Litewska

- Dom na Pogodnie

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez ZBU Andrzej Wąsowicz

Zapytaj o ceny

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Litewska dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Pow. działki
Cena
3
136 m2
197 m2

Opis Inwestycji

Prezentowana zabudowa szeregowa położona jest na zbiegu ulic Litewskiej i Rzemieślniczej w Szczecinie. Została ona zaprojektowana z myślą o osobach poszukujących komfortu zamieszkiwania w domu jednorodzinnego i niezamierzających rezygnować z atrakcji i wygód bliskiego centrum miasta.Nowoczesna i niepowtarzalna architektura każdego segmentu szeregowca jest jednocześnie funkcjonalna i praktyczna. Strefy dzienna i nocna domu rozmieszczone są na osobnych kondygnacjach. Wygodę użytkowania zapewniają 2 łazienki, garderoby oraz spiżarnia przylegająca do kuchni. Każdy dom ma co najmniej 2 miejsca postojowe zlokalizowane w garażu podziemnym albo na zewnętrznym parkingu.Wszystkie segmenty mają niezależne ściany zewnętrzne z dylatacją, co zapewnia komfort akustyczny i termiczny. Wysoką izolacje termiczną zapewnia 20-centymetrowa warstwa izolacji zewnętrznej oraz okna z pakietem 3-szybowy. Każdy pokój ma 2,6m wysokości oraz duże przeszklenia, co rozświetla te pomieszczenia oraz daje poczucie większej przestrzeni.

Inwestycja Litewska znajduje się w Zawadzkiego-Klonowica, ul. Litewska (3.9 km od centrum Szczecina), została zrealizowana przez dewelopera ZBU Andrzej Wąsowicz.

Inwestycja Litewska została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 3 nowych domów w tym 1 domu typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Litewska pozostało na sprzedaż 1 nowy dom o powierzchni 136 metrów kwadratowych.

Dostępne są domy:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 136 m2 (1 dom)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper ZBU Andrzej Wąsowicz przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne (2 miejsca)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 3 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
 podłogi: jastrych betonowy,  ściany i sufit: tynki gipsowy, na poddaszu sufit z płyt G-K i G-KF  instalacje elektryczne: gniazdka i przełączniki, przewody pod oświetlenie bez opraw (lamp),  instalacja centralnego ogrzewania: grzejniki i piec gazowy z zasobnikiem na ciepłą wodę,  instalacja wodna: wszystkie podejścia pod urządzenia są zakończone korkami,  instalacja kanalizacyjna: wszystkie podejścia zakończone zaślepkami,  ogrodzenie: systemowe panele ogrodzeniowe, elementy betonowe,  dojście do budynku: kostka betonowa,  ogródki: trawa;
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Garaże:domy posiadają garażeoraz przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (2 miejsca): w cenie.
Udogodnienia: teren ogrodzony, własna kotłownia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne domy:aktualnie dostępny jest 1 dom w tym 1 dom typu dom szeregowy.
Powierzchnie domów: 136 m2.
Powierzchnie działek: 197 m2.
Liczba pokoi:dostępne są domy 3-pokojowe.
Ceny domów:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Litewska

Aleja Wojska Polskiego - główny ciąg komunikacyjny Szczecina znajduje się w odległości ok. 500m od ul. Litewskiej, przez co komunikacja ze śródmieściem jest szczególnie dogodna, a jednocześnie nie stanowi uciążliwości dla mieszkańców. Komunikacja z pozostałymi dzielnicami jest równie wygodna, do północnej części miasta można dojechać wyremontowaną ul. Arkońską, Wszystkich Świętych i Przyjaciół Żołnierza, a południowe części miasta są dostępne przez ul. Klonowica, Szeroką i Taczaka. W okolicy znajduje się wiele terenów zieleni miejskiej i obiektów rekreacyjnych. Zaraz naprzeciwko szeregowców, na rogu ulic Litewskiej i Klonowica, znajduje się park przy Zespole Szkół Samochodowych. W bliskiej odległości znajduje się Park Leśny Arkoński, Stadion Lekkoatletyczny, Kąpielisko Arkońska, park im. R. Łyczywka, tor gokartowy, tor kolarski oraz hala widowiskowo-sportowa Azory Arena. Przy ul. Klonowica i Zawadzkiego znajduje się szereg punktów usługowych lub handlowych. W blisko znajdują się również przedszkola oraz szkoła podstawowa.

Szczecin Zachód to dzielnica miasta zamieszkana przez ok. 117 000 osób. Budownictwo mieszkalne skupione jest w jej południowej części, a łącznie na Zachodzie jest 9 osiedli mieszkalnych. Północ jest w dużym stopniu zalesiona, znajduje się tam m.in. Park Leśny Głębokie. Pojawiają się też enklawy osiedli domów jednorodzinnych. Zewnętrzne części dzielnicy to dawne wsie, co determinuje występowanie rozległych obszarów zabudowy jednorodzinnej. Południe jest wysoce zurbanizowane, sąsiaduje bezpośrednio ze Śródmieściem i stanowi jego dobre uzupełnienie pod względem usługowym. Występują tu zarówno budynki mieszkalne jedno-, jak i wielorodzinne. Szczecin Zachód daje mieszkańcom dostęp do 4 szpitali i niemal 20 przychodni lekarskich. Działa tu ponad 40 szkół i mieszczą się dwa wydziały Politechniki Szczecińskiej. Czas wolny można spędzić np. w domu kultury, nad jednym z dwóch kąpielisk lub w parku rekreacyjnym. Przez Szczecin Zachód biegną trzy drogi krajowe i droga wojewódzka. Znajduje się tu 6 stacji kolejowych i regularnie kursują autobusy miejskie. Dociera tu 10 linii tramwajowych.

Komunikacja

Przez terytorium dzielnicy Szczecin Zachód biegną drogi krajowe nr 10 i nr 13, a jej południową granicę wyznacza droga krajowa nr 31. W ułożeniu niemal południkowym przebiega tędy również droga wojewódzka nr 115. Kursują tu linie autobusów miejskich i 10 linii tramwajowych. Funkcjonuje też transport kolejowy – w dzielnicy mieści się 6 stacji kolejowych.

W odległości 100 metrów od inwestycji Litewska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Unii Lubelskiej Szpital.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Litewska znajduje się 14 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Katolickie Gimnazjum w odległości 450m, Szkoła Podstawowa Nr 53 w odległości 500m, Przedszkole Niepubliczne Artystyczno-Językowe "Nasza Bajka"Małgorzata Błaszkiewicz w odległości 650m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 750 m znajduje się I.T.T. Poland, w odległości 800 m znajduje się Ośrodek Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej, w odległości 950 m znajduje się Przychodnia Zdrowia Lady Państwowe.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 1100 m znajduje się Miejska Biblioteka Publiczna Filia nr 17, w odległości 1300 m znajduje się Miejska Biblioteka Publiczna Filia nr 8, w odległości 1350 m znajduje się Miejska Biblioteka Publiczna.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 1050 m znajduje się Jeździecki Klub Tornado, w odległości 1050 m znajduje się Klub Rekreacyjny "Mini", w odległości 1050 m znajduje się Open Mind Fitness Idea.

Data publikacji: 17.12.2018

Data aktualizacji: 03.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie