Apartamenty Bielańskie

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezBudomex

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 441 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Bemo Park(1.3 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Bemowo, Bemowo Lotnisko, ul. Oławska 1 (6.7 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 9 100/m2
  Bemo Park
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 39
  Powierzchnia: 38 - 83 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Dla inwestora 19 ofert
  P.H.U. Partner
 • Żeromskiego 17(1.3 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Bielany, Słodowiec, ul. Żeromskiego 17 (6.5 km od centrum Warszawy)
  Żeromskiego 17
  Termin oddania: 3 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 87
  Powierzchnia: 30 - 74 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  Dla inwestora 44 oferty
  Matexi Polska Sp. Z o.o.
 • Dom Pod Szóstką(1.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Żoliborz, Sady Żoliborskie, ul. Ficowskiego 6 (4.5 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 9 650/m2
  Dom Pod Szóstką
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 3
  Powierzchnia: 80 m2
  Liczba pokoi: 3
  NAPOLLO

Opis Inwestycji

Apartamenty Bielańskie to ekskluzywny budynek mieszkalny usytuowany przy ul. Rudnickiego 1.Poprzez wprowadzenie prostej, nowoczesnej formy budynku i użycie wysokiej jakości materiałów wykończeniowych, kamiennej elewacji, stonowanych barw, obiekt będzie stanowił ważne miejsce dzielnicy miasta niewątpliwie podnosząc walory estetyczne przestrzeni publicznej.Mieszkania o wysokości pomieszczeń od 270 cm do 400 cm z panoramicznymi oknami i funkcjonalnymi rozkładami, wysokim standardzie wykończenia zapewnią lokatorom poczucie bezpieczeństwa i komfortu.Doskonały projekt wykonany przez Biuro Projektów Szumielewicz i Pawłowski, doświadczony deweloper (firma Budomex działa z sukcesem na rynku deweloperskim od ponad 20 lat).

Inwestycja Apartamenty Bielańskie znajduje się na Piaskach, ul. Rudnickiego 1 (6.1 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Budomex.

Inwestycja Apartamenty Bielańskie została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Bielańskie pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 59 do 140 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Budomex przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 9 do 10 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 270 do 400 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: internet, TV kablowa, usługi w budynku, winda, videodomofon.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Bielańskie

"Apartamenty Bielańskie" zlokalizowane są na granicy administracyjnej Żoliborza i Bielan, jest to jedno z najbardziej zielonych miejsc Warszawy. To niezwykle przyjazne miejsce do życia, z doskonale rozwiniętą infrastruktura miejską (szkoły, przedszkola, centra sportowe, galerie handlowe- wszystko na wyciągnięcie ręki). To również miejsce tętniące życiem kulturalnym i towarzyskim. Znajdujemy się na wysokości 28 metrów nad poziomem Wisły. Jest to jedno z wyższych miejsc w Warszawie dzieki czemu mieszkańcy nie tylko wyższych kondygnacji mają gwarancję pięknego widoku panoramy Warszawy. Nasi klienci jako nieliczni będą mogli wybrać czy ma być to widok na Centrum czy na niczym niezakłóconą zieleń Rodzinnych Ogródków Działkowych. "Apartamenty Bielańskie" to projekt doskonale skomunikowany ze wszystkimi dzielnicami Warszawy. Metro, liczne linie tramwajowe i autobusowe oraz Aleja Armi Krajowej (S8) zapewniają sprawne przemieszczanie się w dowolnym kierunku miasta. Inwestycja usytuowana jest na ul Rudnickiego 1, w bliskim sąsiedztwie ul. Gen Maczka. Cisza pobliskich ogródków działkowych, parków, bliskie sąsiedztwo C.H Arkadia czynią to miejsce niezwykle atrakcyjnym.

„Zielona dzielnica” Bielany usytuowana jest na lewobrzeżnych tarasach Wisły i pod względem liczby ludności plasuje się na piątym miejscu wśród innych rejonów stolicy. Jedynie połowę powierzchni zajmują zabudowania, zaś 28% stanowią obszary lasów, parków i rezerwatów, m.in.: Las Bielański, Las i Park Młociński czy Zespół Przyrodniczo-Krajobrazowy „Olszyna”. Bielany sąsiadują także z Kampinoskim Parkiem Narodowym. Pośród zielonego pejzażu przebiegają liczne szlaki rowerowe i turystyczne. Niewielka ilość wysokiej architektury występuje na osiedlach: Chomiczówka, Marymont-Ruda, Stare Bielany, Wawrzyszew. Niskie, willowe budownictwo dominuje na Młocinach i Radiowie, zaś na osiedlu Piaski powstają nowe budynki mieszkalne. Dzięki przystankom autobusowym i tramwajowym, a także czterem stacjom metra, zaciszne Bielany połączone są z centrum miasta. Główną arterią jest Trasa Armii Krajowej, a ośrodkiem przemysłowym – Huta Warszawa.

Komunikacja

Najważniejszymi arteriami Bielan są: Trasa Armii Krajowej i trasa wylotowa nr 7 w kierunku Gdańska . Komunikacja z centrum stolicy możliwa jest za pomocą środków transportu publicznego: metra, autobusów czy tramwajów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Bielańskie mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 80 metrów od inwestycji Apartamenty Bielańskie znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Obrońców Tobruku 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Bielańskie znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole nr. 287 w odległości 580 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Bielańskie jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Kochanowskiego w odległości 450 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Bielańskie składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 320 m znajduje się Żabka, w odległości 370 m znajduje się Carrefour Express, w odległości 390 m znajduje się Sklep z warzywami.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Bielańskie w odległości 360 m znajduje się Boisko, w odległości 410 m znajduje się Boisko, w odległości 410 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 28.06.2016

Data aktualizacji: 01.09.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie