Spectrum - Motylkowa

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezAiga Investments Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 40 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Łubinowa Park(0.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Ołtaszyn, ul. Łubinowa 28 (5.4 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 7 000 brutto/m2
  Łubinowa Park
  Termin oddania: 3 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 4
  Powierzchnia: 85 - 110 m2
  Liczba pokoi: 3 - 5
  City Development Łubinowa Park
 • Grota 87(0.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Wojszyce, ul. Grota Roweckiego 87 (5.3 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 6 050/m2
  Grota 87
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 5
  Powierzchnia: 95 - 102 m2
  Liczba pokoi: 5 - 6
  Artha Dom
 • Iwaszkiewicza 47(1.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Wojszyce, ul. Iwaszkiewicza 47 (5.8 km od centrum Wrocławia)
  Iwaszkiewicza 47
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 7
  Powierzchnia: 48 - 92 m2
  Liczba pokoi: 1 - 2
  Town House Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Dobra lokalizacjaMieszkania usytuowane są wśród zielonej, spokojnej okolicy, niewiele oddalona od centrum miasta zapewni komfort i najbliższym. Dobra komunikacja miejska umożliwi szybki dojazd do centrum miasta. Przestrzeń pomiędzy budynkami przeznaczamy na oryginalne place zabaw dla dzieci w różnym przedziale wiekowym, jak również cześć rekreacyjną dla dorosłych.Atrakcyjne mieszkaniaMieszkania z dużymi balkonami, instalacją pod kominek, możliwością zamontowania klimatyzacji. Na parterze mieszkania z zielonymi tarasami, w mieszkaniach dwupoziomowych tarasy na dachu. W części podziemnej miejsca postojowe. Osiedle jest ogrodzone, monitorowane i strzeżone.Przestrzeń między budynkami przeznaczamy na oryginalną aranżację zieleni wrazz elementami małej architektury, ciągi komunikacji pieszej oraz place zabaw dla dzieci w różnych przedziałach wiekowych. Jest to możliwe dzięki zaprojektowaniu dróg kołowych jedynie wokół osiedla, z bezpośrednim wjazdem do garaży podziemnych.

Inwestycja Spectrum - Motylkowa znajduje się na Ołtaszynie, ul. Motylkowa (5.2 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera Aiga Investments Sp. z o.o..

Inwestycja Spectrum - Motylkowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 1 nowego mieszkania. Budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Spectrum - Motylkowa pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Aiga Investments Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2015 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 1 lokalu mieszkalnego.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Spectrum - Motylkowa

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Spectrum - Motylkowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 210 metrów od inwestycji Spectrum - Motylkowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Świt.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Spectrum - Motylkowa znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole Kropeczka - Niepubliczny Punkt Przedszkolny przy Centrum Edykacji i Zabawy Edukarnia w odległości 270 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Spectrum - Motylkowa jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Dializ Fresenius w odległości 480 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Spectrum - Motylkowa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 230 m znajduje się Żabka, w odległości 310 m znajduje się Żabka, w odległości 370 m znajduje się Lidl.

Data publikacji: 06.03.2015

Data aktualizacji: 13.06.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie