Nowa Jutrzenka

Mieszkania na sprzedaż ul. Jutrzenki, oferowane bezpośrednio przez

Ancona Development Sp. z o.o.

Wrocław, Krzyki, Klecina, ul. Jutrzenki

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 132 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Nowa Jutrzenka

6 zdjęć

Nowa Jutrzenka
Nowa Jutrzenka
Nowa Jutrzenka
Nowa Jutrzenka

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • winda
  • rowerownia
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 119 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (55): Metraż: 3,99 - 5,5 m2

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne (130 miejsc) : Możliwość zakupu więcej niż 1 miejsca postojowego

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Opis inwestycji

Nowa Jutrzenka logo

Osiedle Jutrzenka to miejsce, w którym rozkwita życie. Zamieszkaj na osiedlu o przemyślanej architekturze utrzymanej w prawdziwie skandynawskim stylu.

Odkryj, że życie w mieście może przypominać beztroskie wakacje! Jutrzenka to wszechobecna zieleń, nowoczesne rozwiązania budowlane i willowe sąsiedztwo. W wewnętrznej części osiedla zaaranżowano zieleniec z ławkami i alejkami, który wiosną zamienia się w kwitnący ogród.

Do dyspozycji mieszkańców przygotowano parking podziemny i naziemny, dwa dziedzińce, rowerownie oraz komórki lokatorskie. Budynki wyposażone są w wygodne, cichobieżne windy.

Inwestycja Nowa Jutrzenka znajduje się na Klecinie, ul. Jutrzenki (6 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Ancona Development Sp. z o.o.

Inwestycja Nowa Jutrzenka została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 119 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Nowa Jutrzenka nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Ancona Development Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne (130 miejsc)

W inwestycji znajduje się 55 komórek lokatorskich Metraż: 3,99 - 5,5 m2.

Lokalizacja inwestycji

Bogata infrastruktura Kleciny, części dzielnicy Krzyki, zapewnia pełną niezależność, a doskonała komunikacja przybliża centrum na wyciągnięcie ręki. Trudno znaleźć we Wrocławiu drugie miejsce, gdzie mieszka się tak dobrze!

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nowa Jutrzenka?

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowa Jutrzenka mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1370 metrów od inwestycji Nowa Jutrzenka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Partynice.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Nowa Jutrzenka znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nowa Jutrzenka znajduje się 12 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 56 w odległości 290 m, przedszkole w odległości 450 m, Punkt Przedszkolny "Zatoka Przygód" w odległości 510 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Nowa Jutrzenka jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: DIALAB w odległości 510 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 540 m, Mediconcept w odległości 550 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nowa Jutrzenka składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 150 m znajduje się sklep z żywnością, w odległości 470 m znajduje się Plon, w odległości 480 m znajduje się Społem.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nowa Jutrzenka w odległości 180 m znajduje się centrum sportowe, w odległości 190 m znajduje się boisko / kort, w odległości 450 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 19.04.2021
Data aktualizacji: 31.10.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: