Osiedle Cypryjskie bud. 3 i 4

Oferta archiwalna

Apartamenty na sprzedaż ul. Cypryjska, oferowane bezpośrednio przez

Przedsiębiorstwo Budowlane Kuncer Sp. z o.o.

Koszalin, ul. Cypryjska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 195 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Cypryjskie bud. 3 i 4Osiedle Cypryjskie bud. 3 i 4

13 zdjęć

Osiedle Cypryjskie bud. 3 i 4
Osiedle Cypryjskie bud. 3 i 4
Osiedle Cypryjskie bud. 3 i 4
Osiedle Cypryjskie bud. 3 i 4

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • jezioro

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba apartamentów:

cała inwestycja składa się z 118 apartamentów

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 256 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się jezioro

Typ nieruchomości:

Opis inwestycji

Szanowni Państwo,w aktualnym etapie inwestycji oddajemy w Państwa ręce 62 lokale mieszkalne. Mieszkania z widokiem na tereny zielone, jezioro Jamno lub na wewnętrzne podwórko i teren rekreacyjny. Budynek posiada miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz przed budynkiem, a w każdej klatce jest winda osobowa.

Przygotowaliśmy mieszkania od 2-pokojowych o małym metrażu (31 m2) po 4-pokojowe blisko 66 m2. Dodatkowym udogodnieniem jest rozmieszczenie komórek lokatorskich na tym samym poziomie, co mieszkania.

Inwestycja Osiedle Cypryjskie bud. 3 i 4 znajduje się w Koszalinie, ul. Cypryjska (3.1 km od centrum Koszalina), została zrealizowana przez Przedsiębiorstwo Budowlane Kuncer Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Cypryjskie bud. 3 i 4 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 118 nowych apartamentów znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Cypryjskie bud. 3 i 4 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Przedsiębiorstwo Budowlane Kuncer Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Realizowana inwestycja usytuowana jest w Koszalinie na Osiedlu Unii Europejskiej, w spokojnej okolicy z przewagą niskiej zabudowy oraz terenów zielonych. Z osiedla jest bardzo dogodny dojazd do centrum miasta (7 min samochodem), w pobliżu przystanek komunikacji miejskiej, galeria handlowa, apteka, przedszkole, szkoła podstawowa. Sklep spożywczy znajduje się na terenie osiedla. W pobliżu osiedla znajduje się infrastruktura zachęcająca do aktywnego wypoczynku – kompleks boisk sportowych oraz ścieżki rowerowe prowadzące do centrum miasta lub nad morze. Osiedle Cypryjskie jest w odległości zaledwie 5 km w linii prostej od jeziora Jamno.

Koszalin zlokalizowany w północno-zachodniej Polsce jest drugim co do wielkości miastem na Pomorzu Zachodnim. Malowniczy krajobraz zawdzięcza swojemu położeniu u podnóża pobrzeża, nad rzeką Dzierżęcinką i jeziorami Jamno oraz Lubiatowo Północne. Zabytkowe centrum miasta znajduje się zaledwie 11 km od Morza Bałtyckiego. Zabudowa Koszalina posiada średniowieczny układ, który składa się z siatki ulic obiegających najstarszą część zabudowań, łącząc Śródmieście z pozostałymi obszarami. Duża powierzchnia miasta składa się z terenów zielonych, co sprzyja spacerom i wypoczynkowi na świeżym powietrzu. Rozwinięta gospodarka, Słupska Specjalna Strefa Ekonomiczna oraz rozwinięty węzeł komunikacji przyczyniają się do rozwoju przemysłu i handlu, dając tym samym zatrudnienie wielu mieszkańcom Koszalina. Miasto jest największym ośrodkiem kulturalnym w tym regionie.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Cypryjskie bud. 3 i 4?

Koszalin na swoim obszarze posiada ważny węzeł komunikacji pasażerskiej. Dwa dworce, autobusowy i kolejowy, obsługują pasażerów o każdej porze roku. Przez miasto przebiegają dwie ważne drogi krajowe: nr 6 i 11. Firma MZK Koszalin zapewnia transport miejski i podmiejski obsługujący kilkanaście linii. W odległości 115 km znajduje się port lotniczy Szczecin-Goleniów, obsługujący połączenia lotnicze do Warszawy, Irlandii, Wielkiej Brytanii, Egiptu, Norwegii.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Cypryjskie bud. 3 i 4 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 197 metrów od inwestycji Osiedle Cypryjskie bud. 3 i 4 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Francuska.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Cypryjskie bud. 3 i 4 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Cypryjskie bud. 3 i 4 znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne Calineczka w odległości 387 m, przedszkole w odległości 390 m, Przedszkole Happy Days w odległości 518 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Cypryjskie bud. 3 i 4 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 315 m znajduje się Biedronka, w odległości 485 m znajduje się Fresh Market.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Cypryjskie bud. 3 i 4 w odległości 301 m znajduje się Orlik, w odległości 302 m znajduje się boisko / kort, w odległości 315 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 10.06.2015
Data aktualizacji: 22.11.2022

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: