Serce Zajezdni Wrzeszcz

Pod wynajem

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezARPI

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Serce Zajezdni Wrzeszcz dostępnych jest 5 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
5.1
2
31,06 m²
5
5.6
2
30,79 m²
5
5.4
3
63,04 m²
5
5.2
4
84,3 m²
5
5.5
4
96,55 m²
5

Opis Inwestycji

Serce Zajezdni Wrzeszcz to nowa inwestycja mieszkaniowa w Gdańsku, w atrakcyjnej północnej części dzielnicy Gdańsk Wrzeszcz przy ul. Grudziądzkiej 8.- 42 atrakcyjne apartamenty w doskonałej lokalizacji oraz 2 lokale usługowe.- Umowny termin zakończenia inwestycji to I kwartał 2020r., jednak ze względu na postęp i zaawansowany poziom budowy planowany termin oddania mieszkań do użytku to IV kwartał 2019r.- W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycja ROBYG – Zajezdnia Wrzeszcz- Komunikacja – tramwaj, autobus, al. Hallera- Blisko szkoły, szpital, sklepy, tereny rekreacyjne i plaża

Inwestycja Serce Zajezdni Wrzeszcz znajduje się we Wrzeszczu, ul. Grudziądzka 8 (5 km od centrum Gdańska), jest realizowana przez dewelopera ARPI.

Inwestycja Serce Zajezdni Wrzeszcz jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 42 nowych mieszkań w tym 6 lokali typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Serce Zajezdni Wrzeszcz pozostało na sprzedaż 5 mieszkań o powierzchniach od 31 do 97 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 31 m2 (2 mieszkania)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 63 m2 (1 mieszkanie)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 84 do 97 m2 (2 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper ARPI przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 42 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 301 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: taras.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: usługi w budynku, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 5 mieszkań w tym 5 lokali typu apartament.
Powierzchnie mieszkań:od 31 do 97 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Oferty pod inwestycje:

W inwestycji Serce Zajezdni Wrzeszcz znajdują się 2 oferty rekomendowane do zakupu pod przyszły wynajem.

Lokalizacja inwestycji Serce Zajezdni Wrzeszcz

Gdańsk Wrzeszcz to dzielnica o powierzchni 10 km kw położona pomiędzy Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym, dzielnicą Aniołki, Zaspa i Letnica. Mieszka tu 50 tys. mieszkańców. Dzielnicę przecina droga wojewódzka E472, linia kolejowa przy której mieści się stacja Gdańsk Wrzeszcz, która jest ważnym węzłem komunikacyjnym miasta i biegnąca do niej równolegle Aleja Zwycięstwa. Na terenie Wrzeszcza odpocząć można w Parku Jaśkowej Doliny i Parku Akademickim. Największą uczelnią w okolicy jest Politechnika Gdańska a najciekawsze zabytki to Cerkiew Prawosławna pw. Św. Mikołaja, Browar we Wrzeszczu czy Westerplatte, oddalone od granic Wrzeszcza o ok. 100 metrów. Gdański Wrzeszcz ma dobry dostęp do rzeki Martwa Wisła (ok. 100 metrów) a także Morza Bałtyckiego (500 m.). Największe galerie handlowe Wrzeszcza to CH Manhattan i Galeria Bałtycka, w których łącznie znajduje się ponad 200 sklepów.

Komunikacja

Gdańsk Wrzeszcz to jedna z trzech największych stacji miasta, z której odjeżdżają zarówno lokalne, jak i ogólnopolskie pociągi. Jeździ tędy też 8 linii tramwajowych i 12 autobusów. Komunikację samochodową ułatwia droga wojewódzka E472 biegnąca z zachodu na wschód Wrzeszcza.

W odległości 150 metrów od inwestycji Serce Zajezdni Wrzeszcz znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Ciołkowskiego (n/ż).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Serce Zajezdni Wrzeszcz znajdują się 32 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Nasza Szkoła - Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Przedszkolem w odległości 600m, Szkoła Podstawowa nr 52 w odległości 750m, Gimnazjum nr 12 im. Marii Skłodowskiej-Curie w odległości 800m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 550 m znajduje się Apteka Crategus Dbam o zdrowie, w odległości 750 m znajduje się Apteka Lotnia Dbam o zdrowie, w odległości 900 m znajduje się Apteka Słoneczna.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 50 m znajduje się Bankomat PKO BP S.A., w odległości 400 m znajduje się Polski Rejestr Statków, w odległości 450 m znajduje się Led Lewandowska E. - Bar gastronomiczny.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 400 m znajduje się Gdański Klub Sportowy Gedania 1922 - sekcja piłki nożnej, w odległości 700 m znajduje się Fitness House Studio Magdalena Jedynak, w odległości 1300 m znajduje się BlueFit Centrum Fitness i Szkoleń.

Data publikacji: 19.12.2018

Data aktualizacji: 19.11.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie