Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Apartamenty Lubartowska

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Lubartowska, oferowane bezpośrednio przez

Bright Developments Sp. z o.o

Warszawa, Praga-Południe, Grochów, ul. Lubartowska 7

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 455 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Apartamenty LubartowskaApartamenty Lubartowska

7 zdjęć

Apartamenty Lubartowska
Apartamenty Lubartowska
Apartamenty Lubartowska
Apartamenty Lubartowska

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • winda
  • rowerownia
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • 3 parki w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2022 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 26 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 268 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

gaz z sieci miejskiej

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (18): komórki lokatorskie (11), cena 6000 zł/m2 boksy rowerowe (7) cena 5000 zł/m2

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (29 miejsc) : od 34 000 zł do 50 000 zł

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Apartamenty Lubartowska to propozycja dla osób, które szukają dobrego miejsca do mieszkania, pracy i wypoczynku w spokojnej, ale jednocześnie pełnej życia części miasta.

Inwestycja położona w jednej z zacisznych ulic Grochowa, wkomponowana zostanie w zwartą zabudowę, harmonizując z istniejącym otoczeniem niskich kamienic i okolicznych domów wielorodzinnych. Kameralna, elegancka architektura w zurbanizowanej przestrzeni to alternatywa dla dużych osiedli i wielopiętrowych bloków.

W budynku zaprojektowano zaledwie 26 apartamentów na 5 kondygnacjach, nieduży lokal usługowy w parterze oraz garaż podziemny. Proponujemy zróżnicowane powierzchnie od ok. 40 do 85 m2, z jedną łazienką lub dwiema, osobnym WC i garderobą. Mieszkania na piętrach posiadają balkony lub przestronne tarasy. W tylnej elewacji znajdują się duże ogródki lokatorskie do wyłącznej dyspozycji przyszłych właścicieli mieszkań na parterze. Największy posiada ponad 280 m2.

W garażu z dwukierunkowym wjazdem przewidziano wygodne miejsca parkingowe o szer. min. 2,5 m. Na kondygnacji podziemnej będą znajdować się boksy garażowe, a na poziomie parteru – komórki lokatorskie. Winda renomowanej marki będzie łączyć wszystkie kondygnacje.

Apartamenty Lubartowska to budynek z elegancką fasadą o podwyższonym standardzie. Wielkością i charakterem wpisuje się w pozostałe obiekty w pierzei ulicy, jednak nawiązuje do nowych uzupełnień zabudowy Grochowa.

Szkoły, przedszkola, ośrodki medyczne, małe i duże punkty handlowo-usługowe znajdują się w bliskim sąsiedztwie planowanej inwestycji. W okolicy – obiekty sportowe, parki, liczne restauracje i kawiarnie.

W odległości spaceru dostępne są różne warianty transportu publicznego: tramwaje, autobusy oraz rowery miejskie. Nieco dalej stacja PKP i SKM, a także główne arterie dzielnicy, które zapewniają swobodne połączenie z różnymi częściami Warszawy.

Rozbudowana sieć połączeń komunikacyjnych, niezbędna infrastruktura handlowo-usługowa i oferta edukacyjna. Apartamenty Lubartowska to dobra przestrzeń dla rodzin i wszystkich osób, które chcą mieszkać w kameralnym budynku, w cichym otoczeniu, z wygodnym dojazdem do centrum stolicy.

Inwestycja Apartamenty Lubartowska znajduje się na Grochowie, ul. Lubartowska 7 (6.3 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Bright Developments Sp. z o.o.

Inwestycja Apartamenty Lubartowska została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 26 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Lubartowska nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Bright Developments Sp. z o.o przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (29 miejsc)

W inwestycji znajduje się 18 komórek lokatorskich komórki lokatorskie (11), cena 6000 zł/m2 boksy rowerowe (7) cena 5000 zł/m2.

Lokalizacja inwestycji

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Lubartowska?

Transport z Pragi Południe na drugi brzeg Wisły umożliwiają mosty: Siekierkowski, Łazienkowski i Poniatowskiego, a najważniejszą arterią dzielnicy jest ul. Grochowska. Funkcjonuje tutaj komunikacja miejska: autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska, a w planach jest budowa II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Lubartowska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 717 metrów od inwestycji Apartamenty Lubartowska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Warszawa Olszynka Grochowska 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Lubartowska znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Lubartowska znajduje się 61 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Prywatna Szkoła Podstawowa nr 114 w odległości 195 m, Zespół Szkół Specjalnych nr 90 w odległości 197 m, szkoła w odległości 200 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Lubartowska jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Afident w odległości 228 m, Petra Medica w odległości 264 m, Adax-med w odległości 270 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Lubartowska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 134 m znajduje się Joga Sztuka Życia, w odległości 220 m znajduje się Monopolowy "Rowis", w odległości 252 m znajduje się Otrębusy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Lubartowska w odległości 212 m znajduje się boisko / kort, w odległości 249 m znajduje się boisko / kort, w odległości 375 m znajduje się Reh-Medica.

Data publikacji: 09.03.2023
Data aktualizacji: 26.10.2023

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023