Włoska Osiedle - Etap I

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Włoska, oferowane bezpośrednio przez

InterHouse Nieruchomości

Koszalin, ul. Włoska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 195 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Włoska Osiedle - Etap IWłoska Osiedle - Etap I

4 zdjęcia

Włoska Osiedle - Etap I
Włoska Osiedle - Etap I
Włoska Osiedle - Etap I
Włoska Osiedle - Etap I

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las
  • jezioro

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2021 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 64 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 261 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada: sprzedane

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : zewnętrzne od 12.000 zł
  • miejsca postojowe podziemne : sprzedane

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, jezioro

Opis inwestycji

"WŁOSKA OSIEDLE" to nowa inwestycja przy ulicy Włoskiej na Osiedlu Unii Europejskiej w Koszalinie.

Budynek nr UE1: 2-klatkowy z windami, 3-piętrowy. Oferujemy funkcjonalne 2- lub 3-pokojowe mieszkania o powierzchniach od 39 m2 do 68,74 m2, z murowanymi ścianami działowymi, które zapewnią komfort akustyczny. Wszystkie mieszkania posiadają loggie (lokale mieszkalne usytuowane na parterze od strony wschodniej – tarasy i ogródki).

Atrakcyjna zróżnicowana oferta wychodząca naprzeciw rosnącym wymaganiom Klientów. Mieszkania zostały zaprojektowane tak, by każdy znalazł wymarzone miejsce dla siebie i swojej rodziny. Projekt wyróżnia się nowoczesną i funkcjonalną architekturą, tym samym nawiązując do najnowszych trendów. Starannie dobrane i zaprojektowane rozkłady zapewniają funkcjonalność, wygodę i komfort użytkowania.

Inwestycja Włoska Osiedle - Etap I znajduje się w Koszalinie, ul. Włoska (3 km od centrum Koszalina), sprzedaż prowadzi InterHouse Nieruchomości.

Inwestycja Włoska Osiedle - Etap I została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 64 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Włoska Osiedle - Etap I nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie sprzedane.

Lokalizacja inwestycji

Idealna lokalizacja dla wszystkich ceniących sobie prestiż i komfort, z dogodnym dojazdem do Centrum miasta, nad jezioro oraz morze. Doskonałe miejsce do zamieszkania, relaksu i wypoczynku. Piękna okolica z przewagą niskiej zabudowy.

Koszalin zlokalizowany w północno-zachodniej Polsce jest drugim co do wielkości miastem na Pomorzu Zachodnim. Malowniczy krajobraz zawdzięcza swojemu położeniu u podnóża pobrzeża, nad rzeką Dzierżęcinką i jeziorami Jamno oraz Lubiatowo Północne. Zabytkowe centrum miasta znajduje się zaledwie 11 km od Morza Bałtyckiego. Zabudowa Koszalina posiada średniowieczny układ, który składa się z siatki ulic obiegających najstarszą część zabudowań, łącząc Śródmieście z pozostałymi obszarami. Duża powierzchnia miasta składa się z terenów zielonych, co sprzyja spacerom i wypoczynkowi na świeżym powietrzu. Rozwinięta gospodarka, Słupska Specjalna Strefa Ekonomiczna oraz rozwinięty węzeł komunikacji przyczyniają się do rozwoju przemysłu i handlu, dając tym samym zatrudnienie wielu mieszkańcom Koszalina. Miasto jest największym ośrodkiem kulturalnym w tym regionie.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Włoska Osiedle - Etap I?

Koszalin na swoim obszarze posiada ważny węzeł komunikacji pasażerskiej. Dwa dworce, autobusowy i kolejowy, obsługują pasażerów o każdej porze roku. Przez miasto przebiegają dwie ważne drogi krajowe: nr 6 i 11. Firma MZK Koszalin zapewnia transport miejski i podmiejski obsługujący kilkanaście linii. W odległości 115 km znajduje się port lotniczy Szczecin-Goleniów, obsługujący połączenia lotnicze do Warszawy, Irlandii, Wielkiej Brytanii, Egiptu, Norwegii.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Włoska Osiedle - Etap I mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 161 metrów od inwestycji Włoska Osiedle - Etap I znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Holenderska KTBS.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Włoska Osiedle - Etap I znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Włoska Osiedle - Etap I znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne Calineczka w odległości 430 m, przedszkole w odległości 434 m, Przedszkole Happy Days w odległości 452 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Włoska Osiedle - Etap I jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Zakład Opieki Zdrowotnej PANACEUM w odległości 991 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Włoska Osiedle - Etap I składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 294 m znajduje się Biedronka, w odległości 460 m znajduje się Fresh Market.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Włoska Osiedle - Etap I w odległości 274 m znajduje się Orlik, w odległości 275 m znajduje się boisko / kort, w odległości 285 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 24.07.2020
Data aktualizacji: 22.12.2022

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: