Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe mieszkania na sprzedaż Jabłonna, powiat legionowski

15 ofert w 1 inwestycji

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Chcesz zobaczyć lepiej dopasowane oferty?

  Dopasuj liczbę pokoi

  • 11
  • 22
  • 33
  • 44
  • 5+5+
 • Sosnowy Zakątek II
  gotowe
  Sosnowy Zakątek II to inwestycja w Jabłonnie przy ulicy Marmurowej tuż przy granicy z Białołęką obejmująca budowę kameralnie zaprojektowanego trzypiętrowych budynków z jedną kondygnacją podziemną. Inwestycja skierowana jest do osób ceniących sobie spokój, ciszę i wygodę, ponieważ położenie - niewielka odległość od Warszawy, a jednocześnie malownicza, spokojna okolica z lasem okalającym osiedle

  Sosnowy Zakątek II

  od 7 423 zł/m2
  ul. Marmurowa 30 , Jabłonna, legionowski(0.4 km od Warszawy)
  Ceres Development Sp. z o.o. Sp.k.
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Kasztanowy Park
  Oferta archiwalna
  Kasztanowy Park to kameralne osiedle składające się z trzech jednoklatkowych bloków. Wszystkie budynki zostaną wybudowane w najnowszej technologii z dbałością o każdy najmniejszy szczegół. W celu zwiększenia komfortu mieszkańców każdy blok będzie wyposażony w windę, przestronne hole oraz ciągi komunikacyjne, jak również garaż podziemny oraz parkingi naziemne. Dla najmłodszych mieszkańców na

  Kasztanowy Park

  od 5 650 zł/m2
  ul. Modlińska , Jabłonna, legionowski(2.4 km od Warszawy)
  Rsj House
 • Osiedle Przylesie - bud. 14 i 17
  Oferta archiwalna
  Zamieszkaj 20 km od centrum Warszawy, na osiedlu z własnym ujęciem wody, boiskiem i pięknym widokiem na rozległe tereny leśne. Do Warszawy można dojechać autobusami ZTM (731 i 741) jak również prywatnymi liniami. W pobliżu jest szkoła przedszkole, basen oraz zabytkowy kompleks pałacowo-parkowy w Jabłonnie. Budynki przy ulicy Akademijnej to kolejna inwestycja legionowskiej Spółdzielni. Do tej pory

  Osiedle Przylesie - bud. 14 i 17

  od 5 250 zł/m2
  ul. Akademijna 8, 10 , Jabłonna, legionowski(1.4 km od Warszawy)
  SMLW w Legionowie
 • Osiedle Przylesie
  Oferta archiwalna
  OSTATNIE WOLNE MIESZKANIE na osiedlu Przylesie w Jabłonnie Zamieszkaj 20 km od centrum Warszawy, na osiedlu z własnym ujęciem wody, boiskiem i pięknym widokiem na rozległe tereny leśne. Do Warszawy można dojechać autobusami ZTM (731 i 741) jak również prywatnymi liniami. W pobliżu jest szkoła przedszkole, basen oraz zabytkowy kompleks pałacowo-parkowy w Jabłonnie. Do tej pory na osiedlu w

  Osiedle Przylesie

  ul. Akademijna 17 , Jabłonna, legionowski(1.3 km od Warszawy)
  SMLW w Legionowie
 • Apartamenty Faktoria
  Oferta archiwalna
  Osiedle Faktoria to inwestycja z mieszkaniami o podwyższonym standardzie. Nowoczesny pięciokondygnacyjny budynek wraz z garażem podziemnym wyłącznie dla mieszkańców został zlokalizowany przy ulicy Siwińskiego, róg ulicy Husarskiej. Budynek zaprojektowany został zgodnie ze współczesnymi wymaganiami budownictwa, rozwiązania architektoniczne oraz rozkład wnętrz zapewniają komfortowe warunki

  Apartamenty Faktoria

  od 4 900 zł/m2
  ul. Siwińskiego , Legionowo(3.1 km od Warszawy)
  Rsj House

Nowe mieszkania w legionowskim – Jabłonna

Jabłonna to wieś w województwie mazowieckim, w powiecie legionowskim, położona zaledwie 25 km od centrum Warszawy. Blisko połowę powierzchni gminy stanowią lasy, w tym aż cztery rezerwaty przyrody. Dojazd do stolicy zajmuje średnio pół godziny, przez co Jabłonna przyciąga do siebie coraz więcej warszawiaków, chcących zamieszkać z dala od codziennego zgiełku miasta. Jak wygląda tutejszy rynek nieruchomości? Gdzie budowane są nowe mieszkania w Jabłonnie?

Jabłonna – szybki dojazd do Warszawy

Wieś jest dogodnie zlokalizowana, około 25 km od Warszawy. W pobliżu miejscowości przebiegają ważne szlaki komunikacyjne, w tym droga krajowa DK91 Warszawa-Augustów, droga krajowa DK61 Warszawa-Budzisko oraz drogi wojewódzkie DW630 i DW632. Co więcej, lokalne władze planują budowę obwodnicy Jabłonny. Dzięki świetnemu połączeniu drogowemu z Warszawą i stosunkowo szybkim dojazdem, nowe mieszkania w Jabłonnie cieszą się coraz większą popularnością wśród mieszkańców Warszawy i okolicznych większych miast – mogą oni zamieszkać w urokliwej wsi, nie rezygnując z pracy w stolicy. Codzienne dojazdy nie stanowią wyzwania.

Mieszkańcy mogą korzystać z autobusów komunikacji lokalnej. Do ich dyspozycji jest bezpłatna linia powiatowa 9P, linie lokalne L41 i L49 oraz linie podmiejskie 723, 731 i N63. Przystanki znajdują się m.in. przy ul. Modlińskiej, Szkolnej, Akademijnej, Zegrzyńskiej, Politechnicznej, Chotomowskiej i Dębowej.

Jabłonna – mieszkania deweloperskie. Gdzie powstają?

Nowe mieszkania w Jabłonnie na rynku pierwotnym powstają w szybkim tempie. Deweloperzy chętnie realizują tutaj inwestycje ze względu na korzystną lokalizację i dostęp do atrakcyjnych działek. Wzrastająca podaż nowych nieruchomości wynika również z deficytu terenów inwestycyjnych w pobliskim Legionowie. 

W ostatnich latach w Jabłonnie mieszkania deweloperskie budowane są m.in. przy ul. Marmurowej, Modlińskiej, Akademijnej, 1 Maja i Różowej. Dominują lokale 2-pokojowe w zabudowie wielorodzinnej – o powierzchni około 40-80 m² i takie też cieszą się największą popularnością, zwłaszcza wśród rodzin z dziećmi.

Ceny mieszkań

Średnie ceny mieszkań na sprzedaż w Jabłonnie są zdecydowanie niższe niż w dzielnicach położonych na obrzeżach Warszawy, a koszt metra kwadratowego lokalu bywa nawet o połowę niższy niż w przypadku nieruchomości zlokalizowanych w centrum stolicy. Z tego powodu oferty nowych mieszkań w Jabłonnie cieszą się rosnącą popularnością – oprócz zdecydowanie korzystniejszej ceny, mieszkańcy zyskują komfort, spokój i poczucie bezpieczeństwa, z dala od smogu i wielkomiejskiego pędu życia.

Mieszkania na sprzedaż w Jabłonnie – rynek pierwotny czy wtórny?

Największym zainteresowaniem cieszą się lokale z rynku pierwotnego. Zakup nowego mieszkania to gwarancja zdecydowanie lepszego standardu i rozkładu. Nowe inwestycje deweloperskie w Jabłonnie w powiecie legionowskim powstają z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, przy zachowaniu aktualnych trendów architektonicznych i standardów – osiedla są nowoczesne, nierzadko monitorowane, z garażem podziemnym, zlokalizowane w pobliżu rozległych terenów leśnych.

Zalety mieszkania w Jabłonnie

Warto kupić nowe mieszkanie w Jabłonnie w powiecie legionowskim ze względu na korzystną lokalizację, sprawnie funkcjonującą komunikację miejską, sporo terenów zielonych, a także rozbudowaną infrastrukturę społeczną.

Mieszkańcy mogą robić zakupy w wielu lokalnych sklepach i centrach handlowych. Atutem lokalizacji jest również bogata oferta obiektów sportowo-rekreacyjnych, w tym boisk, pływalni, siłowni plenerowych, hal sportowych, tras biegowych, narciarskich, rowerowych i crossowych czy kortów tenisowych.

Rodziny z dziećmi mogą korzystać z nowoczesnych placów zabaw, bogatej oferty zajęć pozalekcyjnych (w tym malarskich, plastycznych, tanecznych czy nauki gry na instrumentach) oraz placówek edukacyjnych – przedszkoli i szkół podstawowych. W lokalizacji funkcjonują również specjalistyczne gabinety lekarskie oraz centra medyczne.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie mazowieckim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w legionowskim, w Jabłonnie na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Informacje o Jabłonnie

W Jabłonnie dostępnych jest 18 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 2 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy w Jabłonnie mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 50 do 79 m2, w tym lokale:

 • 2-pokojowe (14 mieszkań).
 • 3-pokojowe (1 mieszkanie).

Wśród inwestycji deweloperskich w Jabłonnie dostępne są oferty sprzedaży nowych domów o powierzchniach od 101 do 116 m².

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży w Jabłonnie kosztuje 404 000 zł, natomiast najtańszy nowy dom kupimy za 719 000 zł.

Pobliskie Lokalizacje

Oferty w Jabłonnie

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: