Białołęcka 344

5 zdjęć

Białołęcka 344
Białołęcka 344
Białołęcka 344
Białołęcka 344

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Białołęcka 344 dostępnych jest 58 ofert

Spełniające kryteria

Dla inwestora

Wszystkie (58)

Pokoje

Powierzchnia

Cena

Piętra

Promocje

 • Promocja

  Mieszkania wykończone "Pod klucz"!

  mieszkania nr 67 i 92 dostępne z wykończeniem "Pod klucz"

 • Przecena

  W ostatnim czasie obniżono ceny niektórych ofert

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • teren ogrodzony
 • winda
 • Standard deweloperski podwyższony

Instalacje i energetyka

 • instalacja fotowoltaiczna

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 96 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski podwyższony

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

ogródek, balkon, taras.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (96 miejsc).

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się rzeka

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 58 mieszkań.

Powierzchnie mieszkań:

od 39 do 81 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe.

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Oferty pod inwestycje:

W inwestycji Białołęcka 344 znajduje się 36 ofert rekomendowanych do zakupu pod przyszły wynajem.

Opis inwestycji

Osiedle "Białołęcka 344" to zespół kameralnych, dwupiętrowych budynków o podwyższonym standardzie, wraz z miejscami postojowymi w garażach podziemnych. Otoczone zielenią oraz w bezpośrednim sąsiedztwie Kanałku Żerańskiego, nad którym można wypoczywać a wzdłuż którego prowadzi ścieżka rowerowa do Jeziora Zegrzyńskiego.

W budynkach przewidziano atrakcyjne i funkcjonalne układy mieszkań o metrażu od 40m2 do 90m2, do których na parterze przynależą ogródki lokatorskie, a na pierwszym i drugim piętrze balkony wyłożone deską tarasową.

Dodatkowym atutem inwestycji są: panele fotowoltaiczne na dachu (obniżenie kosztów części wspólnych), windy osobowe, garaże podziemne, monitoring wraz z kontrolą dostępu do osiedla.

Inwestycja Białołęcka 344 znajduje się na Brzezinach, ul. Białołęcka 344 (11.5 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez Timbud II Sp.z o.o. Sp. k.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 96 nowych mieszkań znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Białołęcka 344 w sprzedaży jest 58 nowych mieszkań o powierzchni od 39 do 81 metrów kwadratowych.

Dostępne są mieszkania:

 • 2-pokojowe o powierzchni od 39 do 51 m2 (36 mieszkań)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 60 do 66 m2 (6 mieszkań)
 • 4-pokojowe o powierzchni od 75 do 81 m2 (16 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców Timbud II Sp.z o.o. Sp. k. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (96 miejsc)

Lokalizacja inwestycji

W bardzo bliskiej okolicy znajdują się dwie szkoły podstawowe, szkoła średnia i przedszkole. Niedaleko jest również do sklepów, obiektów sportowych oraz przede wszystkim do terenów leśnych w postaci Puszczy Słupeckiej i Rezerwatu Łęgi Czarnej Strugi. Lokalizacja ta zapewnia intymność, wytchnienie od zgiełku centrum miasta oraz możliwość aktywnego spędzania wolnego czasu na łonie natury. Białołęka to jedna z najmłodszych dzielnic Warszawy. Zamieszkują ją głównie młode rodziny ze względu na bliskość terenów zielonych, dobry dojazd do centrum Warszawy i ciągle rozbudowującą się infrastrukturę szkolno-przedszkolną. Szybki rozwój dzielnicy sprawia, że staje się ona coraz bardziej atrakcyjna dla mieszkańców. Przy naszej inwestycji znajduje się przystanek autobusowy którym w łatwy sposób można dostać się do pobliskich szkół, miejsc przesiadkowych, jak również do stacji kolejowej. W niedalekiej przyszłości będzie można również dojechać do stacji II linii metra Bródno. - przystanek autobusowy 2 dwóch linii autobusowych - 100m, dojazd autobusem do stacji PKP ok. 10 minut, podobnie do nowobudowanej stacji metra; - przebiegająca w odległości 4km trasa S8, umożliwiająca sprawne przedostanie się w dalsze części miasta lub do innych aglomeracji; - szkoła podstawowa z boiskiem i bieżnią, szkoła średnia, przedszkole – 500m; - sklep spożywczy Lidl, Biedronka, Carrefour - 2-3km; - centrum handlowe, kino – 5km ok. 8 minut autem; - basen, centrum fitness – ok. 10 minut autem; - Puszcza Słupecka, Rezerwat Przyrody Łęgi Czarnej Strugi ok. 15 minut jazdy rowerem; - Zalew Zegrzyński ok. 45 minut jazdy rowerem ścieżką przy Kanale Żerańskim, lub 15 minut autem

Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem. Występują tutaj zarówno osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, jak również wysoka, nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Dużą popularnością nadal cieszą się białołęckie osiedla z wielkiej płyty: Nowy Tarchomin, Nowodwory i Nowe Świdry. W strefie centralnej i południowej rozwija się infrastruktura handlowo-usługowa, więc obszar ten ma szansę stać się czymś więcej, niż kolejną warszawską "sypialnią". Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy Białołęka znajdują się 4 stacje PKP. Kursują stąd autobusy, a budowa częściowej linii tramwajowej umożliwiającej dojazd z Tarchomina do centrum jest w końcowej fazie realizacji.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Białołęcka 344?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Białołęcka 344 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 230 metrów od inwestycji Białołęcka 344 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Warzelnicza 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Białołęcka 344 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Białołęcka 344 znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne,,Malinowe Przedszkole" w odległości 460 m.

Data publikacji: 09.06.2021
Data aktualizacji: 28.11.2022

Nasi użytkownicy chwalą tego dewelopera za szybką odpowiedź na zapytania

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Brzezinach

Oferty na Brzezinach

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: