Różany

4 zdjęcia

Różany
Różany
Różany
Różany

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Różany dostępnych jest 37 ofert

 • 11 pokój
 • 22 pokoje
 • 33 pokoje
 • 44 pokoje
 • 5+5 pokoi i więcej

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • teren ogrodzony
 • winda
 • rowerownia
 • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

 • las
 • jezioro
 • rezerwat przyrody

Usługi na terenie osiedla

 • paczkomat

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2023 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 50 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 250 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

cieplik miejski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

balkon, taras, ogródek.

Komórki lokatorskie:

posiada: wielkość ok. 3m2

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, jezioro, rezerwat przyrody

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 37 mieszkań.

Powierzchnie mieszkań:

od 35 do 123 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe.

Ceny mieszkań:

 • koszt metra kwadratowego wynosi od 10 500 do 13 000 zł.

Opis płatności:

płatność w transzach.

Warunki rezerwacji:

1% wartości.

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy i gwarancję bankową.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Oferty pod inwestycje:

W inwestycji Różany znajduje się 17 ofert rekomendowanych do zakupu pod przyszły wynajem.

Opis inwestycji

Projekt Aurora Development na osiedlu Różany Potok to kameralny, 4 kondygnacyjny budynek składający się z 50 starannie zaprojektowanych mieszkań od 1 do 5 pokojowych, w metrażach od 26m2 do 106m2.

Zadbaliśmy o każdy szczegół, aby zapewnić przyszłym Mieszkańcom komfort i wyjątkową przestrzeń do życia.

Układ każdego mieszkania został skrupulatnie przemyślany i dopracowany, tak, aby nie marnować ani fragmentu przestrzeni na nieustawne pokoje czy zbędne korytarze. W każdym, nawet najmniejszym mieszkaniu znajdują się przestronne salony i nieprzypadkowe miejsca na szafę.

Dodatkowe łazienki i toalety oraz garderoby podniosą poziom komfortu życia w dużych mieszkaniach.

Na szczególną uwagę zasługują unikatowe na skalę miasta, dwupoziomowe mieszkania oraz wysokie na dwie kondygnacje, przestronne salony, dodatkowo rozjaśnione oknami dachowymi. Rzadkością są również doświetlone oknami łazienki, co wpływa zarówno na ich walory funkcjonalne jak i estetyczne.

Prywatne ogródki w mieszkaniach na parterach to idealne rozwiązanie dla osób ceniących sobie swobodne spędzanie czasu na świeżym powietrzu.

Duże, sięgające podłogi okna, sprawią, że wszystkie mieszkania będą bardzo dobrze doświetlone i jasne nawet w pochmurne dni, a przemyślane układy i przestronne balkony zagwarantują w każdym z nich wyjątkową przestrzeń.

Inwestycja Różany znajduje się na Umultowie (6.7 km od centrum Poznania), jest realizowana przez Aurora Development.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 50 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Różany w sprzedaży jest 37 nowych mieszkań o powierzchni od 35 do 123 metrów kwadratowych , w cenie od 10 500 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców Aurora Development przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie wielkość ok. 3m2.

Lokalizacja inwestycji

Osiedle Różany Potok to zrealizowana, w głównej mierze w latach dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku, postmodernistyczna koncepcja, która w odpowiedzi na rozlane przedmieścia miasta, stworzyła spójną strukturę spokojnych uliczek z niewielkim centralnym rynkiem, spełniając w ten sposób funkcję integrującą lokalną społeczność. Ten elitarny kompleks został stworzony na potrzeby pracowników kampusu Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza (Kampusu Morasko) i po dziś dzień tworzy z nim spójną kompozycję. To właśnie w samym sercu osiedla Różany Potok powstaje wyjątkowy projekt Aurora Development, który swoją kameralną zabudową oraz ponadczasową architekturą dopełnia koncepcję urbanistyczną tego obszaru. Osiedle Różany Potok, posiada zaledwie kilka bloków mieszkalnych, a większą jego część stanowi zabudowa szeregowa, co w połączeniu z otaczającą zielenią nadaje temu miejscu intymny i unikatowy charakter. We współpracy z biurem architektonicznym STUDIO LISIAK, projektując budynek zadbaliśmy o to, aby jego bryła, z elewacją o jasnej, stonowanej kolorystyce, z ceglanymi akcentami i szklanymi balustradami współgrała z architektoniczną tkanką otoczenia. Ta wyjątkowa na skalę Poznania enklawa odznacza się ekskluzywnym charakterem, kameralną zabudową, samowystarczalnością oraz małomiasteczkowym układem, gdzie wszystko mamy pod ręką. W najbliższym otoczeniu znajdziemy restaurację, sklepy, gabinety lekarskie, aptekę czy żłobki, przedszkole i szkołę. Osiedle otoczone jest zielenią Lasu Umultowskiego oraz Rezerwatu przyrody Żurawiniec, które stanowią część jednego z czterech Klinów Zieleni w Poznaniu, powstałych według założeń urbanistycznych wybitnego profesora Politechniki Poznańskiej Władysława Czarneckiego. Tereny rekreacyjne są idealnie uzupełniane przez Stawy Moraskie, zaś obcowanie z naturą ułatwiają szlaki piesze i rowerowe, o których rozwój zadbamy, dobudowując podczas realizacji projektu kolejny fragment ścieżki rowerowej. Dla osób ceniących aktywne spędzanie czasu wystarczy krótki spacer, aby korzystać z dostępu do infrastruktury sportowej, takiej jak pływalnia, korty tenisowe oraz sala sportowa czy stadion. Osiedle Różany Potok jest wyjątkowym miejscem na mapie Poznania bo choć ma samowystarczalny i niezależny charakter, to stanowi nieodłączny i dobrze skomunikowany fragment tkanki miejskiej. Dedykowany autobus łączy osiedle z dworcem PST, zaś dla zmotoryzowanych, dojazd w różne części miasta zapewniają 3 duże arterie: ul. Umultowska, ul. Mieszka I i Al. Praw Kobiet (Nowa Naramowicka).

Stare Miasto to część Poznania zajmująca powierzchnię 3,8 km kw. W jej obrębie znajdują się takie jednostki administracyjne jak: Chwaliszewo, Dzielnica Cesarska, Garbary, Grobla, Piaski, Piekary, Przepadek, Rybaki, Stare Miasto, Święty Marcin, Święty Wojciech. Łącznie mieszka tu ok. 30 tys. osób. Z zachodu na wschód obszar ten przecina droga nr 92. Od wschodu ograniczony jest rzeką Wartą, od zachodu ul. Obornicką, od południa ul. królowej Jadwigi a od północy Lasem Moralskim. Przy ul. Dworcowej znajduje się dworzec Poznań Główny, jeden z największych w Polsce. Stanowiący serce Poznania rynek Starego Miasta nadal pełni ważne funkcje handlowe i kulturalne. Zabytkowa zabudowa z niepowtarzalnym renesansowym ratuszem na czele, nadaje temu miejscu wyjątkowy klimat. Zainteresowani mogą tu odwiedzić Muzeum Rogalowe, Archeologiczne i Muzeum Historii Miasta Poznania. Znajduje się tu 8 uniwersytetów, w tym Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych, Wyższa Szkoła Handlu i Rachunkowości, Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu, Wyższa Szkoła Logistyki oraz Wyższa Szkoła Komunikacji i Zarządzania. Największe centra handlowe to Avenida, Stary Browar i Kupiec Poznański. Na Starym Mieście znajdują się też liczne szpitale i przychodnie, m.in. Wielkopolskie Centrum Onkologii, Szpital Miejski im. Z. Strusia, Szpital Prywatny Med Polonia i Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Różany?

W dzielnicy doskonale działa transport miejski złożony z autobusów i tramwajów. Do tego znajduje się tu dworzec Poznań Główny a z zachodu na wschód dzielnicę przedziela droga krajowa nr 92. Port lotniczy Poznań-Ławica mieści się w odległości ok. 3 km na zachód od granic dzielnicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Różany mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 240 metrów od inwestycji Różany znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - UAM Wydział Geografii.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Różany znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Różany znajduje się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Bajkowa Akademia Smyka w odległości 40 m, Przedszkole Różane w odległości 270 m, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 9 w odległości 570 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Różany w odległości 80 m znajduje się Boisko, w odległości 290 m znajduje się Pływalnia Uniwersytecka, w odległości 340 m znajduje się Hala Uniwersytecka.

Data publikacji: 22.12.2022
Data aktualizacji: 15.03.2023

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Umultowie

Oferty na Umultowie

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: