Apartamenty Bielańskie

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Budomex

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 493 mieszkania w najbliższej okolicy! Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

Żoliborz Business Concept (1,4 km dalej)

Inwestycja Żoliborz Business Concept znajduje się na Sadach Żoliborskich, ul. Powązkowska/Krasińskiego (4,7 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Żoliborz Business Concept Sp. z o.o.. Inwestycja Żoliborz Business Concept jest w trakcie przygotowań z planowanym na 3 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 149 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 17 do 41 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Warszawa, Żoliborz, Sady Żoliborskie, ul. Powązkowska/Krasińskiego (4,7 km od centrum Warszawy)

Inwestycja polecana

Żoliborz Business Concept
Condohotel
 • Termin oddania: 3 kw. 2021
 • Liczba mieszkań: 100
 • Powierzchnia: 17 - 41 m2
 • Liczba pokoi: 1 - 2
Żoliborz Business Concept Sp. z o.o.
Apartamentów spełniające kryteria

Dom Pod Szóstką (1,5 km dalej)

Inwestycja Dom Pod Szóstką znajduje się na Sadach Żoliborskich, ul. Ficowskiego 6 (4,5 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera NAPOLLO. Inwestycja Dom Pod Szóstką jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 105 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 36 do 91 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Warszawa, Żoliborz, Sady Żoliborskie, ul. Ficowskiego 6 (4,5 km od centrum Warszawy)

Inwestycja polecana

Dom Pod Szóstką
 • Termin oddania: 3 kw. 2019
 • Liczba mieszkań: 27
 • Powierzchnia: 36 - 91 m2
 • Liczba pokoi: 1 - 4
NAPOLLO
Mieszkania spełniające kryteria

Osiedle Żółwia (1,7 km dalej)

Inwestycja Osiedle Żółwia znajduje się na Chomiczówce, ul. Żółwia (7,7 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera P.P.U.H GLIF Sławomir Ziółkowski. Inwestycja Osiedle Żółwia jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 76 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 29 do 89 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Warszawa, Bielany, Chomiczówka, ul. Żółwia (7,7 km od centrum Warszawy)

Inwestycja polecana

Osiedle Żółwia
 • Termin oddania: 3 kw. 2019
 • Liczba mieszkań: 67
 • Powierzchnia: 29 - 89 m2
 • Liczba pokoi: 1 - 4
P.P.U.H GLIF Sławomir Ziółkowski
Mieszkania spełniające kryteria

Apartamenty Bielańskie to ekskluzywny budynek mieszkalny usytuowany przy ul. Rudnickiego 1.

Poprzez wprowadzenie prostej, nowoczesnej formy budynku i użycie wysokiej jakości materiałów wykończeniowych, kamiennej elewacji, stonowanych barw, obiekt będzie stanowił ważne miejsce dzielnicy miasta niewątpliwie podnosząc walory estetyczne przestrzeni publicznej.

Mieszkania o wysokości pomieszczeń od 270 cm do 400 cm z panoramicznymi oknami i funkcjonalnymi rozkładami, wysokim standardzie wykończenia zapewnią lokatorom poczucie bezpieczeństwa i komfortu.

Doskonały projekt wykonany przez Biuro Projektów Szumielewicz i Pawłowski, doświadczony deweloper (firma Budomex działa z sukcesem na rynku deweloperskim od ponad 20 lat).

Inwestycja Apartamenty Bielańskie znajduje się na Piaskach, ul. Rudnickiego 1 (6,1 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Budomex.

Inwestycja Apartamenty Bielańskie została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Bielańskie pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 59 do 140 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Budomex przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji: budynek posiada od 9 do 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń: w zależności od kondygnacji od 270 do 400 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe: nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie: nie przewidziano
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: internet, tv kablowa, usługi w budynku, winda, videodomofon.
Przyroda: w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Bielańskie

"Apartamenty Bielańskie" zlokalizowane są na granicy administracyjnej Żoliborza i Bielan, jest to jedno z najbardziej zielonych miejsc Warszawy. To niezwykle przyjazne miejsce do życia, z doskonale rozwiniętą infrastruktura miejską (szkoły, przedszkola, centra sportowe, galerie handlowe- wszystko na wyciągnięcie ręki). To również miejsce tętniące życiem kulturalnym i towarzyskim.

Znajdujemy się na wysokości 28 metrów nad poziomem Wisły. Jest to jedno z wyższych miejsc w Warszawie dzieki czemu mieszkańcy nie tylko wyższych kondygnacji mają gwarancję pięknego widoku panoramy Warszawy. Nasi klienci jako nieliczni będą mogli wybrać czy ma być to widok na Centrum czy na niczym niezakłóconą zieleń Rodzinnych Ogródków Działkowych.

"Apartamenty Bielańskie" to projekt doskonale skomunikowany ze wszystkimi dzielnicami Warszawy. Metro, liczne linie tramwajowe i autobusowe oraz Aleja Armi Krajowej (S8) zapewniają sprawne przemieszczanie się w dowolnym kierunku miasta.

Inwestycja usytuowana jest na ul Rudnickiego 1, w bliskim sąsiedztwie ul. Gen Maczka. Cisza pobliskich ogródków działkowych, parków, bliskie sąsiedztwo C.H Arkadia czynią to miejsce niezwykle atrakcyjnym.

„Zielona dzielnica” Bielany usytuowana jest na lewobrzeżnych tarasach Wisły i pod względem liczby ludności plasuje się na piątym miejscu wśród innych rejonów stolicy. Jedynie połowę powierzchni zajmują zabudowania, zaś 28% stanowią obszary lasów, parków i rezerwatów, m.in.: Las Bielański, Las i Park Młociński czy Zespół Przyrodniczo-Krajobrazowy „Olszyna”. Bielany sąsiadują także z Kampinoskim Parkiem Narodowym. Pośród zielonego pejzażu przebiegają liczne szlaki rowerowe i turystyczne. Niewielka ilość wysokiej architektury występuje na osiedlach: Chomiczówka, Marymont-Ruda, Stare Bielany, Wawrzyszew. Niskie, willowe budownictwo dominuje na Młocinach i Radiowie, zaś na osiedlu Piaski powstają nowe budynki mieszkalne. Dzięki przystankom autobusowym i tramwajowym, a także czterem stacjom metra, zaciszne Bielany połączone są z centrum miasta. Główną arterią jest Trasa Armii Krajowej, a ośrodkiem przemysłowym – Huta Warszawa.

Komunikacja

Najważniejszymi arteriami Bielan są: Trasa Armii Krajowej i trasa wylotowa nr 7 w kierunku Gdańska . Komunikacja z centrum stolicy możliwa jest za pomocą środków transportu publicznego: metra, autobusów czy tramwajów. W odległości 100 metrów od inwestycji Apartamenty Bielańskie znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Obrońców Tobruku.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Bielańskie znajdują się 53 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Kraina Czarów s.c. Przedszkole niepubliczne. Trafni K.S. w odległości 400 m, Przedszkole nr 318 w odległości 550 m, Żłobek nr 17 w odległości 600 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 150 m Anna Pensiek - lekarz dentysta. Stomatolog, protetyka, wybielanie zębów., w odległości 400 m Uni-Dent s.c. Centrum Stomatologii, w odległości 450 m Gabinet Lekarski.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Gabinet Kosmetyczny Petrova Warszawa Bielany w odległości 150 m, Naturella w odległości 300 m, FOTO-GRAF Studio w odległości 300 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: Działka Lotnika w odległości 200 m, Comfort Garden w odległości 400 m, Ognisko Piaski. Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej w odległości 600 m.

Data publikacji: 28 czerwca 2016 13:01

Data aktualizacji: 01 września 2018 01:00

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie

Nie masz czasu przeglądać wszystkich ofert?
Powiedz nam, jakiego mieszkania szukasz, a my znajdziemy je dla Ciebie.

Etap 1 z 3

Wybierz lokalizację

Liczba pokoi, która mnie interesuje:

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5+

Twój maksymalny budżet