Osiedle przy Arkadii

Mieszkania i apartamenty z widokiem na Warszawę!

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezDantex

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Osiedle przy Arkadii dostępne są 4 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
C-98
1
27,33 m²
7
C-126
1
27,33 m²
2
C-39
2
44,23 m²
10
C-133
2
49,58 m²
2

Nagrody i wyróżnienia w Rankingu Inwestycji

Opis Inwestycji

Osiedle przy Arkadii

Nowy etap już w sprzedaży!Osiedle przy Arkadii to nowy projekt powstający w bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji Burakowska 16.Projekt zakłada budowę 5 budynków mieszkalnych wielorodzinnych z usługami, garażami podziemnymi i infrastrukturą techniczną oraz stworzenie przyjaznej zielonej przestrzeni wspólnej sprzyjającej integracji mieszkańców i wypoczynkowi. Działka o powierzchni 2,3 hektara ma status pełnej własności gruntu.Całość projektu cechuje elegancka powściągliwość formy, wysoki standard wykończenia i dbałość o detal architektoniczny. Architektura budynków z elewacją wykończoną płytką klinkierową nawiązuje do zabudowy słynnej Fabryki Koronek i jest kontynuacją koncepcji architektonicznej inwestycji Burakowska16. Efektem rozwinięcia tej idei w realizacji osiedla przy Arkadii ma być stworzenie spójnej architektonicznie przestrzeni miejskiej zagospodarowującej atrakcyjny lecz niedostrzegany dotąd fragment miasta.Inwestycja oferuje mieszkania o najbardziej pożądanych powierzchniach i rozkładach, w których strukturze przyjęto podział na część dzienną – salon z kuchnią lub aneksem kuchennym i część nocną – sypialnie z łazienką, jednocześnie pozostawiając duże możliwości dopasowania aranżacji wnętrz do indywidualnych potrzeb. We wszystkich zaprojektowano eleganckie, wysokie okna, a także balkony, loggie lub tarasy, a na parterze ogródki. Na kondygnacjach podziemnych przewidziano parking, komórki lokatorskie i rowerownie.Z myślą o ekologii zaprojektowano rozwiązania oszczędzające:- energię - oświetlenie części wspólnych sterowane na podczerwień;- wodę - nowoczesne systemy nawadniające teren zielony.Bezpieczeństwo mieszkańców zapewnią systemy kontroli dostępu, portiernie i ochrona 24/7.Terminy:4 Etap (D): 284 mieszkania, II kw. 2019 r.3 Etap (B): 91 mieszkań (sprzedane), III kw. 2018 r.

Inwestycja Osiedle przy Arkadii znajduje się na Powązkach, ul. Kłopot 4 (3.7 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Dantex.

Inwestycja Osiedle przy Arkadii jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 665 nowych mieszkań. Budynki posiadają 12 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle przy Arkadii pozostały na sprzedaż 4 mieszkania o powierzchniach od 27 do 50 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 1-pokojowe o powierzchni od 27 m2 (2 mieszkania)
  • 2-pokojowe o powierzchni od 44 do 50 m2 (2 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Dantex przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2015 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 12 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 665 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, recepcja, winda, rowerownia.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 4 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:od 27 do 50 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 1, 2-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle przy Arkadii

Bezsprzecznym atutem inwestycji jest lokalizacja, zapewniająca przyszłym mieszkańcom: - dogodny dojazd w każde, nawet najbardziej odległe miejsce stolicy - bliskość alei Jana Pawła II z licznymi połączeniami komunikacyjnymi oraz metro; - pełną infrastrukturę i liczne atrakcje: sklepy m.in. C.H. Arkadia i D.M. Klif, szkoły, przedszkola, przychodnie, kino, teatr, restauracje, basen, kluby sportowe, parki i tereny zielone, sieć nowoczesnych ścieżek rowerowych.

Znajdująca się w lewobrzeżnej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Śródmieścia, dzielnica Wola należy do najgęściej i najliczniej zaludnionych rejonów miasta. Dawny teren przemysłowy, na którym niegdyś powstały wielkie blokowiska, do dnia dzisiejszego stanowi skupisko wysokościowców. Współczesna architektura to przede wszystkim nowoczesne, postmodernistyczne biurowce, jak Atrium, budynki Kredyt Banku czy najwyższy na Woli drapacz – Warsaw Trade Tower. Atrakcyjne położenie dzielnicy sprzyja również dynamicznemu rozwojowi wysokiego budownictwa mieszkaniowego. Współczesna Wola to także ważny ośrodek życia kulturalnego, gdyż znajdują się tu znane w kraju i na świecie placówki muzealne: Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Historii Żydów Polskich oraz Muzeum Więzienia Pawiak, a ponadto: teatry, galerie sztuki i klubokawiarnie. Na tereny zielone dzielnicy składają się 4 parki i Lasek na Kole, a najważniejsze arterie to Al. Jana Pawła II i Trasa W-Z.

Komunikacja

Wielkim atutem Woli jest położenie w sąsiedztwie Śródmieścia, toteż dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych czy tramwajowych nie stanowi problemu. W 2019 roku planowane jest oddanie II linii metra. Trasa W-Z oraz Al. Jana Pawła II to najważniejsze arterie tej części stolicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle przy Arkadii mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 290 metrów od inwestycji Osiedle przy Arkadii znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rondo "Radosława" 10.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle przy Arkadii znajduje się się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne Baby room Preschool w odległości 260 m, Przedszkole Nr 433 w odległości 520 m, Zespół Szkół Fototechnicznych w odległości 540 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle przy Arkadii jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Beauty medical w odległości 440 m, Enel-Med Oddział Arkadia w odległości 450 m, Sharley w odległości 500 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle przy Arkadii składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 50 m znajduje się Fresh Market, w odległości 160 m znajduje się Piekarnia, w odległości 360 m znajduje się PSS Warszawa Wola.

Data publikacji: 09.06.2015

Data aktualizacji: 01.07.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie