Litewska

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Litewska, oferowane bezpośrednio przez ZBU Andrzej Wąsowicz

Szczecin, Zachód, Zawadzkiego-Klonowica, ul. Litewska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 9 ofert w najbliższej okolicy!

Litewska

4 zdjęcia

Litewska
Litewska
Litewska
Litewska

Opis Inwestycji

Prezentowana zabudowa szeregowa położona jest na zbiegu ulic Litewskiej i Rzemieślniczej w Szczecinie. Została ona zaprojektowana z myślą o osobach poszukujących komfortu zamieszkiwania w domu jednorodzinnego i niezamierzających rezygnować z atrakcji i wygód bliskiego centrum miasta.

Nowoczesna i niepowtarzalna architektura każdego segmentu szeregowca jest jednocześnie funkcjonalna i praktyczna. Strefy dzienna i nocna domu rozmieszczone są na osobnych kondygnacjach. Wygodę użytkowania zapewniają 2 łazienki, garderoby oraz spiżarnia przylegająca do kuchni. Każdy dom ma co najmniej 2 miejsca postojowe zlokalizowane w garażu podziemnym albo na zewnętrznym parkingu.

Wszystkie segmenty mają niezależne ściany zewnętrzne z dylatacją, co zapewnia komfort akustyczny i termiczny. Wysoką izolacje termiczną zapewnia 20-centymetrowa warstwa izolacji zewnętrznej oraz okna z pakietem 3-szybowy. Każdy pokój ma 2,6m wysokości oraz duże przeszklenia, co rozświetla te pomieszczenia oraz daje poczucie większej przestrzeni.

Inwestycja Litewska znajduje się w Zawadzkiego-Klonowica, ul. Litewska (3.9 km od centrum Szczecina), została zrealizowana przez ZBU Andrzej Wąsowicz.

Inwestycja Litewska została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 3 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Litewska nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców ZBU Andrzej Wąsowicz przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (2 miejsca)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 3 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 220 do 470 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
 podłogi: jastrych betonowy,  ściany i sufit: tynki gipsowy, na poddaszu sufit z płyt G-K i G-KF  instalacje elektryczne: gniazdka i przełączniki, przewody pod oświetlenie bez opraw (lamp),  instalacja centralnego ogrzewania: grzejniki i piec gazowy z zasobnikiem na ciepłą wodę,  instalacja wodna: wszystkie podejścia pod urządzenia są zakończone korkami,  instalacja kanalizacyjna: wszystkie podejścia zakończone zaślepkami,  ogrodzenie: systemowe panele ogrodzeniowe, elementy betonowe,  dojście do budynku: kostka betonowa,  ogródki: trawa;
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (2 miejsca): w cenie.
Udogodnienia:
teren ogrodzony, własna kotłownia
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Aleja Wojska Polskiego - główny ciąg komunikacyjny Szczecina znajduje się w odległości ok. 500m od ul. Litewskiej, przez co komunikacja ze śródmieściem jest szczególnie dogodna, a jednocześnie nie stanowi uciążliwości dla mieszkańców. Komunikacja z pozostałymi dzielnicami jest równie wygodna, do północnej części miasta można dojechać wyremontowaną ul. Arkońską, Wszystkich Świętych i Przyjaciół Żołnierza, a południowe części miasta są dostępne przez ul. Klonowica, Szeroką i Taczaka. W okolicy znajduje się wiele terenów zieleni miejskiej i obiektów rekreacyjnych. Zaraz naprzeciwko szeregowców, na rogu ulic Litewskiej i Klonowica, znajduje się park przy Zespole Szkół Samochodowych. W bliskiej odległości znajduje się Park Leśny Arkoński, Stadion Lekkoatletyczny, Kąpielisko Arkońska, park im. R. Łyczywka, tor gokartowy, tor kolarski oraz hala widowiskowo-sportowa Azory Arena. Przy ul. Klonowica i Zawadzkiego znajduje się szereg punktów usługowych lub handlowych. W blisko znajdują się również przedszkola oraz szkoła podstawowa.

Szczecin Zachód to dzielnica miasta zamieszkana przez ok. 117 000 osób. Budownictwo mieszkalne skupione jest w jej południowej części, a łącznie na Zachodzie jest 9 osiedli mieszkalnych. Północ jest w dużym stopniu zalesiona, znajduje się tam m.in. Park Leśny Głębokie. Pojawiają się też enklawy osiedli domów jednorodzinnych. Zewnętrzne części dzielnicy to dawne wsie, co determinuje występowanie rozległych obszarów zabudowy jednorodzinnej. Południe jest wysoce zurbanizowane, sąsiaduje bezpośrednio ze Śródmieściem i stanowi jego dobre uzupełnienie pod względem usługowym. Występują tu zarówno budynki mieszkalne jedno-, jak i wielorodzinne. Szczecin Zachód daje mieszkańcom dostęp do 4 szpitali i niemal 20 przychodni lekarskich. Działa tu ponad 40 szkół i mieszczą się dwa wydziały Politechniki Szczecińskiej. Czas wolny można spędzić np. w domu kultury, nad jednym z dwóch kąpielisk lub w parku rekreacyjnym. Przez Szczecin Zachód biegną trzy drogi krajowe i droga wojewódzka. Znajduje się tu 6 stacji kolejowych i regularnie kursują autobusy miejskie. Dociera tu 10 linii tramwajowych.

Komunikacja

Przez terytorium dzielnicy Szczecin Zachód biegną drogi krajowe nr 10 i nr 13, a jej południową granicę wyznacza droga krajowa nr 31. W ułożeniu niemal południkowym przebiega tędy również droga wojewódzka nr 115. Kursują tu linie autobusów miejskich i 10 linii tramwajowych. Funkcjonuje też transport kolejowy – w dzielnicy mieści się 6 stacji kolejowych.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Litewska?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Litewska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 100 metrów od inwestycji Litewska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Unii Lubelskiej Szpital.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Litewska znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Litewska znajduje się się 10 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Techniczno-Ekonomiczny Ośrodek Dokształcania i Doskonalenia Zawodowego w Szczecinie w odległości 210 m, Zespół Szkół Samochodowych w odległości 210 m, Branżowa Szkoł I Stopnia Nr 9 w odległości 210 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Litewska jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przykliniczne Specjalistyczne Przychodnie dla Dorosłych, Dzieci i Młodzieży w odległości 240 m, Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 1 Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w odległości 330 m, Lekarz w odległości 390 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Litewska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 350 m znajduje się Bagietka, w odległości 390 m znajduje się Społem, w odległości 450 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Litewska w odległości 430 m znajduje się Boisko, w odległości 470 m znajduje się Boisko, w odległości 470 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 17.12.2018
Data aktualizacji: 01.10.2020

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: