Apartamenty Łomiańska 3

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezApartus Development Sp. z o.o. Sp. k.

Ceny od: 14 750 zł brutto/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Łomiańska 3 dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
Parter
4
115,6 m²
Parter
1 730 000 zł

Opis Inwestycji

Apartamenty Łomiańska 3 to kameralna inwestycja zlokalizowana na granicy Żoliborza, nieopodal Lasku Bielańskiego na Marymoncie, w jednym z bardziej spokojnych rejonów domów jednorodzinnych / szeregowych w Warszawie.To ciekawa alternatywa dla osób poszukujących mieszkania w wysokim standardzie w doskonałej lokalizacji. Inwestycja łączy w sobie zalety mieszkania w apartamentowcu i jak i domu jednorodzinnym. W procesie projektowania kierowaliśmy się chęcią stworzenia obiektu cechującego się wysoką estetyką, komfortem oraz funkcjonalnością. Chcieliśmy połączyć nowoczesność nawiązując jednocześnie do Żoliborskiej / Marymonckiej architektury i historii.Bryła budynku z panoramicznymi, drewnianymi oknami, elegancka elewacja z elementami klinkieru, podziemny garaż, winda oraz duże tarasy to tylko niektóre z zalet, jakimi cechuje się inwestycja. W budynku zaprojektowaliśmy w sumie siedem apartamentów.

Inwestycja Apartamenty Łomiańska 3 znajduje się na Marymoncie Kaskadzie, ul. Łomiańska 3 (6.2 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Apartus Development Sp. z o.o. Sp. k..

Inwestycja Apartamenty Łomiańska 3 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 7 nowych mieszkań w tym 5 lokali typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Łomiańska 3 pozostało na sprzedaż 1 mieszkanie o powierzchni 116 metrów kwadratowych w cenie od 14 750 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 4-pokojowe o powierzchni od 116 m2 w cenie od 1 730 000 zł (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Apartus Development Sp. z o.o. Sp. k. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 7 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 276 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski podwyższony
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: taras.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: monitoring, teren ogrodzony, internet, winda, videodomofon.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las, staw.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne jest 1 mieszkanie w tym 1 lokal typu apartament.
Powierzchnie mieszkań: 116 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 4-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
  • kształtują się na poziomie 1 730 000 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 14 750 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Łomiańska 3

„Zielona dzielnica” Bielany usytuowana jest na lewobrzeżnych tarasach Wisły i pod względem liczby ludności plasuje się na piątym miejscu wśród innych rejonów stolicy. Jedynie połowę powierzchni zajmują zabudowania, zaś 28% stanowią obszary lasów, parków i rezerwatów, m.in.: Las Bielański, Las i Park Młociński czy Zespół Przyrodniczo-Krajobrazowy „Olszyna”. Bielany sąsiadują także z Kampinoskim Parkiem Narodowym. Pośród zielonego pejzażu przebiegają liczne szlaki rowerowe i turystyczne. Niewielka ilość wysokiej architektury występuje na osiedlach: Chomiczówka, Marymont-Ruda, Stare Bielany, Wawrzyszew. Niskie, willowe budownictwo dominuje na Młocinach i Radiowie, zaś na osiedlu Piaski powstają nowe budynki mieszkalne. Dzięki przystankom autobusowym i tramwajowym, a także czterem stacjom metra, zaciszne Bielany połączone są z centrum miasta. Główną arterią jest Trasa Armii Krajowej, a ośrodkiem przemysłowym – Huta Warszawa.

Komunikacja

Najważniejszymi arteriami Bielan są: Trasa Armii Krajowej i trasa wylotowa nr 7 w kierunku Gdańska . Komunikacja z centrum stolicy możliwa jest za pomocą środków transportu publicznego: metra, autobusów czy tramwajów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Łomiańska 3 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 230 metrów od inwestycji Apartamenty Łomiańska 3 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rudzka 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Łomiańska 3 znajduje się się 9 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 53 im. Mariusza Zaruskiego w odległości 300 m, Niepubliczny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli "Supernauczyciel" w odległości 370 m, Punkt Przedszkolny "SOTIS" w odległości 410 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Łomiańska 3 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia SPZZLO Żoliborz w odległości 480 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Łomiańska 3 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 330 m znajduje się Carrefour Express, w odległości 400 m znajduje się Owoce - Warzywa, w odległości 410 m znajduje się mini Delikatesy abc.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Łomiańska 3 w odległości 300 m znajduje się Boisko, w odległości 310 m znajduje się Boisko, w odległości 310 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 11.04.2019

Data aktualizacji: 23.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie