Apartamenty Łomiańska 3

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Łomiańska, oferowane bezpośrednio przez Apartus Development Sp. z o.o. Sp. k.

Warszawa, Bielany, Marymont Kaskada, ul. Łomiańska 3

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 6 ofert w najbliższej okolicy!

Apartamenty Łomiańska 3

11 zdjęć

Apartamenty Łomiańska 3
Apartamenty Łomiańska 3
Apartamenty Łomiańska 3
Apartamenty Łomiańska 3

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Apartamenty Łomiańska 3 to kameralna inwestycja zlokalizowana na granicy Żoliborza, nieopodal Lasku Bielańskiego na Marymoncie, w jednym z bardziej spokojnych rejonów domów jednorodzinnych / szeregowych w Warszawie.

To ciekawa alternatywa dla osób poszukujących mieszkania w wysokim standardzie w doskonałej lokalizacji. Inwestycja łączy w sobie zalety mieszkania w apartamentowcu i jak i domu jednorodzinnym. W procesie projektowania kierowaliśmy się chęcią stworzenia obiektu cechującego się wysoką estetyką, komfortem oraz funkcjonalnością. Chcieliśmy połączyć nowoczesność nawiązując jednocześnie do Żoliborskiej / Marymonckiej architektury i historii.

Bryła budynku z panoramicznymi, drewnianymi oknami, elegancka elewacja z elementami klinkieru, podziemny garaż, winda oraz duże tarasy to tylko niektóre z zalet, jakimi cechuje się inwestycja. W budynku zaprojektowaliśmy w sumie siedem apartamentów.

Inwestycja Apartamenty Łomiańska 3 znajduje się na Marymoncie Kaskadzie, ul. Łomiańska 3 (6.2 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Apartus Development Sp. z o.o. Sp. k.

Inwestycja Apartamenty Łomiańska 3 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 7 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Łomiańska 3 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Apartus Development Sp. z o.o. Sp. k. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 7 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 276 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski podwyższony
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
monitoring, teren ogrodzony, internet, winda, videodomofon
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, las, staw

Lokalizacja inwestycji

„Zielona dzielnica” Bielany usytuowana jest na lewobrzeżnych tarasach Wisły i pod względem liczby ludności plasuje się na piątym miejscu wśród innych rejonów stolicy. Jedynie połowę powierzchni zajmują zabudowania, zaś 28% stanowią obszary lasów, parków i rezerwatów, m.in.: Las Bielański, Las i Park Młociński czy Zespół Przyrodniczo-Krajobrazowy „Olszyna”. Bielany sąsiadują także z Kampinoskim Parkiem Narodowym. Pośród zielonego pejzażu przebiegają liczne szlaki rowerowe i turystyczne. Niewielka ilość wysokiej architektury występuje na osiedlach: Chomiczówka, Marymont-Ruda, Stare Bielany, Wawrzyszew. Niskie, willowe budownictwo dominuje na Młocinach i Radiowie, zaś na osiedlu Piaski powstają nowe budynki mieszkalne. Dzięki przystankom autobusowym i tramwajowym, a także czterem stacjom metra, zaciszne Bielany połączone są z centrum miasta. Główną arterią jest Trasa Armii Krajowej, a ośrodkiem przemysłowym – Huta Warszawa.

Komunikacja

Najważniejszymi arteriami Bielan są: Trasa Armii Krajowej i trasa wylotowa nr 7 w kierunku Gdańska . Komunikacja z centrum stolicy możliwa jest za pomocą środków transportu publicznego: metra, autobusów czy tramwajów.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Łomiańska 3?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Łomiańska 3 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 230 metrów od inwestycji Apartamenty Łomiańska 3 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rudzka 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Łomiańska 3 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Łomiańska 3 znajduje się się 9 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 53 im. Mariusza Zaruskiego w odległości 300 m, Niepubliczny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli "Supernauczyciel" w odległości 370 m, Punkt Przedszkolny "SOTIS" w odległości 410 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Łomiańska 3 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia SPZZLO Żoliborz w odległości 480 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Łomiańska 3 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 330 m znajduje się Carrefour Express, w odległości 400 m znajduje się Owoce - Warzywa, w odległości 410 m znajduje się mini Delikatesy abc.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Łomiańska 3 w odległości 300 m znajduje się Boisko, w odległości 310 m znajduje się Boisko, w odległości 310 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 11.04.2019
Data aktualizacji: 30.04.2021

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: