Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe nieruchomości Szczecin, Zachód, Pogodno

146 ofert w 3 inwestycjach

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Domańskiego 9
  2 kw. 2023
  Apartamenty w sercu PogodnaZabytkowa Willa, położona w historycznej dzielnicy Szczecina odrestaurowana z troską o każdy detal została podzielona na 4 apartamenty o powierzchni od 67 do 135 m2.Każdy apartament położony jest na osobnej kondygnacji, co zapewnia wygodę i prywatność.Dla mieszkańców dostępna jest strefa wspólna z piwniczką na wino, sauną i miejscem do relaksu lub uprawiania jogi. Na terenie zielonym otaczającym budynek znajdują się prywatne miejsca garażowe, przynależne do każdego z lokali.

  Domańskiego 9

  ul. Domańskiego 9 , Pogodno, Zachód, Szczecin(2.5 km od centrum)
  PIEROT Sp. z o.o
 • Silver Forest
  4 kw. 2023
  Apartamenty inwestycyjne na mapie SzczecinaJedno z dynamicznie rozwijających się miejsc na mapie Szczecinie z bezpośrednim dojazdem do centrum komunikacją tramwajową.Apartamenty Silver Forest to miejsce z nowoczesną i prestiżową architekturą, które są świetnym produktem inwestycyjnym ze względu na lokalizację oraz bezpośrednie sąsiedztwo licznych uczelni wyższych.Lokale zostały zaprojektowane z myślą o wynajmie zarówno długo jak i krótkoterminowym. Poprzez przemyślane części wspólne takie jak : zielone tarasy, patio, stojaki na rowery, punkty ładowania, pralnia, suszarnia i wiele innych łatwo będzie znaleźć potencjalnego lokatora do naszego mieszkania. Części wspólne w inwestycji będą zasilane z paneli fotowoltaicznych, co obniży koszty miesięcznej eksploatacji budynku, a co za tym idzie miesięczne opłaty za czynsz do wspólnoty.Jednym z atutów lokalizacji inwestycji Silver Forest jest bezpośredni dojazd do centrum komunikacją tramwajową i autobusową. Wkrótce będzie również możliwy bezpośredni dojazd do największych w Szczecinie kompleksów rekreacyjnych (Las Arkoński, kąpielisko Arkonka, Netto Arena, jezioro głębokie) za pośrednictwem nowo budowanej ulicy Nowoszerokiej wraz z przedłużeniem linii tramwajowych.Przewidywany termin rozpoczęcia realizacji: I kwartał 2022r.Przewidywany termin zakończenia realizacji: IV kwartał 2023rUdogodnienia:- Dwie przestronne windy i dwa niezależne wejścia do budynku.- Ogrodzone zielone patio na terenie inwestycji z bogatą zielenią.- Miejsca do odpoczynku w cieniu wysokich drzew, które pozostaną na terenie inwestycji.- Punkt ładowania hulajnóg.- Pralnia i suszarnia w części podziemnej.- Stojaki na rowery na terenie inwestycji.Atuty:- Bezpośrednie sąsiedztwo licznych uczelni wyższych- Taras widokowy na dachu- Punkt ładowania hulajnóg- Zielone patio- Garaż podziemny- Stojaki na rowery i hulajnogi- Recepcja z możliwością powierzenia jej obsługi najmu apartamentu- Każdy lokal z jednym lub dwoma balkonami

  Silver Forest

  od 11 300 zł/m2
  ul. Klonowica 2A , Pogodno, Zachód, Szczecin(4.7 km od centrum)
  Assethome – Przedstawiciel Dewelopera
 • Wojska Polskiego 187
  gotowe
  Inwestycja Wojska Polskiego 187 obejmuje jeden budynek czteroklatkowy, w którym znajduje się 25 mieszkań o powierzchni od 24 do 94m2. Do mieszkań na parterze przynależą ogródki, mieszkania na I piętrze posiadają tarasy, natomiast te na 2 piętrze są z antresolami do indywidualnej aranżacji.W części podziemnej znajdują się indywidualne boksy garażowe.Budynek został oddany do użytku, mieszkania są gotowe do odbioru.

  Wojska Polskiego 187

  od 8 100 zł/m2
  Al. Wojska Polskiego 187 , Arkońskie-Niemierzyn, Zachód, Szczecin(2.9 km od centrum)
  Firma Budowlano-Handlowo-Usługowa „Modehpolmo” Sp. z o.o.
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Osiedle Pogodne
  Oferta archiwalna
  Inwestycja mieści się przy ul. Księdza Jerzego Popiełuszki 8 w Szczecinie.Wyjątkowo malowniczy rejon Pogodna!Zespół budynków wielorodzinnych 4-piętrowych w atrakcyjnej dzielnicy Szczecina. Niepowtarzalna architektura osiedla. Mieszkania o pow. od 24 m2 do 96 m2. Mieszkania z balkonami, indywidualne garaże, komórki lokatorskie.Na parterach budynków znajdować się będą mieszkania z przynależnymi ogródkami jednopoziomowe lub dwupoziomowe. Najwyższe kondygnacje będą posiadały mieszkania z antresolami.Cechami inwestycji są:-Lokalizacja dobrze skomunikowana z centrum miasta, w pobliżu: sklepy, szkoły, kościół, parki rekreacyjne,-Mieszkania wyposażone w indywidualną centralę ciepła - Logotermę,-Do mieszkań przynależne balkony, ogródki bez dodatkowych opłat,-Możliwość łączenia mieszkań na etapie budowy,-Indywidualne boksy garażowe, miejsca postojowe dla mieszkańców.

  Osiedle Pogodne

  od 4 150 zł/m2
  ul. Księdza Jerzego Popiełuszki 8 , Pogodno, Zachód, Szczecin(4.3 km od centrum)
  Firma Budowlano-Handlowo-Usługowa „Modehpolmo” Sp. z o.o.
 • Litewska
  Oferta archiwalna
  Prezentowana zabudowa szeregowa położona jest na zbiegu ulic Litewskiej i Rzemieślniczej w Szczecinie. Została ona zaprojektowana z myślą o osobach poszukujących komfortu zamieszkiwania w domu jednorodzinnego i niezamierzających rezygnować z atrakcji i wygód bliskiego centrum miasta.Nowoczesna i niepowtarzalna architektura każdego segmentu szeregowca jest jednocześnie funkcjonalna i praktyczna. Strefy dzienna i nocna domu rozmieszczone są na osobnych kondygnacjach. Wygodę użytkowania zapewniają 2 łazienki, garderoby oraz spiżarnia przylegająca do kuchni. Każdy dom ma co najmniej 2 miejsca postojowe zlokalizowane w garażu podziemnym albo na zewnętrznym parkingu.Wszystkie segmenty mają niezależne ściany zewnętrzne z dylatacją, co zapewnia komfort akustyczny i termiczny. Wysoką izolacje termiczną zapewnia 20-centymetrowa warstwa izolacji zewnętrznej oraz okna z pakietem 3-szybowy. Każdy pokój ma 2,6m wysokości oraz duże przeszklenia, co rozświetla te pomieszczenia oraz daje poczucie większej przestrzeni.

  Litewska

  od 4 786 zł/m2
  ul. Litewska , Zawadzkiego-Klonowica, Zachód, Szczecin(3.9 km od centrum)
  ZBU Andrzej Wąsowicz
 • Małe Pogodno
  Oferta archiwalna
  Inwestycja Małe Pogodno obejmować będzie jeden budynek 3 piętrowy, w którym znajdować się będzie 35 mieszkań o powierzchni od 25 do 122m2. Każde mieszkanie posiadać będzie balkon lub ogródek do wyłącznego korzystania.Budynek wyposażony zostanie w windę, na kondygnacji podziemnej zlokalizowane będą indywidualne boksy garażowe.Termin realizacji inwestycji to wrzesień 2020r.

  Małe Pogodno

  od 6 900 zł/m2
  ul. Zakładowa 11 , Zawadzkiego-Klonowica, Zachód, Szczecin(3.8 km od centrum)
  Firma Budowlano-Handlowo-Usługowa „Modehpolmo” Sp. z o.o.
 • Willa Pogodno
  Oferta archiwalna
  Stylowa architektura, dopracowane rozwiązania wnętrz oraz idealna lokalizacja – „Willa Pogodno” - to propozycja dla najbardziej wymagających, prestiżowa i dopracowanaw każdym szczególe. Idealnie łączy elegancję i bardzo wysoką jakość realizacji zarównow warstwie projektowej, jak i wykonawczej.Standard oferuje najnowocześniejsze rozwiązania, materiały i technologie budowlane najwyższej jakości, stolarka okienna trzyszybowa, zdalne sterowanie bramą oraz instalacja wideofonowa.„Willa Pogodno” to dwa domy jednorodzinne w formie zabudowy bliźniaczej, każdy z oddzielnym wejściem i wjazdem – jeden dom od ulicy Reduty Ordona, drugi od ulicy Wybickiego. Oba domy są jasne i słoneczne, każdy z przydomowym ogródkiem. Na uwagę zasługują duże okna. Stolarka okienna, jak w każdej naszej inwestycji, jest wyposażona w trzy szyby, co ma duże znaczenie dla energo i dźwiękoszczelności okien. Każdy dom posiada garaż. Przestrzeń wokół będzie starannie zagospodarowana i ogrodzona.Architektura budynków jest wyjątkowa – nowoczesne i eleganckie bryły, zachowujące jednocześnie tradycyjny charakter dzielnicy Pogodno, naturalne materiały, stonowana kolorystyka tworzą porządek architektonicznej formy. Autorem projektu jest znana i ceniona pracownia architektoniczna PROJEKTOWNIA, a autorem projektu – Bohdan Bay - uznany szczeciński architekt.

  Willa Pogodno

  od 5 572 zł/m2
  ul. Reduty Ordona 3A , Pogodno, Zachód, Szczecin(4.1 km od centrum)
  Perfect House Sp. z o.o. sp. k
 • Osiedle Chabrowe I
  Oferta archiwalna
  Chabrowe Osiedle to siedem kameralnych budynków położonych w otoczeniu zieleni i jednorodzinnej zabudowy. Na jego terenie znajduje się między innymi jeziorko, prywatny plac zabaw oraz szereg alejek oświetlonych stylowymi lampami. To wszystko nadaje niezwykły charakter Chabrowemu Osiedlu, czyniąc go idealnym miejscem do zamieszkania.STANDARD – BUDYNKIChabrowe Osiedle zostało zaprojektowane z myślą o komforcie i bezpieczeństwie mieszkańców. Nowoczesna architektura, niska zabudowa oraz wysokiej jakości materiały wykończeniowe podkreślają elegancki charakter tej inwestycji. Do mieszkań położonych na parterze przylegają ogródki, a do lokali położonych na wyższych kondygnacjach balkony lub loggie. Dodatkowo na terenie osiedla znajdują się parkingi naziemne.STANDARD – MIESZKANIA„Chabrowe osiedle” to 126 funkcjonalnych i zróżnicowanych metrażowo mieszkań. W bieżącej ofercie znajduje się duży wybór 2, 3 oraz 4 pokojowych lokali. Każdy z nich jest wyposażony w balkon lub loggie, a do mieszkań położonych na parterze przylegają urokliwe ogródki.Główne atuty Chabrowego Osiedla to:• Kameralna, niska zabudowa• Jasne i funkcjonalne mieszkania• Loggie oraz balkony wyłożone wysokiej jakości gresem• Atrakcyjny plac zabaw• Bliskość terenów zielonych• Dobra komunikacja z centrum Szczecina• Prywatny staw

  Osiedle Chabrowe I

  ul. Żniwna , Krzekowo-Bezrzecze, Zachód, Szczecin(4.8 km od centrum)
  SGI Sp. z o.o.
 • Witkiewicza
  Oferta archiwalna
  Inwestycja realizowana przez Spółkę “Modehpolmo II” Sp. z o.o.Inwestycja “Witkiewicza” to budynek mieszkalno – handlowo – biurowy, który posiadać będzie 11 kondygnacji nadziemnych i 1 kondygnację podziemną.   Parter oraz I piętro budynku zostaną przeznaczone na funkcję handlowo – usługową – biurową. W budynku znajdować się będą dwie klatki mieszkalne wyposażone w dwie szybkobieżne windy. Wszystkie lokale usytuowane na parterze będą posiadały wejścia bezpośrednio z ulicy. Lokale usługowe usytuowane na I piętrze obsługiwane będą przez indywidualną klatkę schodową z windą. Od II do X piętra zaprojektowano mieszkania o powierzchni od 28 m2 do 73 m2. W części X piętra zostaną usytuowane większe mieszkania o pow. do 115 m2. Wszystkie mieszkanie będą posiadały loggie lub balkony. Wokół budynku znajdować się będą miejsca postojowe. Na każdej z kondygnacji mieszkalnej usytuowane będą komórki lokatorskie. W części podziemnej przewidziano garaże i boksy rowerowe. Na parterze i I piętrze budynku znajdować się będą lokale usługowe o pow. od 60 m2. Komunikację pomiędzy garażem, parterem i I piętrem będzie zapewniać dodatkowa winda. Po więcej szczegółów zapraszamy do biura sprzedaży na terenie budowy. Termin realizacji inwestycji – połowa 2014 roku.Cechami inwestycji są:bardzo dobra lokalizacja – bliskość centrum miasta, szkół, linii autobusowych, sklepów;do każdego mieszkania przynależna loggia/balkon bez dodatkowych opłat;ceny mieszkań od 4000 zł brutto/m2;każde mieszkanie będzie posiadało indywidualną centralę ciepła – Logotermę;dostępne mieszkania w programie “Rodzina na swoim” – do końca 2012 roku;

  Witkiewicza

  ul. Witkiewicza , Pogodno, Zachód, Szczecin(2.7 km od centrum)
  Firma Budowlano-Handlowo-Usługowa „Modehpolmo” Sp. z o.o.
 • Osiedle Na Wzgórzu
  Oferta archiwalna
  Domy bliźniacze będą charakteryzować się funkcjonalną i nowoczesną architekturą, dzięki czemu wkomponują się w otoczenie, które otrzymało nowoczesny wygląd i charakter co ważne jest dla przyszłych lokatorów osiedla. Co ważne ze względu na znajdujące się w pobliżu liczne tereny zielone, okolica jest wstanie zapewnić przyszłym mieszkańcom osiedla spokój i wypoczynek po całym ciężkim dniu pracy.Projekt domów w zabudowie bliźniaczej zakłada 30 domów, w tym 3 , 4 – i 5 pokojowych o powierzchni 159,75 m2. Wszystkie nieruchomości charakteryzować się będą przestronnością i funkcjonalnością, tak aby w najlepszy sposób spełnić oczekiwania przyszłych mieszkańców.W domach znajdować się będą duże przestronne pokoje oraz wiele innych pomieszczeń dla osób wymagających i lubiących komfort. Jak również osiedle posiada monitoring który zapewnia bezpieczeństwo naszym mieszkańcom.

  Osiedle Na Wzgórzu

  ul. Mickiewicza , Pogodno, Zachód, Szczecin(2.6 km od centrum)
  Dymon-Bud Development s.c.
 • Osiedle Mickiewicza
  Oferta archiwalna
  Zespół mieszkalno – usługowy przy ul. A. Mickiewicza 30, 32 to połączenie przedwojennej zabudowy z nowoczesnymi, atrakcyjnymi rozwiązaniami architektonicznymi. Inwestycja składa się z dwóch budynków, połączonych kameralnym, zielonym dziedzińcem – tarasem. Budynek „A”, w którym znajdować się będą 52 lokale, został zaprojektowany jako nowoczesna, oszczędna w formie bryła, z licznymi przeszkleniami. Budynek „C” natomiast nawiązuje do przedwojennej zabudowy poprzez charakter wykończenia elewacji oraz stylizowanych okien. Kameralnemu charakterowi sprzyjać będzie również niewielka liczba mieszkań – tylko 11 lokali na trzech kondygnacjach. Inwestycja została rozpoczęta w sierpniu 2012 roku, natomiast zakończenie planowane jest na październik 2013 roku.W ofercie dostępne są 63 mieszkania, jedno – oraz dwupokojowe, o powierzchni od 22 do 48 mkw. Lokale o małej powierzchni to doskonała propozycja na start dla młodych ludzi, nie tylko ze względu na atrakcyjny koszt zakupu, ale również niski koszt utrzymania. Zróżnicowane metraże, począwszy już od 22,31 mkw w przypadku mieszkań jednopokojowych oraz od 31,42 mkw w przypadku mieszkań dwupokojowych, pozwolą na znalezienie w naszej ofercie mieszkania praktycznie na każdą kieszeń. Dla osób poszukujących większej powierzchni przewidziano możliwość łączenia mieszkań.Układy mieszkań zostały zaprojektowane w sposób zapewniający uzyskanie maksymalnej funkcjonalności przy niewielkiej powierzchni. Część mieszkań wychodzących na wewnętrzną część dziedzińca posiada wydzielony, zielony taras, lub balkon. Duże okna podwyższają atrakcyjność lokali, powiększając optycznie przestrzeń oraz zapewniając właściwe doświetlenie. We współpracy z architektem wnętrz przygotowaliśmy indywidualne projekty aranżacji mieszkań, które mogą ułatwić proces wykończenia lokalu.Dostęp do obu budynków odbywa się przez wspólne wejście, skąd klatką schodową lub przy pomocy cichobieżnej windy dostaniemy się do pierwszego z budynków, oraz poprzez zadaszony pasaż wewnątrz dziedzińca, do budynku „C”. Wewnętrzny zielony dziedziniec oraz taras na dachu budynku stanowią atrakcyjne uzupełnienie funkcji mieszkaniowej. W części parterowej jednego z budynków znajduje się lokal handlowy, z samodzielnym wejściem lokowanym od frontu.Ze względu na lokalizację w centrum miasta, atrakcyjność projektu oraz funkcjonalność, nasze mieszkania to dobra inwestycja na przyszłość. Dla siebie, ale także dla osób chcących ulokować kapitał z myślą o przyszłych zyskach.

  Osiedle Mickiewicza

  ul. Mickiewicza , Pogodno, Zachód, Szczecin(2.6 km od centrum)
  Idea-Inwest Sp. z o.o.
 • Apartamenty Pogodno
  Oferta archiwalna
  W historycznej dzielnicy Szczecina przy ulicy Sadowskiego, powstaje ekskluzywna enklawa spokoju i zieleni – APARTAMENTY POGODNO.Nasza oferta umożliwia spełnienie oczekiwań wymagających klientów, pragnących zamieszkać wygodnie, bezpiecznie i jednocześnie korzystać z atrakcji i uroków miasta.Dwa kameralne budynki o nieprzeciętnej architekturze, powstaną praktycznie przy samej granicy z Korpusem NATO, niedaleko ulicy Łukasińskiego. Każdy z nich będzie posiadał po 41 mieszkań, do tego oczywiście garaż podziemny oraz windy.O wyjątkowości tego projektu, nie stanowić będzie tylko lokalizacja, ale również wyszukana stylistyka budynków. Założeniem architekta, który inspirował się formami obiektów modernistycznych, było wywołanie wrażenia „ograniczonej dostępności” do wnętrza, przez co na elewacji zewnętrznej, posłużył się dość monochromatyczną kolorystyką, jednakże zachował on kontrast od strony wewnętrznego dziedzińca, gdzie będzie znajdować się część rekreacyjna z placem zabaw, którą podkreśla ciepła kolorystyka oraz duże, nieregularne okna elewacji wewnętrznej.Atuty inwestycji APARTAMENTY POGODNO:- wyjątkowa lokalizacja znajdująca się w strefie ochrony krajobrazu- 2 budynki 4-kondygnacyjne z antresolami- 82 mieszkania o wielkości od 42 m2 do 106 m2- Projekt autorstwa pracowni Mellon Architekci- Cichobieżne windy w każdej klatce schodowej- Miejsca parkingowe w podziemnych garażach z komórkami lokatorskimi- Indywidualne miejsca postojowe naziemne na terenie inwestycji- Indywidualne komórki lokatorskie na piętrach oraz w podziemnym garażu- Tarasy ogrodowe przy mieszkaniach na parterze oraz balkony w każdym mieszkaniu powyżej- Duże tarasy w mieszkaniach z antresolami- Funkcjonalny układ przestrzenny mieszkań- Stolarka okienna i balkonowa zgodna na najnowszymi normami cieplnymi- Instalacja multimedialna w każdym pokoju- Inwestycja przyjazna osobom niepełnosprawnym- Plac zabaw dla najmłodszych mieszkańców- Bogaty program zieleni, tylko 30% terenu działki, to powierzchnia zabudowana

  Apartamenty Pogodno

  od 8 667 zł/m2
  ul. Sadowskiego 8/10 , Pogodno, Zachód, Szczecin(4.5 km od centrum)
  Sowińskiego 72 Sp. z o.o.

Informacje o Pogodnie

W Pogodnie dostępnych jest 146 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 3 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy w Pogodnie mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 15 do 136 m2, w tym lokale:

 • 1-pokojowe (137 mieszkań).
 • 2-pokojowe (1 mieszkanie).
 • 4-pokojowe (8 mieszkań).

Wśród inwestycji deweloperskich w Pogodnie nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży w Pogodnie kosztuje 197 081 zł.

Pobliskie Lokalizacje

Oferty w Pogodnie

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: