Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Villana apartamenty w Aninie

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Rzeźbiarska, oferowane bezpośrednio przez

Properat Sp. z o.o. Sp. k.

Warszawa, Wawer, Anin, ul. Rzeźbiarska 13

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 445 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Villana apartamenty w AninieVillana apartamenty w Aninie

3 zdjęcia

Villana apartamenty w Aninie
Villana apartamenty w Aninie
Villana apartamenty w Aninie

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 16 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne : Cena: 24600 zł

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

VILLANA Apartamenty w Aninie to kameralne osiedle dwóch 8-rodzinnych budynków w willowej dzielnicy Starego Anina w otoczeniu starych drzew.

W dwupiętrowych domach oferujemy mieszkania od 72-102 mkw. o nowoczesnej architekturze, zaprojektowanych z myślą o wygodzie ich mieszkańców i w przewidywaniu ich wysokich wymagań (z możliwością indywidualnych aranżacji wnętrz). Budynki posiadają windy od poziomu garaży podziemnych oraz autonomiczne, nowoczesne systemy grzewcze.

Budowa rozpoczęła się w styczniu 2013 r. a zakończyła w październiku 2014 roku.

VILLANA Apartamenty w Aninie to propozycja dla osób szukających mieszkań o wysokim standardzie i po atrakcyjnej cenie, w doskonałej lokalizacji blisko Szybkiej Kolei Miejskiej. Szybka komunikacja z centrum.

Zapraszamy do naszych apartamentów przy ul. Rzeźbiarskiej 13 i ul. XI Poprzecznej 3.

Inwestycja Villana apartamenty w Aninie znajduje się w Aninie, ul. Rzeźbiarska 13 (10.7 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Properat Sp. z o.o. Sp. k.

Inwestycja Villana apartamenty w Aninie została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 16 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Villana apartamenty w Aninie nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Properat Sp. z o.o. Sp. k. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Wawer to dzielnica w południowo-wschodniej części Warszawy wyróżniająca się największym obszarem terytorialnym – ok. 80 km2. Jednocześnie jest to jeden z tych rejonów miasta, w których znajduje się najwięcej zielonej przestrzeni. Rozległe obszary naturalnego krajobrazu, na które składają się: Mazowiecki Park Krajobrazowy, Rezerwat im. Króla Jana III Sobieskiego oraz Zakole Wawerskie, a także dominacja niskiej, przeważnie willowej zabudowy, to czynniki decydujące o niewielkiej gęstości zaludnienia. Wawer jest spokojnym, malowniczym miejscem, w którym można odpocząć od miejskiego gwaru lub spędzić czas na świeżym powietrzu, rozkoszując się pięknem przyrody. Na terenie Wawra znajduje się aż 7 stacji kolejowych, toteż pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej stanowią najwygodniejszy środek transportu do centrum miasta. Ważnymi arteriami są m.in.: Most Siekierkowski, Wał Miedzeszyński, ul. Płowiecka.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Villana apartamenty w Aninie?

Do najważniejszych arterii dzielnicy o znaczeniu wewnętrznym należy Wał Miedzeszyński oraz ulice: Płowiecka, Bronisława Czecha, Trakt Lubelski, Korkowa, Patriotów, a znaczenie w ruchu ogólnomiejskim ma most Siekierkowski. Ze względu na obecność 7 stacji kolejowych dojazd do centrum zapewniają linie Szybkiej Kolei Miejskiej.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Villana apartamenty w Aninie mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 425 metrów od inwestycji Villana apartamenty w Aninie znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Warszawa Anin 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Villana apartamenty w Aninie znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Villana apartamenty w Aninie znajduje się 28 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Prywatna Szkoła Podstawowa nr 92 w odległości 171 m, szkoła w odległości 190 m, szkoła w odległości 208 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Villana apartamenty w Aninie jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Radiologica Wawer w odległości 178 m, SuperDent w odległości 609 m, Goodent Klinika stomatologiczna w odległości 647 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Villana apartamenty w Aninie składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 408 m znajduje się Calypso Fitness, w odległości 408 m znajduje się Chlebolubni, w odległości 417 m znajduje się Alma.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Villana apartamenty w Aninie w odległości 176 m znajduje się boisko / kort, w odległości 208 m znajduje się boisko / kort, w odległości 560 m znajduje się bieżnia / tor.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023