Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Aneo Development logo

Aneo Development

Warszawa, ul. Emilii Plater 25 lok. 11
O nas
Oferta
Kontakt

Informacje o nas

ANEO Development jest firmą deweloperską specjalizującą się w budownictwie mieszkaniowym wielorodzinnym i jednorodzinnym o podwyższonym standardzie.

Podstawowe założenia działalności to zapewnienie naszym klientom rozwiązań nowoczesnych i funkcjonalnych o najwyższej jakości oraz profesjonalna obsługa i doradztwo na każdym etapie współpracy.

Posiadamy liczne grunty budowlane w Warszawie w dzielnicy Mokotów, Praga Południe, Bielany, Wesoła, jak również w Sulejówku i Pruszkowie.

Nasze ostatnio zakończone i w pełni sprzedane realizacje to ekskluzywne osiedle willi miejskich ,,Mokotów Villa Nova’’ na Dolnym Mokotowie przy ul. Bluszczańskiej oraz nowoczesny projekt wielorodzinny ,,Kruszewskiego 2’' w dzielnicy Praga Południe. Kolejną inwestycją ANEO Development jest budynek wielorodzinny przy ul. Brzeskiej 10 usytuowany w sercu modnej Pragi Północ. Niewątpliwą zaletą inwestycji jest jej rewelacyjne połączenie komunikacyjne z Centrum miasta oraz bliskość Parku Skaryszewskiego. W 2017 r. planujemy również rozpoczęcie budowy kameralnego prestiżowego apartamentowca na Saskiej Kępie w rejonie ul. Paryskiej.

Posiadamy w sprzedaży 54 nieruchomości w 2 inwestycjach

 • Widoki Kruszewskiego
  gotowe
  Najnowszą inwestycje ANEO Development „WIDOKI KRUSZEWSKIEGO” wyróżnia znakomita lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie zielonego skweru w cichej, ale świetnie skomunikowanej najlepszej części Pragi Południe. W inwestycji znajdzie się łącznie 58 doskonale zaprojektowanych i funkcjonalnych lokali od 36 m2 do 117 m2. Optymalne nasłonecznienie i widoki mieszkań zapewnia ciekawe rozbicie bryły na dwa

  Widoki Kruszewskiego

  od 14 463 /m2
  ul. Kruszewskiego 16, Grochów, Praga-Południe, Warszawa(5.2 km od centrum)
  Aneo Development
 • Zana 2
  1 kw. 2026
  SPOKOJNE MIEJSCE W DZIELNICY Z TRADYCJAMI Nowa inwestycja ANEO Development „Zana 2” jest skierowana dla osób poszukujących równowagi między spokojną lokalizacją, a wygodą życia w wielkim mieście. Budynek będzie położony w zielonym i zacisznym zakątku Pragi Południe przy ul. Tomasza Zana, w sąsiedztwie kameralnych kamienic mieszkalnych. Lokalizacja zapewnia wygodny i szybki dojazd do centrum

  Zana 2

  ul. Tomasza Zana 2, Gocławek, Praga-Południe, Warszawa(6.5 km od centrum)
  Aneo Development

Zakończyliśmy sprzedaż 6 inwestycji

Kontakt

Aneo Development logo
Aneo Development
Warszawa, ul. Emilii Plater 25 lok. 11
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023