Apartamenty Prestiż

Oferta archiwalna

Apartamenty na sprzedaż ul. Asnyka, oferowane bezpośrednio przez Czernicki-Nieruchomości

Koszalin, ul. Asnyka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 3489 ofert w najbliższej okolicy!

Apartamenty Prestiż

1 zdjęcie

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Opis Inwestycji

NOWA PRESTIŻOWA INWESTYCJA przewidziana na lata 2015-2016. Budynek mieszkalno-usługowy położony w ścisłym centrum Koszalina przy parku Książąt Pomorskich. Zamierzamy wybudować 31 apartamentów mieszkalnych o powierzchniach: 30-120m2 w większości dwustronnych w stanie deweloperskim z możliwością pełnego wykończenia (pod klucz) w trzech wariantach, oraz dwa lokale usługowe. Dla osób poszukujących większych powierzchni apartamentów jesteśmy w stanie przygotować indywidualny projekt. Wszystkie apartamenty posiadają: tarasy, balkony, loggie. Wyposażone zostaną w ekonomiczną wentylację systemową hybrydową AERECO polegającym na tym że automatyczne kratki wywiewne i wentylatory oraz automatyczne kratki nawiane w oknach samodzielnie sterują przepływem powietrza w budynku w zależności od jego wilgotności, ponadto w stolarkę okienna 3 szybową sześciokomorową, drzwi zewnętrzne, instalacje c.o., elektryczną i wod.-kan z mat o wysokiej jakości. Klatki schodowe wykończone zostaną zgodnie z projektem przygotowanym specjalnie przez architekta wnętrz, obsługiwane będą windą sprawdzonej firmy. W podpiwniczeniu budynku jak i parterze można nabyć miejsca postojowe jedno lub dwustanowiskowe na samochód do których wjazd znajdować się będzie z poziomu ulicy. Perfekcyjna umiejscowienie Apartamentów Prestiż pozwoli nam cieszyć się jednocześnie z śródmiejskiej lokalizacji jak i pięknego widoku na fontannę oraz Park Książąt Pomorskich.

Inwestycja Apartamenty Prestiż znajduje się w Koszalinie, ul. Asnyka (0.1 km od centrum Koszalina), została zrealizowana przez Czernicki-Nieruchomości.

Inwestycja Apartamenty Prestiż została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 31 nowych apartamentów znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Prestiż nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Czernicki-Nieruchomości przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba apartamentów:
cała inwestycja składa się z 31 apartamentów.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Przyroda:
informacja u dewelopera.
Typ nieruchomości:

Lokalizacja inwestycji

Koszalin zlokalizowany w północno-zachodniej Polsce jest drugim co do wielkości miastem na Pomorzu Zachodnim. Malowniczy krajobraz, Koszalin zawdzięcza swojemu położeniu u podnóża pobrzeża, nad rzeką Dzierżęcinką i jeziorami: Jamno, Lubiatowo Północne. Zabytkowe centrum miasta znajduje się zaledwie 11 km od Morza Bałtyckiego. Zabudowa Koszalina posiada średniowieczny układ, który składa się z siatki ulic obiegających najstarszą część zabudowań łącząc śródmieście z pozostałymi obszarami. Duża powierzchnia miasta składa się z terenów zielonych co sprzyja spacerom i wypoczynkowi na świeżym powietrzu. Rozwinięta gospodarka, Słupska Specjalna Strefa Ekonomiczna, rozwinięty węzeł komunikacji przyczyniają się do rozwoju przemysłu i handlu, dając tym samym zatrudnienie wielu mieszkańcom Koszalina. Miasto jest największym ośrodkiem kulturalnym w tym regionie.

Komunikacja

Koszalin na swoim obszarze posiada ważny węzeł komunikacji pasażerskiej. Dwa dworce - autobusowy i kolejowy, obsługują pasażerów o każdej porze roku. Przez miasto przebiegają dwie ważne drogi krajowe: nr. 6 i 11. Firma MZK Koszalin zapewnia transport miejski i podmiejski obsługujący 18 linii. W odległości 115 km znajduje się port lotniczy Szczecin- Goleniów, obsługujący połączenia lotnicze do Warszawy, Irlandii, Wielkiej Brytanii, Egiptu, Norwegii.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Prestiż?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Prestiż mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 70 metrów od inwestycji Apartamenty Prestiż znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Urząd Miejski.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Prestiż znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Prestiż znajduje się 9 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Pałac Młodzieży w odległości 210 m, KOPRINET Sp. z o.o. w odległości 230 m, Niepubliczne Przedszkole "Bambino" w odległości 270 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Prestiż składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 210 m znajduje się Biedronka, w odległości 310 m znajduje się Hosso, w odległości 500 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Prestiż w odległości 390 m znajduje się Boisko, w odległości 420 m znajduje się Boisko, w odległości 500 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 31.03.2015
Data aktualizacji: 24.11.2017

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: