 m2 (4 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców PROFIT Development przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Nakielska to doskonała lokalizacja dla wszystkich tych, którzy chcą połączyć życie w centrum ze spokojem, ciszą i zielenią wokół. Jest to miejsce doskonale skomunikowane – w okolicy znajdują się liczne linie autobusowe, tramwajowe i nowa stacja metra przy ulicy Górczewskiej. W 15 minut można stąd dojechać do Ronda Daszyńskiego – nowego centrum biznesowo – finansowego, a droga do ścisłego centrum Warszawy zajmie nam około 20 minut. W najbliższym otoczeniu znajdują się cztery parki: Powstańców Warszawy, Sowińskiego, Szymańskiego i Moczydło, a także miejsca aktywności sportowych – Baseny Moczydło i Nowa Fala Pływalnia OSiR. Z uwagi na bliskość dwóch szkół podstawowych, jest to również miejsce idealne dla rodzin z dziećmi. W pobliżu znajdują się: 1. Szkoła podstawowa 2. Przedszkole 3. Poczta 4. Wola Park 5. Park 6. Park Wodny Moczydło 7. Metro 8. Przystanek tramwajowy 9. Rondo Daszyńskiego 10. Kościół 11. Dworzec Zachodni 12. Przystanek autobusowy 13. Biedronka 14. Lidl

Znajdująca się w lewobrzeżnej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Śródmieścia, dzielnica Wola należy do najgęściej i najliczniej zaludnionych rejonów miasta. Dawny teren przemysłowy, na którym niegdyś powstały wielkie blokowiska, do dnia dzisiejszego stanowi skupisko wysokościowców. Współczesna architektura to przede wszystkim nowoczesne, postmodernistyczne biurowce, jak Atrium, budynki Kredyt Banku czy najwyższy na Woli drapacz – Warsaw Trade Tower. Atrakcyjne położenie dzielnicy sprzyja również dynamicznemu rozwojowi wysokiego budownictwa mieszkaniowego. Współczesna Wola to także ważny ośrodek życia kulturalnego, gdyż znajdują się tu znane w kraju i na świecie placówki muzealne: Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Historii Żydów Polskich oraz Muzeum Więzienia Pawiak, a ponadto: teatry, galerie sztuki i klubokawiarnie. Na tereny zielone dzielnicy składają się 4 parki i Lasek na Kole, a najważniejsze arterie to Al. Jana Pawła II i Trasa W-Z.

Komunikacja

Wielkim atutem Woli jest położenie w sąsiedztwie Śródmieścia, toteż dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych, tramwajowych czy II linii metra nie stanowi problemu. Trasa W-Z oraz Al. Jana Pawła II to najważniejsze arterie tej części stolicy.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Nakielska?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Nakielska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 270 metrów od inwestycji Apartamenty Nakielska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Zajezdnia Redutowa 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Nakielska znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Nakielska znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Punkt Przedszkolny Karuzella w odległości 260 m, Punkt Przedszkolny Karuzella Kids w odległości 260 m, Przedszkole nr 253 "Akademia Pana Kleksa" w odległości 430 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Nakielska w odległości 350 m znajduje się Boisko, w odległości 350 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 390 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 29.10.2020
Data aktualizacji: 08.09.2022

Nasi użytkownicy chwalą tego dewelopera za szybką odpowiedź na zapytania

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Ulrychowie

Oferty na Ulrychowie

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: