Grójecka 10

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Azysa Polska Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 38 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Apartamenty Skowronie(0.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Gaj, ul. Wiktora Brossa 1 (3.3 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 6 042/m2
  Apartamenty Skowronie
  Termin oddania: 1 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 38
  Powierzchnia: 34 - 114 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  G2 Sp. z o.o.
 • MicroKlimat(1.3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Gaj, ul. Brzoskwiniowa (2.9 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 6 400/m2
  MicroKlimat
  Condohotel
  Termin oddania: 1 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 132
  Powierzchnia: 24 - 67 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  Republika Wnętrz - Grupa
 • Armii Krajowej 7(1.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Huby, Armii Krajowej 7 (2.7 km od centrum Wrocławia)
  Armii Krajowej 7
  Termin oddania: 4 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 505
  Powierzchnia: 18 - 67 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  i2 DEVELOPMENT S.A.

Opis Inwestycji

GRÓJECKA 10 to niezwykle ekskluzywny budynek znajdujący się w jednej z najpiękniejszych dzielnic Wrocławia – Krzyki-Borek. Oddalony od zgiełku miasta, położony w pobliżu urokliwego Parku Południowego, jest idealnym miejscem do wyciszenia się po całym dniu pracy. W nowo wybudowanej inwestycji znajduje się tylko dziewięć mieszkań, co dodatkowo sprzyja kameralności. Dogodny dojazd do centrum miasta, jak i do kompleksu handlowego Bielany oraz autostrady A4 są z pewnością dodatkowymi atutami inwestycji. Każdy kto szuka spokoju i relaksu z nutą luksusu, będzie zachwycony GRÓJECKĄ 10.Budynek jest już gotowy do zamieszkania – posiada wszelkie odbiory, przy zakupie otrzymują Państwa umowę przeniesienia własności.Eleganckie ogrodzenie działki, pięknie wykończone wejście oraz strefy zielone, nadają temu miejscu aurę intymności. By zadbać o bezpieczeństwo Państwa pojazdów, na terenie posesji wydzielono specjalne, zadaszone miejsca postojowe. Niewielkie natężenie ruchu w okolicy zapewnia bezpieczeństwo bawiącym się dzieciom. Inwestycja zlokalizowana jest zaledwie 300m od Parku Południowego, wyjątkowego miejsca, gdzie można pospacerować i odświeżyć umysł. Niedaleko budynku znajdują się także obiekty sportowe, takie jak korty tenisowe, Tor Wyścigów Konnych czy baseny.

Inwestycja Grójecka 10 znajduje się na Borku, ul. Grójecka 10 (3.6 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera Azysa Polska Sp. z o.o..

Inwestycja Grójecka 10 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2010 roku.

Cały projekt składa się z 9 nowych mieszkań w tym 2 lokale typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Grójecka 10 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Azysa Polska Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2010 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 9 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: winda, własna kotłownia.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Grójecka 10

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

W odległości 800 metrów od inwestycji Grójecka 10 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Zajezdnia BOREK (4).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Grójecka 10 znajduje się 40 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Zgromadzenia Sióstr Św. Elżbiety w odległości 500m, Zaczarowana Kraina w odległości 500m, Niepubliczny Żłobek ELFIKI w odległości 500m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 500 m znajduje się 4 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką SPZOZ, w odległości 700 m znajduje się Dolnośląskie Centrum Dziecięce, w odległości 850 m znajduje się Klinika Chirurgii Urazowej i Chirurgii Ręki.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 250 m znajduje się Wrocławski Teatr Pantomimy im. Henryka Tomaszewskiego, w odległości 300 m znajduje się Teatrmit, w odległości 700 m znajduje się MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 200 m znajduje się Mat-Pol. Jarmakowicz M., w odległości 700 m znajduje się Ekspresja-Duo. Piechocki Z., w odległości 800 m znajduje się Wronba. Amatorska liga koszykówki.

Data publikacji: 21.02.2012

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie