Budynek wielorodzinny przy ul. Fałata 13

Apartament wakacyjny
ARCHIWALNA

apartamenty na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezKSM "Przylesie"

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 4095 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

Koszalińska Spółdzielnia Mieszkaniowa "PRZYLESIE" oferuje do sprzedaży mieszkania w nowobudowanym budynku mieszkalnym wielorodzinnym.Termin przekazania lokali dla przyszłych właścicieli - październik 2015 roku.

Inwestycja Budynek wielorodzinny przy ul. Fałata 13 znajduje się w Koszalinie, ul. Fałata 13 (1.3 km od centrum Koszalina), została zrealizowana przez dewelopera KSM "Przylesie".

Inwestycja Budynek wielorodzinny przy ul. Fałata 13 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 52 nowych apartamentów. Budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Budynek wielorodzinny przy ul. Fałata 13 pozostało na sprzedaż 0 apartamentów0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper KSM "Przylesie" nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba apartamentów:cała inwestycja składa się z 52 apartamentów.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.
Typ nieruchomości:Apartament wakacyjny

Lokalizacja inwestycji Budynek wielorodzinny przy ul. Fałata 13

Koszalin zlokalizowany w północno-zachodniej Polsce jest drugim co do wielkości miastem na Pomorzu Zachodnim. Malowniczy krajobraz, Koszalin zawdzięcza swojemu położeniu u podnóża pobrzeża, nad rzeką Dzierżęcinką i jeziorami: Jamno, Lubiatowo Północne. Zabytkowe centrum miasta znajduje się zaledwie 11 km od Morza Bałtyckiego. Zabudowa Koszalina posiada średniowieczny układ, który składa się z siatki ulic obiegających najstarszą część zabudowań łącząc śródmieście z pozostałymi obszarami. Duża powierzchnia miasta składa się z terenów zielonych co sprzyja spacerom i wypoczynkowi na świeżym powietrzu. Rozwinięta gospodarka, Słupska Specjalna Strefa Ekonomiczna, rozwinięty węzeł komunikacji przyczyniają się do rozwoju przemysłu i handlu, dając tym samym zatrudnienie wielu mieszkańcom Koszalina. Miasto jest największym ośrodkiem kulturalnym w tym regionie.

Komunikacja

Koszalin na swoim obszarze posiada ważny węzeł komunikacji pasażerskiej. Dwa dworce - autobusowy i kolejowy, obsługują pasażerów o każdej porze roku. Przez miasto przebiegają dwie ważne drogi krajowe: nr. 6 i 11. Firma MZK Koszalin zapewnia transport miejski i podmiejski obsługujący 18 linii. W odległości 115 km znajduje się port lotniczy Szczecin- Goleniów, obsługujący połączenia lotnicze do Warszawy, Irlandii, Wielkiej Brytanii, Egiptu, Norwegii.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Budynek wielorodzinny przy ul. Fałata 13 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 20 metrów od inwestycji Budynek wielorodzinny przy ul. Fałata 13 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - ZUS.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Budynek wielorodzinny przy ul. Fałata 13 znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole16 w odległości 200 m, Społeczna Szkoła Podstawowa "Nasza Szkoła" w odległości 270 m, Przedszkole Nr 14 w odległości 310 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Budynek wielorodzinny przy ul. Fałata 13 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 80 m znajduje się SANO.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Budynek wielorodzinny przy ul. Fałata 13 w odległości 120 m znajduje się Boisko, w odległości 150 m znajduje się Boisko, w odległości 170 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 13.05.2015

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie