Ul. Św. Stanisława 12

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż Ul. Św. Stanisława, oferowane bezpośrednio przez Budromex Sp. z o.o.

Warszawa, Wola, Młynów, Ul. Św. Stanisława 12

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 253 oferty w najbliższej okolicy!

Ul. Św. Stanisława 12

13 zdjęć

Ul. Św. Stanisława 12
Ul. Św. Stanisława 12
Ul. Św. Stanisława 12
Ul. Św. Stanisława 12

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Nasza najnowsza inwestycja położona przy ul. Św. Stanisława na Woli jest idealną propozycją dla osób ceniących swój czas. Bardzo dobry transport publiczny pozwoli Państwu w szybki i wygodny sposób przemieszczać się po Warszawie. Dzięki temu, będziecie Państwo mieli więcej czasu aby w pełni korzystać z okolicznych parków (Lasek na Kole, Park Moczydło) ośrodków sportu czy centrów handlowych.

W tym kameralnym budynku znajdzie się zaledwie 30 mieszkań o powierzchni od 26,2 m2 do 66,7 m2. Każde z nich będzie wyposażone w duże przestronne okna zapewniające dobre nasłonecznienie. Prosta i elegancka bryła budynku sprawia, że jego architektura zachowa swoje walory przez wiele lat. Budynek posiada pozwolenie na użytkowanie. Mieszkania są gotowe do przekazania.

Inwestycja Ul. Św. Stanisława 12 znajduje się na Młynowie (3.7 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Budromex Sp. z o.o.

Inwestycja Ul. Św. Stanisława 12 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 32 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Ul. Św. Stanisława 12 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Budromex Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2013 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 32 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Żelbetowa.

Dach

Dach płaski żelbetowy gr. 22 cm, ocieplony styropianem gr. 20 cm.

Elewacja

Tynk cienkowarstwowy na siatce z włókna szklanego.

Stolarka okienna

Okna PCV, szklenie jednokomorowe, okna i drzwi balkonowe uchylno otwierane z możliwością rozszczelniania, wyposażone w nawiewniki szczelinowe.

Drzwi zewnętrzne

Drzwi wejściowe do lokali pełne, antywłamaniowe o odpowiedniej odporności ogniowej.

Balkony

Balkony – płytki ceramiczne na zaprawie klejowej elastycznej mrozoodpornej. Balustrady zewnętrzne – stal ocynkowana malowana proszkowo, wypełniona szkłem bezpiecznym.

Posadzka

Szlichty zatarte na gładko, na warstwie płyt ze styropianu elastycznego dźwiękochłonnego grubości 4cm.

Ściany

W pomieszczeniach mieszkalnych, tynk gipsowy klasy III pomalowany 1-krotnie farbą podkładową białą. W pomieszczeniach sanitarnych (łazienka, WC) tynk gipsowy „zatarty na ostro”.

Sufity

Tynk gipsowy klasy III, pomalowany 1-krotnie farbą podkładową białą.

Parapety zewnętrzne

Z blachy lakierowanej.

Parapety wewnętrzne

Z konglomeratu.

Instalacje

Instalacja elektryczna, instalacja c.o. instalacja wodna i kanalizacyjna, instalacja video domofonowa wraz z osprzętem, instalacja telefoniczna i telewizyjna.

Ogrzewanie

Zasilanie ze wspólnego pieca gazowego umieszczonego na ostatniej kondygnacji.

Wentylacja

Mechaniczna.

Wyposażenie łazienki

Instalacje zimnej i ciepłej wody – rury z tworzywa sztucznego podprowadzone do podłączenia urządzeń przewidzianych w projekcie (umywalka, wanna, pralka itp.). Instalacja kanalizacyjna w lokalach mieszkalnych z podprowadzeniem pod urządzenia (wc, umywalka, wanna/prysznic, pralka, zlew itp.).

Wyposażenie kuchni

Instalacje zimnej i ciepłej wody – rury z tworzywa sztucznego podprowadzone do podłączenia urządzeń przewidzianych w projekcie (zlew itp.). Instalacja kanalizacyjna w lokalach mieszkalnych z podprowadzeniem pod urządzenia (zlew itp.).

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne: obowiązkowe miejsce postojowe. Cena: 30000 zł.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja zlokalizowana jest w warszawskiej dzielnicy Wola, przy ul. Św. Stanisława.

Znajdująca się w lewobrzeżnej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Śródmieścia, dzielnica Wola należy do najgęściej i najliczniej zaludnionych rejonów miasta. Dawny teren przemysłowy, na którym niegdyś powstały wielkie blokowiska, do dnia dzisiejszego stanowi skupisko wysokościowców. Współczesna architektura to przede wszystkim nowoczesne, postmodernistyczne biurowce, jak Atrium, budynki Kredyt Banku czy najwyższy na Woli drapacz – Warsaw Trade Tower. Atrakcyjne położenie dzielnicy sprzyja również dynamicznemu rozwojowi wysokiego budownictwa mieszkaniowego. Współczesna Wola to także ważny ośrodek życia kulturalnego, gdyż znajdują się tu znane w kraju i na świecie placówki muzealne: Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Historii Żydów Polskich oraz Muzeum Więzienia Pawiak, a ponadto: teatry, galerie sztuki i klubokawiarnie. Na tereny zielone dzielnicy składają się 4 parki i Lasek na Kole, a najważniejsze arterie to Al. Jana Pawła II i Trasa W-Z.

Komunikacja

Wielkim atutem Woli jest położenie w sąsiedztwie Śródmieścia, toteż dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych czy tramwajowych nie stanowi problemu. W 2019 roku planowane jest oddanie II linii metra. Trasa W-Z oraz Al. Jana Pawła II to najważniejsze arterie tej części stolicy.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Ul. Św. Stanisława 12?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Ul. Św. Stanisława 12 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 170 metrów od inwestycji Ul. Św. Stanisława 12 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wawrzyszewska 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Ul. Św. Stanisława 12 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Ul. Św. Stanisława 12 znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Niepubliczny Terapeutyczny Punkt Przedszkolny "TIK TAK" w odległości 260 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Ul. Św. Stanisława 12 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Medyczne Zawiszy w odległości 390 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Ul. Św. Stanisława 12 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 30 m znajduje się Żabka, w odległości 50 m znajduje się Żabka, w odległości 140 m znajduje się FOODS zdrowa żywność.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Ul. Św. Stanisława 12 w odległości 310 m znajduje się Boisko, w odległości 360 m znajduje się Boisko, w odległości 380 m znajduje się Mrs.Sporty.

Data publikacji: 06.08.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: