Bursztynowa

Oferta archiwalna

Warszawa, Wawer, Międzylesie, ul. Bursztynowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 42 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Bursztynowa

8 zdjęć

Bursztynowa
Bursztynowa
Bursztynowa
Bursztynowa

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Wykończenie pod klucz

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 12 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

wykończenie pod klucz

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada (8): boksów rowerowych

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (18 miejsc).

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las

Opis inwestycji

Budynek mieszkalny Bursztynowa 14 położony jest pomiędzy dwoma lasami tworzącymi Mazowiecki Park Krajobrazowy. Niska zabudowa charakteryzująca okoliczne nieruchomości Międzylesia i Anina oraz bezpośrednie sąsiedztwo terenów zielonych tworzą jedyny w swoim rodzaju klimat. Jest to wymarzone miejsce dla osób, które szukają mieszkań w spokojnej i kameralnej okolicy bez konieczności wyprowadzania się poza miasto. Wyjątkowe położenie nieruchomości i atmosfera kameralnej przestrzeni urbanistycznej okolicy tworzą niepowtarzalny klimat i unikalną w skali całej Warszawy jakość przestrzenną.

W dwuklatkowym, trzykondygnacyjnym budynku znajduje się 12 mieszkań, 2, 3, 4 – pokojowych w metrażach od 55 do 88 mkw. W niektórych mieszkaniach zaprojektowano kominki. Mieszkania na ostatniej kondygnacji dzięki łukowemu kształtowi dachu i wbudowanym w niego świetlikom tworzą niepowtarzalną przestrzeń wnętrz salonów i innych pokoi. Wszystkie mieszkania położone po południowej stronie budynku posiadają balkony i ogródki.

Do dyspozycji mieszkańców przewidziano 18 miejsc garażowych oraz 8 boksów rowerowych w garażu podziemnym. Teren inwestycji jest w całości ogrodzony i zamknięty, a w jego ogólnodostępnych częściach zagospodarowany zielenią i małą architekturą.

Inwestycja Bursztynowa znajduje się w Międzylesiu, ul. Bursztynowa (11.9 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez SP Invest.

Inwestycja Bursztynowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 12 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Bursztynowa nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców SP Invest przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (18 miejsc)

W inwestycji znajduje się 8 komórek lokatorskich boksów rowerowych.

Lokalizacja inwestycji

Wawer to dzielnica w południowo-wschodniej części Warszawy wyróżniająca się największym obszarem terytorialnym – ok. 80 km2. Jednocześnie jest to jeden z tych rejonów miasta, w których znajduje się najwięcej zielonej przestrzeni. Rozległe obszary naturalnego krajobrazu, na które składają się: Mazowiecki Park Krajobrazowy, Rezerwat im. Króla Jana III Sobieskiego oraz Zakole Wawerskie, a także dominacja niskiej, przeważnie willowej zabudowy, to czynniki decydujące o niewielkiej gęstości zaludnienia. Wawer jest spokojnym, malowniczym miejscem, w którym można odpocząć od miejskiego gwaru lub spędzić czas na świeżym powietrzu, rozkoszując się pięknem przyrody. Na terenie Wawra znajduje się aż 7 stacji kolejowych, toteż pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej stanowią najwygodniejszy środek transportu do centrum miasta. Ważnymi arteriami są m.in.: Most Siekierkowski, Wał Miedzeszyński, ul. Płowiecka.

Komunikacja

Do najważniejszych arterii dzielnicy o znaczeniu wewnętrznym należy Wał Miedzeszyński oraz ulice: Płowiecka, Bronisława Czecha, Trakt Lubelski, Korkowa, Patriotów, a znaczenie w ruchu ogólnomiejskim ma most Siekierkowski. Ze względu na obecność 7 stacji kolejowych dojazd do centrum zapewniają linie Szybkiej Kolei Miejskiej.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Bursztynowa?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Bursztynowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 60 metrów od inwestycji Bursztynowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bursztynowa-Szpital 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Bursztynowa znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Bursztynowa znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 85 "Leśny Zakątek" w odległości 150 m, Szkoła Podstawowa nr 138 z Oddziałami Integracyjnymi w odległości 440 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Bursztynowa w odległości 230 m znajduje się Boisko, w odległości 260 m znajduje się Boisko, w odległości 290 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 22.10.2014
Data aktualizacji: 24.11.2017

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Międzylesiu

Oferty w Międzylesiu

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: