Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

+0 km

Lokalizacja

Czas dojazdu

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Dodaj lokalizację

filtruj

sortuj

alerty

Mapa

Mieszkania na sprzedaż Sosnowiec tanio

35 ofert w 7 inwestycjach w tym 6 ofert promocyjnych

Średnia cena nieruchomości w tej lokalizacji 8 207 zł/m²

+0 km

Lokalizacja

Czas dojazdu

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Powiadomienia

Zobacz na mapie
Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Nowa Środula - etap II
  gotowe

  Nowa Środula - etap II

  od 6 950 /m2
  ul. Stefana Jędryczki, Sosnowiec(4.5 km od centrum)
  Perfectum Development Sp. z o.o.
 • Stary Browar bud. 4
  4 kw. 2024

  Stary Browar bud. 4

  ul. ks. Jerzego Popiełuszki 30, Sosnowiec(5.9 km od centrum)
  ZMIROB S.J.
 • Sielec Renarda etap II
  3 kw. 2025
  Nowoczesne, kameralne osiedle Sielec Renarda składa się z czterech budynków. Inwestycja realizowana jest w trzech etapach. Budynki A, B i C obejmują 103 funkcjonalne mieszkania o powierzchniach od 43 m² do 85 m² oraz pięć lokali usługowych na parterze. Wszystkie budynki posiadają windy. Pod każdym z nich znajduje się garaż podziemny, dostępne są również komórki lokatorskie. Dla wygody mieszkańców

  Sielec Renarda etap II

  ul. Browarna, Sosnowiec(3 km od centrum)
  PBO Śląsk Sp. z o.o.
 • Murapol Apartamenty na Wzgórzu - bud. 4 i 5
  4 kw. 2025

  % Promocje

  Murapol Apartamenty na Wzgórzu to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa położona w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji Sosnowca. To najwyższy punkt miasta, z którego rozciąga się rozległy widok na całą okolicę – przy dobrej widoczności można stąd dostrzec nawet malownicze pasmo Beskidu Śląskiego. Zielone i przyjazne sąsiedztwo inwestycji w postaci jednorodzinnej zabudowy pozwala odetchnąć mieszkańcom

  Murapol Apartamenty na Wzgórzu - bud. 4 i 5

  ul. Klimontowska, Sosnowiec(4.3 km od centrum)
  Murapol S.A.
 • HELLO! KUKUŁKI
  gotowe
  HELLO! Kukułki to idealne miejsce dla tych którzy szukają domu lub mieszkania w dogodnej lokalizacji, ale także w bliskim sąsiedztwie natury w tym Parków – Sieleckiego i Środuli. W ramach projektu powstaną 24 mieszkania o powierzchni od 54 do 62 m2 wraz z ogródkami lub balkonami jak również domy z zabudowie szeregowej o powierzchni blisko 160m2 z własnym działkami. Tak zróżnicowane metraże będą

  HELLO! KUKUŁKI

  od 7 000 /m2
  ul. Kukułek 85-87, Sosnowiec(4.9 km od centrum)
  GrupaHELLO
 • Stary Browar bud. 3
  gotowe

  Stary Browar bud. 3

  ul. ks. Jerzego Popiełuszki 30, Sosnowiec(5.9 km od centrum)
  ZMIROB S.J.
 • Green House Klimontowska
  2 kw. 2025
  Green House Klimontowska to osiedle tworzone dla ludzi ceniących jakość i wysoki komfort życia. Osiedle zlokalizowane jest w Sosnowcu w dzielnicy Sielec. Unikalny projekt, wysokiej jakości materiały, dbałość o detale, a także infrastruktura otoczenia to tylko niektóre z zalet, które zostaną docenione przez wszystkie osoby chcące korzystać z uroków mieszkania w nowoczesnym

  Green House Klimontowska

  ul. Klimontowska, Sosnowiec(5.1 km od centrum)
  Platforma Mieszkaniowa
 • WYGRAJ

  100 000 zł

  na nowe mieszkanie!

 • getHome

  Zobacz najnowsze oferty z rynku wtórnego w lokalizacji Sosnowiec

Przyspiesz swoje poszukiwania

W 3 krokach skonfiguruj swoje idealne mieszkanie, a nasz system rekomendacji dobierze konkretne nieruchomości, idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Skonfiguruj mieszkanie

Wiadomości na temat Sosnowca:

Tanie mieszkania w Sosnowcu – jak znaleźć okazje?

Znajdujący się we wschodniej części Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego (GOP) Sosnowiec to niegdysiejszy kluczowy ośrodek gospodarczy, który redefiniuje się po restrukturyzacji zakładów wydobywczych. Dziś zamiast górnictwa i hutnictwa dominują tu handel oraz usługi. Miasto podobnie jak inne ośrodki GOP jest dość gęsto zaludnione i cieszy się dużym zainteresowaniem nabywców nieruchomości. Sprawdź, czy można tu kupić tanie mieszkania i jak je znaleźć.

Rynek nieruchomości w Sosnowcu

Sosnowiec charakteryzuje się rozwiniętą infrastrukturą i dużym potencjałem rozwojowym. Leży w bezpośrednim sąsiedztwie Katowic i Dąbrowy Górniczej. Przez miasto przebiega droga ekspresowa S1, a tuż za jego granicami znajduje się autostrada A4. Tak korzystne położenie sprawia, że ma ono ogromny potencjał rozwojowy. Jest to jedno z większych miast GOP, a jednocześnie jedno z tańszych, jeśli chodzi o nieruchomości. Mieszkanie można tu kupić taniej niż np. w Mysłowicach czy Chorzowie. Ceny mieszkań w Sosnowcu wypadają też bardzo korzystnie w porównaniu z sąsiednimi Katowicami stanowiącymi główny ośrodek całego województwa.

Nowych mieszkań w Sosnowcu powstaje dość sporo, ponieważ atrakcyjne ceny przyciągają wielu nabywców. Są one budowane w ramach nowoczesnych inwestycji – zarówno dużych, jak i małych osiedli, a także pojedynczych apartamentowców i zabudowy jednorodzinnej (np. bliźniaczej i szeregowej). W ścisłym centrum trudno o wolne tereny, ale tuż poza nim i na obrzeżach miasta znajduje się wiele działek pod inwestycje. Właśnie tam można znaleźć tanie mieszkania, które pozwalają wielu osobom stworzyć wymarzony dom.

Tanie mieszkania w Sosnowcu – gdzie ich szukać?

W porównaniu np. z Katowicami, Sosnowiec ma do zaoferowania wyłącznie tanie mieszkania. Ceny w mieście są jednak dość zróżnicowane i warto się im przyjrzeć przed podjęciem decyzji. Można tu znaleźć nieruchomości z rynku pierwotnego, których cena za 1 m2 jest nawet niższa niż średnia krajowa. Są one jednak położone na obrzeżach – z dala od centrum miasta, granicy z Katowicami, a także głównych arterii komunikacyjnych. W atrakcyjniejszych lokalizacjach powstają nieco droższe lokale, choć ich ceny nadal przekraczają średnią krajową jedynie w niewielkim stopniu.

Tanie mieszkanie w Sosnowcu dopasowane do Twoich potrzeb

Aby „upolować” naprawdę tanie mieszkania w Sosnowcu, warto zwracać też uwagę na większe inwestycje. Na dużych osiedlach ceny są zwykle nieco niższe. Największą popularnością w mieście cieszą się lokale 3-pokojowe, a najmniejszą te najbardziej przestronne. Wybierając mieszkanie o dużym metrażu, możesz więc liczyć na atrakcyjną cenę w przeliczeniu na 1 m2 powierzchni. Poszukując taniego mieszkania w Sosnowcu, warto też zwracać uwagę na standard wykonania i udogodnienia. Czasami rezygnacja z kilku nie do końca potrzebnych rzeczy pozwala zaoszczędzić naprawdę sporo pieniędzy.

Jesteś zainteresowany wynajmem nieruchomości w województwie śląskim? Sprawdź bogatą ofertę tanich mieszkań w Sosnowcu na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023