Nova Buczacka

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Buczacka, oferowane bezpośrednio przez

B4 Inwestycje Sp. z o.o. Sp.k.

Wrocław, Fabryczna, Muchobór Wielki, ul. Buczacka 4

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 29 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Nova BuczackaNova Buczacka

2 zdjęcia

Nova Buczacka

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • rowerownia
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 20 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (3): w garażu podziemnym

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (3 miejsca)
  • miejsca postojowe podziemne (24 miejsca) : w garażu podziemnym

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Nova Buczacka to inwestycja mieszkaniowa realizowana na Muchoborze Wielkim we Wrocławiu, to miejsce z doskonałą lokalizacją dla tych, którzy decydują się pozostać w mieście.

W ofercie posiadamy 20 mieszkań o metrażu dostosowanym do zróżnicowanych potrzeb mieszkaniowych. Zarówno te o niewielkiej powierzchni, zaczynające się od 31,74 m2, do dużych czteropokojowych mieszkań rozkładowych o wielkości do 63,24 m2.

Małe i funkcjonalne w swoim układzie mieszkania to idealna propozycja dla Singla lub Studenta, te większe czteropokojowe, oferujemy w układzie z dwoma balkonami, w tym jednym przestronnym o powierzchni prawie 13 m2, co zapewni nie tylko komfort w domu, ale także i dużą swobodę na zewnątrz, szczególnie w słoneczne dni.

Myśląc o mieszkaniu nie powinniśmy zapominać o parkowaniu. W naszej ofercie mamy także do zaproponowania 24 miejsca postojowe w garażu podziemnym i 3 miejsca naziemne.

Doskonała lokalizacja naszej inwestycji zapewni komfort codziennego funkcjonowania. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdziecie Państwo plac zabaw dla dzieci oraz sklep ŻABKA, 5 min od miejsca zamieszkania dostępne są Biedronka, Lidl oraz Centrum Handlowe N-Park, z Kubem Fitness Academy.

W okolicy dostępne są także szkoła podstawowa i przedszkole, a do przystanku autobusowego dojdziecie w dwie minuty.

Inwestycja Nova Buczacka znajduje się na Muchoborze Wielkim, ul. Buczacka 4 (7.1 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez B4 Inwestycje Sp. z o.o. Sp.k.

Inwestycja Nova Buczacka została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 20 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Nova Buczacka nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców B4 Inwestycje Sp. z o.o. Sp.k. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (3 miejsca)
  • miejsca postojowe podziemne (24 miejsca)

W inwestycji znajdują się 3 komórki lokatorskie w garażu podziemnym.

Lokalizacja inwestycji

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nova Buczacka?

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nova Buczacka mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1315 metrów od inwestycji Nova Buczacka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Zachodni.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Nova Buczacka znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nova Buczacka znajduje się 19 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 22 w odległości 262 m, przedszkole w odległości 266 m, Publiczne Przedszkole "Wrocławskie Skauty III" w odległości 299 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Nova Buczacka jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: NZOZ "Remedis" w odległości 252 m, Centrum Zdrowia Zen w odległości 262 m, Pediatra Maciej Puławski w odległości 264 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nova Buczacka składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 112 m znajduje się Żabka, w odległości 267 m znajduje się Hert, w odległości 375 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nova Buczacka w odległości 88 m znajduje się boisko / kort, w odległości 92 m znajduje się boisko / kort, w odległości 622 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 02.04.2019
Data aktualizacji: 16.01.2020

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: