Apartamenty Łomiańska 3

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Apartus Development Sp. z o.o. Sp. k.

Ceny od: 13 200 zł/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Łomiańska 3 dostępne są 3 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
1B
3
89,46 m²
1
Parter
4
115,6 m²
-
1A
4
93,99 m²
1

Opis Inwestycji

Apartamenty Łomiańska 3 to kameralna inwestycja zlokalizowana na granicy Żoliborza, nieopodal Lasku Bielańskiego na Marymoncie, w jednym z bardziej spokojnych rejonów domów jednorodzinnych / szeregowych w Warszawie.To ciekawa alternatywa dla osób poszukujących mieszkania w wysokim standardzie w doskonałej lokalizacji. Inwestycja łączy w sobie zalety mieszkania w apartamentowcu i jak i domu jednorodzinnym. W procesie projektowania kierowaliśmy się chęcią stworzenia obiektu cechującego się wysoką estetyką, komfortem oraz funkcjonalnością. Chcieliśmy połączyć nowoczesność nawiązując jednocześnie do Żoliborskiej / Marymonckiej architektury i historii.Bryła budynku z panoramicznymi, drewnianymi oknami, elegancka elewacja, podziemny garaż, winda oraz duże tarasy to tylko niektóre z zalet, jakimi cechuje się inwestycja. W budynku zaprojektowaliśmy w sumie siedem apartamentów.

Inwestycja Apartamenty Łomiańska 3 znajduje się na Marymoncie Kaskadzie, ul. Łomiańska 3 (6.2 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Apartus Development Sp. z o.o. Sp. k..

Inwestycja Apartamenty Łomiańska 3 jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 7 nowych mieszkań w tym 4 lokale typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Łomiańska 3 pozostały na sprzedaż 3 mieszkania o powierzchniach od 89 do 116 metrów kwadratowych w cenie od 13 200 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 89 m2 (1 mieszkanie)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 94 do 116 m2 (2 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Apartus Development Sp. z o.o. Sp. k. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 7 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 276 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: taras.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony, internet, winda, videodomofon.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las, staw.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 3 mieszkania w tym 3 lokale typu apartament.
Powierzchnie mieszkań:od 89 do 116 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 13 200 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Łomiańska 3

„Zielona dzielnica” Bielany usytuowana jest na lewobrzeżnych tarasach Wisły i pod względem liczby ludności plasuje się na piątym miejscu wśród innych rejonów stolicy. Jedynie połowę powierzchni zajmują zabudowania, zaś 28% stanowią obszary lasów, parków i rezerwatów, m.in.: Las Bielański, Las i Park Młociński czy Zespół Przyrodniczo-Krajobrazowy „Olszyna”. Bielany sąsiadują także z Kampinoskim Parkiem Narodowym. Pośród zielonego pejzażu przebiegają liczne szlaki rowerowe i turystyczne. Niewielka ilość wysokiej architektury występuje na osiedlach: Chomiczówka, Marymont-Ruda, Stare Bielany, Wawrzyszew. Niskie, willowe budownictwo dominuje na Młocinach i Radiowie, zaś na osiedlu Piaski powstają nowe budynki mieszkalne. Dzięki przystankom autobusowym i tramwajowym, a także czterem stacjom metra, zaciszne Bielany połączone są z centrum miasta. Główną arterią jest Trasa Armii Krajowej, a ośrodkiem przemysłowym – Huta Warszawa.

Komunikacja

Najważniejszymi arteriami Bielan są: Trasa Armii Krajowej i trasa wylotowa nr 7 w kierunku Gdańska . Komunikacja z centrum stolicy możliwa jest za pomocą środków transportu publicznego: metra, autobusów czy tramwajów.

W odległości 100 metrów od inwestycji Apartamenty Łomiańska 3 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Hłaski.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Łomiańska 3 znajdują się 73 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 346 "Pod Kasztanem" w odległości 250m, Szkoła Podstawowa im. J. Verne'a w odległości 300m, Szkoła Podstawowa nr 53 im. gen. M. Zaruskiego w odległości 300m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 150 m znajduje się AB Ortodoncja, w odległości 150 m znajduje się Awi-Med, w odległości 350 m znajduje się Pęzińska-Kosieradzka Hanna, lek. med. neurolog.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 200 m znajduje się Biblioteka Publiczna im. Stanisława Staszica nr 22, w odległości 600 m znajduje się Mural - "Kogo Słucha Czego?" Witolda Lutosławskiego 9, w odległości 850 m znajduje się Stowarzyszenie Teatralne Remus.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 350 m znajduje się Boisko Piłkarskie, w odległości 350 m znajduje się Fizjotech. Integracyjny Klub Sportowy , w odległości 400 m znajduje się Fitness Klub.

Data publikacji: 11.04.2019

Data aktualizacji: 13.08.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie