Osiedle Poematu II

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Poematu, oferowane bezpośrednio przez

ATAL S.A.

Warszawa, Wawer, Falenica, ul. Poematu

Ceny od: 11 631 zł/m2
Osiedle Poematu IIOsiedle Poematu II

8 zdjęć

Osiedle Poematu II
Osiedle Poematu II
Osiedle Poematu II
Osiedle Poematu II
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

3 kw. 2025

Powierzchnie

33 - 118/m2

Przedział pokoi

2 - 5

Kondygnacje

6

Budynki

1

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Warszawa Falenica 03 - 910 m

Przystanek Autobusowy - 178 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

2 placówki medyczne, 21 placówek edukacyjnych, 7 kawiarni i restauracji, 10 sklepów, 14 obiektów sportowych, 6 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • winda
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Przyroda w okolicy

 • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2023 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2025 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 143 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

loggia, taras, balkon, ogródek

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 80 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 33 do 118 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3, 4, 5-pokojowe

Ceny mieszkań:

 • kształtują się w zakresie od 457 010 do 1 584 905 zł
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 11 631 do 14 374 zł

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Komfort mieszkańców

Inwestycja została zaprojektowana tak, aby łączyć wysoką jakość materiałów z funkcjonalnością i realnie wpływać na komfort życia mieszkańców.

To idealna propozycja dla osób, które szukają nieruchomości z dala od zgiełku miasta, a jednocześnie z doskonale rozwiniętą infrastrukturą oraz ofertą udogodnień. Osiedle zostało zaprojektowane z myślą o rodzinach z dziećmi, parach oraz zwolennikach aktywnego trybu życia. Główną zaletą Wawra jest mnogość terenów zielonych, cisza i bliskość dużych parków, co sprawia, że dzielnica nazywana jest „zielonymi płucami Warszawy”.

Osiedle Poematu będzie inwestycją składającą się z kilku etapów. W II etapie zaprojektowano 143 lokale w jednym budynku. W ofercie znalazły się mieszkania o powierzchni od 33 do 118 mkw. Pozwoli to na wybranie przestrzeni idealnie dopasowanej do indywidualnych potrzeb.

Osiedle Poematu to nowoczesne budynki, które wyróżnią się ciekawą bryłą i wysokiej klasy materiałami. Połączenie stonowanych, ponadczasowych kolorów fasady będzie doskonale współgrać z okolicznymi terenami zielonymi oraz nawiązywać do spokojnej i kameralnej atmosfery miejsca.

Zastosowane materiały wykończeniowe wyróżnią się dobrymi parametrami użytkowymi oraz wysoką jakością. Na osiedlu zaprojektowano tereny zielone, alejki oraz miejsca do odpoczynku. Cała inwestycja będzie odpowiednio oświetlona, zabezpieczona i monitorowana. O bezpieczeństwo mieszkańców zadba ochrona.

Inwestycja Osiedle Poematu II znajduje się w Falenicy, ul. Poematu (15.1 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez ATAL S.A.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2025 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 143 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Poematu II w sprzedaży jest 80 nowych mieszkań o powierzchni od 33 do 118 metrów kwadratowych , w cenie od 11 631 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców ATAL S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Niezliczone możliwości

Dogodna lokalizacja Osiedla Poematu pozwoli na sprawny dojazd do Śródmieścia, Wilanowa, Ursynowa czy na Mokotów. Wawer jest dobrze skomunikowany z centrum, do którego dotrzemy w ciągu 25 minut samochodem.

Wszystko to możliwe jest za sprawą Południowej Obwodnicy Warszawy, która zlokalizowana jest w odległości kilku kilometrów od terenu osiedla. Ponadto w 30 minut dojedziemy do stacji Warszawa Śródmieście pociągiem Szybkiej Kolei Miejskiej. Stacja Warszawa Falenica znajduje się jedynie 900 m od inwestycji. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdziemy również przystanki ZTM, a w odległości 5 minut pieszego spaceru pętlę autobusową. Do najważniejszych arterii dzielnicy należy Wał Miedzeszyński, który od osiedla dzieli ok. 8 min jazdy samochodem.

Wawer to…

dzielnica, która zlokalizowana jest w bezpośrednim sąsiedztwie terenów zielonych, parków, rezerwatów oraz ciekawych miejsc rozrywki.

W odległości 6-10 km od Osiedla Poematu można odpocząć, zrelaksować się lub aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu. Plaża nad Wisłą, tzw. Plaża Romantyczna, to doskonałe miejsce na spacery, spotkania z bliskimi czy weekendowy odpoczynek. Zwolennicy dzikiej przyrody mogą wybrać się do rezerwatu przyrody „Wyspy Zawadowskie” nad Wisłą lub nad Jezioro Torfy, a na dłuższą wycieczkę krajoznawczą można wybrać się do oddalonego o 10 km Mazowieckiego Parku Krajobrazowego z licznymi ścieżkami edukacyjnymi oraz spacerowymi.

Wawer to dzielnica w południowo-wschodniej części Warszawy wyróżniająca się największym obszarem terytorialnym – ok. 80 km2. Jednocześnie jest to jeden z tych rejonów miasta, w których znajduje się najwięcej zielonej przestrzeni. Rozległe obszary naturalnego krajobrazu, na które składają się: Mazowiecki Park Krajobrazowy, Rezerwat im. Króla Jana III Sobieskiego oraz Zakole Wawerskie, a także dominacja niskiej, przeważnie willowej zabudowy, to czynniki decydujące o niewielkiej gęstości zaludnienia. Wawer jest spokojnym, malowniczym miejscem, w którym można odpocząć od miejskiego gwaru lub spędzić czas na świeżym powietrzu, rozkoszując się pięknem przyrody. Na terenie Wawra znajduje się aż 7 stacji kolejowych, toteż pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej stanowią najwygodniejszy środek transportu do centrum miasta. Ważnymi arteriami są m.in.: Most Siekierkowski, Wał Miedzeszyński, ul. Płowiecka.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Poematu II?

Do najważniejszych arterii dzielnicy o znaczeniu wewnętrznym należy Wał Miedzeszyński oraz ulice: Płowiecka, Bronisława Czecha, Trakt Lubelski, Korkowa, Patriotów, a znaczenie w ruchu ogólnomiejskim ma most Siekierkowski. Ze względu na obecność 7 stacji kolejowych dojazd do centrum zapewniają linie Szybkiej Kolei Miejskiej.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Poematu II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 910 metrów od inwestycji Osiedle Poematu II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Warszawa Falenica 03.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Poematu II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Poematu II znajduje się 21 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: przedszkole w odległości 98 m, Publiczne Przedszkole Europejskie 2 w odległości 108 m, Szkoła Podstawowa nr 76 im. 13 Dywizji Piechoty Strzelców Kresowych w odległości 143 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Poematu II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: BIORENIX-FALDENT w odległości 720 m, Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego, Przychodnia Rejonowa nr 6 w odległości 987 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Poematu II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 132 m znajduje się Carrefour Express, w odległości 446 m znajduje się Caro. Delikatesy, w odległości 671 m znajduje się U Joli.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Poematu II w odległości 148 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 186 m znajduje się boisko / kort, w odległości 211 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 29.11.2023
Data aktualizacji: 10.04.2024
ATAL S.A. logo

ATAL S.A.

Adres biura sprzedaży:

Aleje Jerozolimskie 142 B / III piętro, 02-305 Warszawa

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 10:00 - 18:00
 • Wtorek: 08:00 - 16:00
 • Środa: 08:00 - 16:00
 • Czwartek: 08:00 - 16:00
 • Piątek: 08:00 - 16:00

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Artykuły powiązane:

  Nagrody i wyróżnienia

  nagroda forbes 2022
  nagroda forbes 2021
  nagroda digital excellence awards 2022
  nagroda laur klienta 2023
  nagroda dobry pracodawca 2023
  nagroda gazele biznesu 2023
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: