Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Batorego 41A

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Postawska, oferowane bezpośrednio przez

Agencja Inwestycyjna Sp. z o.o.

Poznań, Stare Miasto, Piątkowo, ul. Postawska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 212 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Batorego 41ABatorego 41A

6 zdjęć

Batorego 41A
Batorego 41A
Batorego 41A
Batorego 41A

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 4 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 120 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 255 do 275 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (19)

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (30 miejsc)
  • miejsca postojowe podziemne (91 miejsc)

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Na poznańskim Piątkowie powstaje inwestycja, zlokalizowana na osiedlu Stefana Batorego 41A. W skład inwestycji wchodzić będzie 120 mieszkań o najbardziej popularnych i funkcjonalnych metrażach. Oferta zawiera jednopokojowe kawalerki z aneksem kuchennym o powierzchni od 26,6 do 34,5 m kw. oraz dwupokojowe mieszkania z aneksem kuchennym o metrażu od 32,5 do 45,4 m kw lub z oddzielna kuchnią o metrażach 44,7 do 52,7 m kw. W sprzedaży dostępne są również trzypokojowe lokale z oddzielną kuchnią o metrażu od 62 do 66,5 m kw. oraz z aneksem kuchennym o powierzchni od 41,9 do 59,8 m kw. Wszystkie mieszkania zostały wyposażone w tarasy, balkony, loggie lub tarasy na dachu.

Dla osób pragnących powiększyć swoje mieszkania istnieje możliwość połączenia lokali celem uzyskania czteropokojowego apartamentu. W każdej klatce znajduje się winda zjeżdżająca do poziomu garażu, zaś w podziemnej hali garażowej przewidziano miejsca postojowe dla 91 samochodów, 19 piwnic oraz pomieszczenia wspólnego użytku. Dodatkowo, na zewnątrz budynku znajduje się około 30 miejsc postojowych. Dla wygody i bezpieczeństwa mieszkańców całość inwestycji została ogrodzona, a w środku osiedla znalazło się miejsce na plac zabaw dla najmłodszych. Inwestycja posiada pełną infrastrukturę publiczną i handlowo-usługową. W pobliżu osiedla znajdują się szkoły, przedszkola, apteki, poczty, banki, a także liczne sklepy, w tym supermarket Tesco. Dodatkowym atutem inwestycji jest bliskość licznych terenów zielonych i sprawnego transportu miejskiego. Osiedle Batorego 41A zostanie oddane w trzech etapach. Etap pierwszy, a w nim klatki A i B, w których znajdują się mieszkania od nr 1 do 55 został już oddany do użytku w grudniu 2012 r., zaś etap drugi – klatki C i D z mieszkaniami nr 56-81 zaplanowano na listopad 2013r. Ostatni, trzeci etap inwestycji, z mieszkaniami od nr 82 do 120 zostanie oddany w 2014r.

Inwestycja Batorego 41A znajduje się na Piątkowie, ul. Postawska (6.2 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez Agencja Inwestycyjna Sp. z o.o.

Inwestycja Batorego 41A została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 120 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 4 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Batorego 41A nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Agencja Inwestycyjna Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (30 miejsc)
  • miejsca postojowe podziemne (91 miejsc)

W inwestycji znajduje się 19 komórek lokatorskich.

Lokalizacja inwestycji

Stare Miasto to część Poznania zajmująca powierzchnię 3,8 km kw. W jej obrębie znajdują się takie jednostki administracyjne jak: Chwaliszewo, Dzielnica Cesarska, Garbary, Grobla, Piaski, Piekary, Przepadek, Rybaki, Stare Miasto, Święty Marcin, Święty Wojciech. Łącznie mieszka tu ok. 30 tys. osób. Z zachodu na wschód obszar ten przecina droga nr 92. Od wschodu ograniczony jest rzeką Wartą, od zachodu ul. Obornicką, od południa ul. królowej Jadwigi a od północy Lasem Moralskim. Przy ul. Dworcowej znajduje się dworzec Poznań Główny, jeden z największych w Polsce. Stanowiący serce Poznania rynek Starego Miasta nadal pełni ważne funkcje handlowe i kulturalne. Zabytkowa zabudowa z niepowtarzalnym renesansowym ratuszem na czele, nadaje temu miejscu wyjątkowy klimat. Zainteresowani mogą tu odwiedzić Muzeum Rogalowe, Archeologiczne i Muzeum Historii Miasta Poznania. Znajduje się tu 8 uniwersytetów, w tym Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych, Wyższa Szkoła Handlu i Rachunkowości, Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu, Wyższa Szkoła Logistyki oraz Wyższa Szkoła Komunikacji i Zarządzania. Największe centra handlowe to Avenida, Stary Browar i Kupiec Poznański. Na Starym Mieście znajdują się też liczne szpitale i przychodnie, m.in. Wielkopolskie Centrum Onkologii, Szpital Miejski im. Z. Strusia, Szpital Prywatny Med Polonia i Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Batorego 41A?

W dzielnicy doskonale działa transport miejski złożony z autobusów i tramwajów. Do tego znajduje się tu dworzec Poznań Główny a z zachodu na wschód dzielnicę przedziela droga krajowa nr 92. Port lotniczy Poznań-Ławica mieści się w odległości ok. 3 km na zachód od granic dzielnicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Batorego 41A mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 160 metrów od inwestycji Batorego 41A znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Os. Batorego n/ż.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Batorego 41A znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Batorego 41A znajduje się 17 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Kampus Morasko UAM (część zachodnia) w odległości 306 m, Kampus Morasko UAM (część wschodnia) w odległości 721 m, szkoła w odległości 729 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Batorego 41A jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Lekarzy Rodzinnych w odległości 251 m, rentgen stomatologiczny w odległości 651 m, GYNCENTRUM testy na covid w odległości 689 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Batorego 41A składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 231 m znajduje się Sklep spożywczy, w odległości 361 m znajduje się Aldi, w odległości 537 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Batorego 41A w odległości 160 m znajduje się boisko / kort, w odległości 223 m znajduje się boisko / kort, w odległości 246 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023