Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe nieruchomości Szczecin, Zachód, Gumieńce

84 oferty w 7 inwestycjach

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Nowe Warzymice etap 4
  3 kw. 2023
  Nowe Warzymice to idealna propozycja dla osób pracujących w Szczecinie, które poszukują spokojnego miejsca do zamieszkania, z dala od zgiełku miasta.Osiedle powstaje w podszczecińskim Rajkowie, u zbiegu ul. Do Rajkowa i alei Śliwkowej. Do ścisłego centrum Szczecina można stąd dojechać w kilkanaście minut. Bliskość terenów zielonych, a także zlokalizowany w pobliżu dyskont spożywczy oraz inne lokale handlowe i usługowe, zaspokoją wszystkie podstawowe potrzeby przyszłych mieszkańców. Z myślą o ich komforcie, Ronson Development zaplanował również tereny zielone z elementami małej architektury, w tym pasaż spacerowy, który będzie się ciągnąć przez wszystkie etapy inwestycji.Do mieszkań na parterze będą przylegać ogródki, a wszystkie mieszkania na piętrach będą posiadać balkony lub tarasy. Najmłodszych mieszkańców zapewne ucieszy przewidziany już w pierwszym etapie projektu plac zabaw.Szeroki wachlarz dostępnych metraży oraz apartamenty dwupoziomowe w ofercie sprawią, że na osiedlu Nowe Warzymice każdy znajdzie coś dla siebie!

  Nowe Warzymice etap 4

  Aleja Śliwkowa , Warzymice, policki(0.2 km od Szczecina)
  Ronson Development Sp. z o.o.
 • Nowe Warzymice etap 2
  gotowe
  Nowe Warzymice to idealna propozycja dla osób pracujących w Szczecinie, które poszukują spokojnego miejsca do zamieszkania, z dala od zgiełku miasta.Osiedle powstaje w podszczecińskim Rajkowie, u zbiegu ul. Do Rajkowa i alei Śliwkowej. Do ścisłego centrum Szczecina można stąd dojechać w kilkanaście minut. Bliskość terenów zielonych, a także zlokalizowany w pobliżu dyskont spożywczy oraz inne lokale handlowe i usługowe, zaspokoją wszystkie podstawowe potrzeby przyszłych mieszkańców. Z myślą o ich komforcie, Ronson Development zaplanował również tereny zielone z elementami małej architektury, w tym pasaż spacerowy, który będzie się ciągnąć przez wszystkie etapy inwestycji.Do mieszkań na parterze będą przylegać ogródki, a wszystkie mieszkania na piętrach będą posiadać balkony lub tarasy. Najmłodszych mieszkańców zapewne ucieszy przewidziany już w pierwszym etapie projektu plac zabaw.Szeroki wachlarz dostępnych metraży oraz apartamenty dwupoziomowe w ofercie sprawią, że na osiedlu Nowe Warzymice każdy znajdzie coś dla siebie!Cała inwestycja składa się z 3 etapów, ale w przyszłości ma ich powstać więcej. Docelowo osiedle składać się będzie z 460 mieszkań. Obecnie gotowy jest 1 etap inwestycji i trwa budowa dwóch kolejnych.- 2 etap – planowane oddanie do użytkowania na II kw. 2022 r.- 3 etap – planowane oddanie do użytkowania na IV kw. 2022 r.2 etap składa się z dwóch budynków, w których znajduje się 66 mieszkań.

  Nowe Warzymice etap 2

  Aleja Śliwkowa , Gumieńce, Zachód, Szczecin(0.1 km od Szczecina)
  Ronson Development Sp. z o.o.
 • Nowe Warzymice etap 3
  4 kw. 2022
  Nowe Warzymice to idealna propozycja dla osób pracujących w Szczecinie, które poszukują spokojnego miejsca do zamieszkania, z dala od zgiełku miasta.Osiedle powstaje w podszczecińskim Rajkowie, u zbiegu ul. Do Rajkowa i alei Śliwkowej. Do ścisłego centrum Szczecina można stąd dojechać w kilkanaście minut. Bliskość terenów zielonych, a także zlokalizowany w pobliżu dyskont spożywczy oraz inne lokale handlowe i usługowe, zaspokoją wszystkie podstawowe potrzeby przyszłych mieszkańców. Z myślą o ich komforcie, Ronson Development zaplanował również tereny zielone z elementami małej architektury, w tym pasaż spacerowy, który będzie się ciągnąć przez wszystkie etapy inwestycji.Do mieszkań na parterze będą przylegać ogródki, a wszystkie mieszkania na piętrach będą posiadać balkony lub tarasy. Najmłodszych mieszkańców zapewne ucieszy przewidziany już w pierwszym etapie projektu plac zabaw.Szeroki wachlarz dostępnych metraży oraz apartamenty dwupoziomowe w ofercie sprawią, że na osiedlu Nowe Warzymice każdy znajdzie coś dla siebie!Cała inwestycja składa się z 4 etapów, ale w przyszłości ma ich powstać więcej. Docelowo osiedle składać się będzie z 460 mieszkań. Obecnie gotowy jest 1 etap inwestycji i trwa budowa dwóch kolejnych.- 2 etap – planowane oddanie do użytkowania na II kw. 2022 r.- 3 etap – planowane oddanie do użytkowania na IV kw. 2022 r.- 4 etap3 etap składa się z dwóch budynków, w których znajduje się 56 mieszkań.

  Nowe Warzymice etap 3

  Aleja Śliwkowa , Warzymice, policki(0.1 km od Szczecina)
  Ronson Development Sp. z o.o.
 • Osiedle Śliwkowe
  gotowe
  Jak będzie wyglądało osiedle?Osiedle Śliwkowe powstaje w trzech etapach, obejmującym łącznie 10 budynków. Zrealizowany został 1 etap inwestycji, w ramach którego można nabyć deweloperskie mieszkanie w jednym z trzech budynków oznaczonych symbolami A, B i C. Znajdziemy w nich jasne i przestronne, usytuowane od strony południowej, apartamenty od 77,50 do 120 m2. Do każdego apartamentu przypisany jest zamknięty garaż znajdujący się w hali garażowej pod budynkiem, a także piwnica (dostęp za pośrednictwem windy). Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom architektonicznym, takim jak zastosowanie techniki „odwróconego dachu”, powstały unikatowe mieszkania z przestronnymi tarasami ok. 40 mkw. Budynki łączą w sobie komfort i wygodę dzięki windom obsługującym każdą klatkę schodową od poziomu piwnic i garaży, a także funkcjonalność i estetykę dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów wykończeniowych.Mieszkanie z ogródkiem, balkonem, loggią, a może przestronnym tarasem ?Ważne jest aby każde mieszkanie miało strefę do wypoczynku. W przypadku osiedla Śliwkowego do każdego mieszkania zaplanowano dodatkową powierzchnię w postaci przydomowych ogrodów do 300 mkw., balkonów do 16 mkw., loggi do 10 mkw. lub tarasów do 40 mkw. Mieszkania są precyzyjnie zaprojektowane. W wielu przypadkach istnieje możliwość wydzielenia kuchni. Na ostatniej kondygnacji znajdują się dwupoziomowe apartamenty z antresolami.W 3 etapie osiedla Śliwkowego zaprojektowano 2 budynki o symbolach B1 i B2. Dostępne są ciekawie zaaranżowane mieszkania od 34 do 61 m2. Do każdego mieszkania przynależy miejsce postojowe w hali garażowej pod budynkiem (dostęp windą). Oferta dla osób szukających mniejszych ale funkcjonalnych powierzchni. Budynek B1 będzie zrealizowany do końca 2021r., a B2 - w czerwcu 2022r.Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i do odwiedzenia osiedla Śliwkowego w Warzymicach.

  Osiedle Śliwkowe

  al. Śliwkowa , Warzymice, policki(0.9 km od Szczecina)
  Gryf Development Strojny Sp. J.
 • Zbójnicka II
  1 kw. 2023
  Nowe 4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 76,49 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Zbójnicka II na Gumieńcach, przy ul. Zbójnickiej (4,8 km od centrum Szczecina). Inwestycja jest realizowana przez dewelopera Caro Development Polska Sp. J. Planowany termin oddania do użytkowania to IV kwartał 2022 r.Cała inwestycja składa się z 29 budynków jednorodzinnych, w których łącznie znajduje się 29 nowych mieszkań. Aktualna oferta sprzedażowa obejmuje 8 budynków 2-kondygnacyjnych, każdy o powierzchni ok. 76,49 m².Nowe mieszkanie oznaczone numerem 29 jest 2-poziomowe. Pomieszczenia mają 2,60 m wysokości. W mieszkaniu znajdują się 4 pokoje, otwarta kuchnia, 2 łazienki. Do każdego mieszkania przynależy ogródek i nieużytkowy strych. Dla przyszłych mieszkańców deweloper Caro Development Polska Sp. J. przewidział 1-2 miejsca postojowe.Osiedle domów Zbójnicka II to doskonały wybór dla tych, którzy mieszkając w mieście chcą znaleźć ciszę i spokój. Inwestycję zlokalizowano w miejscu, gdzie zapewniony jest dogodny dostęp do komunikacji miejskiej, łatwy dostęp do ważnych arterii drogowych oraz bogatej infrastruktury handlowej, usługowej, społecznej i rekreacyjno-wypoczynkowej. Kameralną atmosferę osiedla tworzy niska zabudowa, na którą składa się 29 domów w zabudowie szeregowej. Nowoczesna bryła i kolorystyka zabudowy wpisuje się w aktualne trendy rozwiązań architektonicznych, zapewniając jednocześnie ponadczasowość formy. Komfortowe, słoneczne mieszkania oferowane w ramach inwestycji Zbójnicka II zostały zaprojektowane zgodnie z najwyższymi standardami, mając na uwadze funkcjonalność rozwiązań, a co za tym idzie - wygodę mieszkańców i możliwość dostosowania pomieszczeń do indywidualnych potrzeb. Teren, na którym zlokalizowana będzie inwestycja zostanie ogrodzony i wyposażony w bramę wjazdową sterowaną pilotem oraz furtkę z domofonem. Dodatkowo standard osiedla podnoszą przewidziane w ramach zagospodarowania terenu nasadzenia drzew, a także energooszczędne oświetlenie.Sprzedaż rozpoczynamy w grudniu 2021r.

  Zbójnicka II

  ul. Zbójnicka , Gumieńce, Zachód, Szczecin(4.8 km od centrum)
  Caro Development Polska Sp. J.
 • Nowe Warzymice
  gotowe
  Nowe Warzymice to idealna propozycja dla osób pracujących w Szczecinie, które poszukują spokojnego miejsca do zamieszkania, z dala od zgiełku miasta.Osiedle powstaje w podszczecińskim Rajkowie, u zbiegu ul. Do Rajkowa i alei Śliwkowej. Do ścisłego centrum Szczecina można stąd dojechać w kilkanaście minut. Bliskość terenów zielonych, a także zlokalizowany w pobliżu dyskont spożywczy oraz inne lokale handlowe i usługowe, zaspokoją wszystkie podstawowe potrzeby przyszłych mieszkańców. Z myślą o ich komforcie, Ronson Development zaplanował również tereny zielone z elementami małej architektury, w tym pasaż spacerowy, który będzie się ciągnąć przez wszystkie etapy inwestycji.Do mieszkań na parterze będą przylegać ogródki, a wszystkie mieszkania na piętrach będą posiadać balkony lub tarasy. Najmłodszych mieszkańców zapewne ucieszy przewidziany już w pierwszym etapie projektu plac zabaw.Szeroki wachlarz dostępnych metraży oraz apartamenty dwupoziomowe w ofercie sprawią, że na osiedlu Nowe Warzymice każdy znajdzie coś dla siebie!Cała inwestycja składa się z 3 etapów, ale w przyszłości ma ich powstać więcej. Docelowo osiedle składać się będzie z 460 mieszkań. Obecnie gotowy jest 1 etap inwestycji i trwa budowa dwóch kolejnych.- 2 etap – planowane oddanie do użytkowania na II kw. 2022 r.- 3 etap – planowane oddanie do użytkowania na IV kw. 2022 r.1 etap jest gotowy i składa się z dwóch budynków.

  Nowe Warzymice

  ul. Aleja Śliwkowa , Gumieńce, Zachód, Szczecin(0.1 km od Szczecina)
  Ronson Development Sp. z o.o.
 • Reda City
  gotowe
  REDA CITY to zespół nowoczesnych budynków dla aktywnych ludzi.Od samego początku skupiliśmy się na stworzeniu projektu, który pod względem estetycznym i funkcjonalnym, stanowił będzie wizję nowoczesnego miejsca w tej części miasta. Skala przedsięwzięcia, kontekst urbanistyczny i wymagania współczesnego rynku, były dla nas główną inspiracją. REDA CITY stanie się dominantą przestrzenną, której eleganckie fasady będą stanowić rozpoznawalny element Szczecina.Na ośmiu kondygnacjach znajdują się 25 - 90m2 apartamenty oraz na parterze lokale usługowe i biurowe. Budynki dopełnią wewnętrzne ogrody wraz z terenami zielonymi tworząc elegancką nowoczesną przestrzeń.Do dyspozycji mieszkańców zaprojektowaliśmy fitness klub z basenem krytym oraz małe centrum handlowo-usługowe ze sklepem spożywczym oraz kawiarnią.

  Reda City

  ul. Bronowicka 25b , Gumieńce, Zachód, Szczecin(4.7 km od centrum)
  Rezydent Sp. z o.o.
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Park Gumieńce etap III
  Oferta archiwalna
  Domy w zabudowie szeregowej w nowoczesnym stylu z ogródkiem w cichej i dobrze skomunikowanej lokalizacji.Domy jednorodzinne idealne dla rodzin ceniących sobie spokój, przestrzeń i nowatorski styl. Każdy dom będzie 2-kondygnacyjny (parter + piętro) z przynależnym ogródkiem i dwoma miejscami postojowymi.Dodatkowym atutem jest obecność pompy ciepła, ogrzewania podłogowego oraz systemu rekuperacji.Inwestor przygotował również 5 wariantów w opcji Wykończenia pod Klucz: Wariant bazowy - Minimalistyczny, Wariant Loftowy, Wariant Klasyczny, Wariant Nowoczesny Jasny, Wariant Nowoczesny Ciemny

  Park Gumieńce etap III

  od 8 279 zł/m2
  ul. Harnasiów 26 , Gumieńce, Zachód, Szczecin(4.5 km od centrum)
  Assethome – Przedstawiciel Dewelopera
 • Park Gumieńce Etap I – Szczecin
  Oferta archiwalna
  Domy w zabudowie szeregowej w nowoczesnym stylu z patio i ogródkiem w cichej i dobrze skomunikowanej okolicy.Domy jednorodzinne idealne dla rodzin ceniących sobie spokój, przestrzeń i nowatorski styl.Każdy dom będzie 2-kondygnacyjny (parter + piętro) z przynależnym ogródkiem, tarasem i dwoma miejscami postojowymi w wiacie garażowej.Charakterystycznym elementem jest projektowany podcień stanowiący połączenie wiaty garażowej z budynkiem mieszkalnym. Element ten tworzyć będzie dla mieszkańców wydzielone patio dające poczucie prywatności.Każdy dom posiadać będzie pompę ciepła, ogrzewanie podłogowe oraz system rekuperacji. Na życzenie klienta całości dopełni wydajna instalacja fotowoltaiczna.Dzięki tym elementom dom wygeneruje ogromne oszczędności na ogrzewaniu, oświetleniu czy zasilaniu domowego RTV i AGD.Atuty:• cicha lokalizacja,• nowoczesna architektura,• 2 miejsca postojowe w wiacie garażowej• ogród z tarasem oraz patio,• rekuperacja,• ogrzewanie podłogowe,• pompa ciepła.• idealny pod fotowoltaikęWyróżniki:• rozpoczęcie inwestycji I kwartał 2020• zakończenie inwestycji II kwartał 2021• Budynki 2-kondygnacyjne (parter + piętro)• Metraże od 137 do 150 m2.• 4 typu budynków, różniące się układem i wielkością pomieszczeń• 10 minut do centrum• Nowoczesna architektura• Pełna infrastruktura• Ekologiczne rozwiązania

  Park Gumieńce Etap I – Szczecin

  ul. Harnasiów 26 , Gumieńce, Zachód, Szczecin(4.5 km od centrum)
  Assethome – Przedstawiciel Dewelopera
 • Europejska Rezedowa
  Oferta archiwalna
  Rewelacyjne mieszkania na start!!!Dla studentów, dla inwestorów, dla młodych."Europejska" budynek wielorodzinny to nowy projekt budynku, dwu klatkowego, zawierający 62 mieszkania i lokale użytkowe w parterze budynku.Budynek powstał przy ul. Europejskiej / Rezedowej w Szczecinie.Lokalizacja inwestycji, ze względu na szybką komunikację do centrum miasta, jak również szybkiego wyjazdu ze Szczecina w kierunku Prawobrzeża trasą Poznańską, czy granicy Państwa Kołbaskowo jest bardzo ciekawa.O atrakcyjności położenia może świadczyć również fakt, położenia blisko Uniwersytetu Szczecińskiego Wydziału Zarządzania i Ekonomiki Usług oraz Wydziału Humanistycznego ok. 300m ( najlepsza inwestycja dla studentów), a w okolicach szkoła podstawowa, przedszkole, duże sieci takie jak Castorama czy Makro.Budynek 5 kondygnacyjny z windami zawiera 62 mieszkania w tym;- 32 mieszkania o powierzchni 36,62 - 41,88 m2 jednopokojowe z możliwością wydzielenia drugiego pokoju,- 6 mieszkań o powierzchni 36,76 m 2 dwupokojowych,- 24 mieszkania o powierzchni 50,82 - 52,42 m2 dwupokojowe,- 2 mieszkania o powierzchni 78,29 m2 i 77,90 m2 trzypokojowe,- 6 lokali usługowych o powierzchniach od 88,99 m2 do 123 m2, - ogółem pow. 615,10 m2,- miejsca postojowe na zewnątrz parking,- miejsca postojowe częściowo w parterze budynku - płatne,- plac zabaw.Rozpoczęcie budowy wrzesień 2015 roku, zakończenie budowy lipiec 2016 roku.

  Europejska Rezedowa

  ul. Europejska , Gumieńce, Zachód, Szczecin(4.6 km od centrum)
  EuroCapital Developer
 • Osiedle Sympatyczne
  Oferta archiwalna
  W ramach inwestycji zostały wybudowane dwa budynki mieszkalne wielorodzinne, 3 kondygnacyjne z kondygnacją podziemną. Całość terenu została ogrodzona tworząc tym samym kameralne, zamknięte osiedle zlokalizowane przy ul. Sympatycznej (ul. Do Rajkowa) w Warzymicach. W ramach zagospodarowania terenu powstały pieszo jezdnia, chodniki, zewnętrzne miejsca parkingowe, oświetlenie, nasadzenia oraz plac zabaw. Do mieszkań na parterze przylegają ogródki przydomowe, natomiast każde z mieszkań na piętrze posiada balkon.Osiedle powstało w atrakcyjnej części gminy Kołbaskowo (droga Rajkowo) wśród otaczającej niewysokiej zabudowy wielorodzinnej z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej. Dogodne położenie inwestycji zapewnia alternatywny dojazd do osiedla od ulicy Okulickiego (dzielnica Gumieniec) oraz od Ronda Uniwersyteckiego (osiedle Reda).Zaletą lokalizacji osiedla jest również bliskość wyjazdu na drogę ekspresową S3.W pobliżu Osiedla Sympatycznego znajdują się dyskonty spożywcze oraz lokale usługowe i handlowe.Okoliczne tereny wsi Ostoja i Warzymice zachęcają do aktywności ruchowej całej rodziny oraz gwarantują ciszę i spokój, które trudno odnaleźć w centrum miasta.Oferujemy:- lokale mieszkalne o powierzchni użytkowej od 29 do 110 m2 (jedno i dwu- poziomowe),- ogródki przydomowe przynależne do mieszkań na parterze o powierzchni od 30 do 160 m2,- szeroki wybór mieszkań 1, 2, 3, 4 i 5- pokojowe,- kondygnacja podziemna z murowanymi garażami zamykanymi bramą garażową oraz miejscami parkingowymi z zapleczem lub z komórką lokatorską o powierzchni użytkowej od 17 do 22 m2,- komórki lokatorskie w kondygnacji podziemnej o powierzchni użytkowej od 2,5 do 8 m2.

  Osiedle Sympatyczne

  od 4 500 zł/m2
  ul. Do Rajkowa , Warzymice, policki(0.1 km od Szczecina)
  Master House Sp. z o.o. Sp. K.
 • Zbójnicka
  Oferta archiwalna
  Osiedle domów położonych przy ulicy Zbójnickiej to doskonały wybór dla tych, którzy mieszkając w mieście chcą znaleźć ciszę i spokój. Inwestycję zlokalizowano w miejscu, gdzie zapewniony jest dogodny dostęp do komunikacji miejskiej, łatwy dostęp do ważnych arterii drogowych oraz bogatej infrastruktury handlowej,usługowej, społecznej i rekreacyjno- wypoczynkowej.Kameralną atmosferę osiedla tworzy niska zabudowa, na którą składa się 27 domów w zabudowie szeregowej. Nowoczesna bryła i kolorystyka zabudowy wpisuje się w aktualne trendy rozwiązań architektonicznych, zapewniając jednocześnie ponadczasowość formy. Komfortowe, słoneczne mieszkania oferowane w ramach inwestycji Zbójnicka zostały zaprojektowane zgodnie z najwyższymi standardami, mając na uwadze funkcjonalność rozwiązań, a co za tym idzie - wygodę mieszkańców i możliwość dostosowania pomieszczeń do indywidualnych potrzeb.Każde z mieszkań ma powierzchnię ok. 77 m². Do każdego lokalu przynależą ogródek i dwa miejsca parkingowe oraz nieużytkowy strych (dodatkowo płatne). Teren, na którym zlokalizowana będzie inwestycja zostanie ogrodzony i wyposażony w bramę wjazdową sterowaną pilotem oraz furtkę z domofonem. Dodatkowo standard osiedla podnoszą przewidziane w ramach zagospodarowania terenu nasadzenia drzew i krzewów, a także energooszczędne oświetlenie.

  Zbójnicka

  ul. Zbójnicka , Gumieńce, Zachód, Szczecin(4.7 km od centrum)
  Caro Development Polska Sp. J.
 • Śródmiejskie Ogrody etap 3
  Oferta archiwalna
  BLISKO, ZACISZNIE, KOMFORTOWONOWY ETAP III JUŻ W OFERCIE - TERMIN REALIZACJI III-IV KW. 2020 ROKUOsiedle Śródmiejskie Ogrody zlokalizowane jest blisko ścisłego Centrum miasta, licznych przystanków komunikacji miejskiej, a także miejsc rozrywki. Nowy etap połozony jest szczególnie blisko terenów zielonych miasta, ogródków działkowych i terenów rekreacyjno-sportowych przy ulicy Tenisowej.Atutem inwestycji jest nowoczesna architektura budynków z dużymi balkonami. Kaskadowa zabudowa z przyjazną i ciepłą kolorystyką elewacji oraz licznymi przeszkleniami, nadają projektowi unikalnego stylu. Inwestycja stanowi atrakcyjną propozycję zarówno dla osób prowadzących zdrowy tryb życia, które będą mogły skorzystać z szybkiego dostępu do strefy fitness, boisk, a także osób poszukujących spokojnego, a zarazem świetnie skomunikowanego miejsca do zamieszkania z rodziną.

  Śródmiejskie Ogrody etap 3

  ul. Tenisowa , Świerczewo, Zachód, Szczecin(2 km od centrum)
  Mak Dom Holding S.A.
 • Ku Słońcu
  Oferta archiwalna
  Nowoczesne, składające się z kilku etapów osiedle Ku Słońcu to oaza ciszy i spokoju w idealnej lokalizacji. Atutem inwestycji jest bardzo starannie i kameralnie zaprojektowana zabudowa, z zielenią wewnątrz osiedla, terenami rekreacyjnymi oraz punktami usługowymi zlokalizowanymi na parterach budynków.Osiedle Ku słońcu to szeroki wybór dopracowanych pod względem ergonomii mieszkań dwu-, trzy- i czteropokojowych umożliwiających swobodną aranżację indywidualnej przestrzeni. Dla każdego z mieszkań przewidziano taras, balkon, loggię lub ogródek.Mieszkania mają tutaj bardzo niskie koszty utrzymania dzięki zastosowaniu energooszczędnych rozwiązań - każdy mieszkaniec sam decyduje kiedy uruchomi sezon grzewczy. W budynku nie ma instalacji gazowej, do mieszkań, dojedziemy cichobieżnymi windami firmy „Kone", na piętrach znajdziemy wygodne wózkownie i rowerownie.Mieszkania są w odrębnej własności z udziałem w gruncie, a grunt w użytkowaniu wieczystym.

  Ku Słońcu

  Kazimierskiej , Gumieńce, Zachód, Szczecin(4.3 km od centrum)
  Polnord S.A.
 • Osiedle Za Sterem etap VII
  Oferta archiwalna
  VII etap stanowi zespół trzech budynków wielorodzinnych. Dwa z nich (B2 i B3) tworzą zabudowę w kształcie litery U, natomiast trzeci budynek (B1) wznoszony na planie prostokąta, został usytuowany w sposób pozwalający na wydzielenie wewnętrznego dziedzińca.Posiadamy również cztery mieszkania gotowe do odbioru, wybudowane we wcześniejszych etapach. Ich powierzchnia waha się między: 72-104 m2, w układach 3 i 4-pokojowym

  Osiedle Za Sterem etap VII

  od 4 500 zł/m2
  ul. Polskich Marynarzy 84 , Gumieńce, Zachód, Szczecin(4.6 km od centrum)
  Firma Budowlano-Handlowo-Usługowa „Modehpolmo” Sp. z o.o.
 • Osiedle Za Sterem etap V
  Oferta archiwalna
  Inwestycja znajduje się w okolicach wybudowanego zespołu obiektów handlowych: Centrum Handlowego Ster i Castoramy. Lokalizacja ta więc wydaje się być dobrze zaopatrzona pod względem handlowo - usługowym, a także spełniać oczekiwania klientów ceniących sobie spokój z dala od wielkomiejskiego zgiełku. W okolicy znajduje się także piękny park, pętla tramwajowa i komunikacja autobusowa.Wszystkie trzy aktualnie powstające budynki (B2, B3 i B4) są w kształcie prostokąta i posiadają pięć kondygnacji nadziemnych i jedną podziemną. Wszystkie kondygnacje są mieszkalne. Kondygnację podziemną stanowi garażowiec z wydzielonym i boksami garażowymi.Mieszkania na parterze posiadają ogródki do wyłącznego korzystania, mieszania na IV piętrze atrakcyjne pod względem wielkości tarasy. Zaprojektowane powierzchnie mieszkań wahają się od 47 do 125 m2. Planowane zakończenie budowy to koniec 2016 roku.

  Osiedle Za Sterem etap V

  od 4 600 zł/m2
  ul. Polskich Marynarzy , Gumieńce, Zachód, Szczecin(4.4 km od centrum)
  Firma Budowlano-Handlowo-Usługowa „Modehpolmo” Sp. z o.o.
 • Osiedle Lajkonik
  Oferta archiwalna
  Osiedle Lajkonik stanowić będzie zespół 9 klasycznych budynków apartamentowych. W każdym budynku znajdować się będzie 6 mieszkań, położonych na 3 kondygnacjach (po 2 mieszkania na każdym piętrze). Dodatkowo wybudowanych zostanie 29 garaży w poziomie parteru. Osiedle będzie posiadało bramę wjazdową od strony ul. Krakowskiej.Zagospodarowanie terenu osiedla obejmować będzie budowę wewnętrznej pieszo-jezdni osiedlowej z kostki brukowej oraz geokraty, oświetlenie terenu, miejsca postojowe na terenie osiedla, wiatę śmietnikową, plac zabaw dla dzieci, a także zagospodarowanie terenów zielonych wraz z nasadzeniami drzew i krzewów.

  Osiedle Lajkonik

  ul. Krakowska , Gumieńce, Zachód, Szczecin(4.2 km od centrum)
  Vastbouw Polska Sp. z o.o.
 • Zielona Przystań Etap II
  Oferta archiwalna
  Zielona Przystań to nowoczesny kompleks mieszkalny składający się z dwóch bliźniaczych, 5-kondygnacyjnych budynków. W każdym z nich powstanie 60 mieszkań oraz 60 komórek lokatorskich. W ramach pierwszego etapu inwestycji zostanie zrealizowany wewnętrzny układ drogowy, w tym m.in. 66 ogólnodostępnych miejsc postojowych, plac zabaw, odkryta siłownia oraz tereny zielone z elementami małej architektury. W drugim etapie powstanie dodatkowo 55 ogólnodostępnych miejsc postojowych. Główne atuty Zielonej Przystani to bliskość terenów rekreacyjnych, rozbudowany układ komunikacyjny pozwalający na szybki i bezproblemowy dojazd do wielu części miasta, a także szeroka gama punktów handlowo-usługowych.Forma projektu jest prosta, oparta na eleganckich i skromnych założeniach architektonicznych. Minimalizm i prostota rozwiązań elewacyjnych z jednej strony nawiązują do najlepszych i sprawdzonych rozwiązań mieszkaniowych, z drugiej zaś nadają mu nowoczesnego charakteru. Zastosowano współczesny podział elewacji i proporcje okien. Zastosowano wystrój architektoniczny nawiązujący do ścisłej zabudowy śródmiejskiej, cechujący się zróżnicowanym charakterem, lecz uproszczonymi formami detalu.Przemyślane rozwiązania, funkcjonalne układy mieszkań, szerokie możliwości aranżacji wnętrz to główne atuty każdego z lokali. W naszej ofercie dostępne są mieszkania 2-pokojowe o powierzchni 47 m2 oraz 3-pokojowe o metrażu od 58 m2 do 71 m2. Większość mieszkań posiada widną, wyodrębnioną kuchnię, przy czym rozwiązania projektowe pozwalają na połączenie kuchni z salonem i wykonanie jej w formie aneksu. W mieszkaniach 3-pokojowych zaprojektowano przestronne garderoby. Do mieszkań zlokalizowanych na parterze będzie przynależeć ogród z tarasem, a do pozostałych mieszkań - balkon. Każdy z klientów otrzyma również indywidualną komórkę lokatorską. Wygodną komunikację zapewnią przestronne klatki schodowe oraz cichobieżne windy obsługujące wszystkie kondygnacje budynku - z podziemną włącznie.

  Zielona Przystań Etap II

  ul. Polskich Marynarzy , Gumieńce, Zachód, Szczecin(4.3 km od centrum)
  P.B. Calbud Sp. z o.o.
 • Zielona Przystań
  Oferta archiwalna
  Zielona Przystań (Etap I) to nowoczesny budynek mieszkalny, składający się z 5 kondygnacji nadziemnych, na których powstanie 60 mieszkań, oraz jednej kondygnacji podziemnej oferującej 60 komórek lokatorskich. W ramach pierwszego etapu inwestycji zostanie również zrealizowany wewnętrzny układ drogowy,w tym m.in. 66 ogólnodostępnych miejsc postojowych, plac zabaw, odkryta siłownia oraz tereny zielone z elementami małej architektury. Główne atuty Zielonej Przystani to bliskość terenów rekreacyjnych, rozbudowany układ komunikacyjny pozwalający na szybki i bezproblemowy dojazd do wielu części miasta, a także szeroka gama punktów handlowo-usługowych.Forma projektu jest prosta, oparta na eleganckich i skromnych założeniach architektonicznych. Minimalizm i prostota rozwiązań elewacyjnych z jednej strony nawiązują do najlepszych i sprawdzonych rozwiązań mieszkaniowych, z drugiej zaś nadają mu nowoczesnego charakteru. Zastosowano współczesny podział elewacji i proporcje okien. Zastosowano wystrój architektoniczny nawiązujący do ścisłej zabudowy śródmiejskiej, cechujący się zróżnicowanym charakterem, lecz uproszczonymi formami detalu.Przemyślane rozwiązania, funkcjonalne układy mieszkań, szerokie możliwości aranżacji wnętrz to główne atuty każdego z lokali. W naszej ofercie dostępne są mieszkania 2-pokojowe o powierzchni 47 m2 oraz 3-pokojowe o metrażu od 58 m2 do 71 m2. Większość mieszkań posiada widną, wyodrębnioną kuchnię, przy czym rozwiązania projektowe pozwalają na połączenie kuchni z salonem i wykonanie jej w formie aneksu. W mieszkaniach 3-pokojowych zaprojektowano przestronne garderoby. Do mieszkań zlokalizowanych na parterze będzie przynależeć ogród z tarasem, a do pozostałych mieszkań - balkon. Każdy z klientów otrzyma również indywidualną komórkę lokatorską. Wygodną komunikację zapewnią przestronne klatki schodowe oraz cichobieżne windy obsługujące wszystkie kondygnacje budynku - z podziemną włącznie.

  Zielona Przystań

  ul. Polskich Marynarzy , Gumieńce, Zachód, Szczecin(4.3 km od centrum)
  P.B. Calbud Sp. z o.o.
 • Przygodna Park etap III
  Oferta archiwalna
  W listopadzie 2013 roku rozpoczęliśmy budowę III etapu osiedla domków 4 - rodzinnych "Przygodna Park" przy ul. Polskich Marynarzy. Etap III podobnie jak II obejmuje również 6 domków czterorodzinnych.2 szt. z realizowanych domków usytuowane będą od ulicy Polskich Marynarzy, 3 szt. od „Parku Przygodna”, 1 szt. pośrodku w stosunku do pozostałych. Na działkę będą prowadziły trzy wjazdy. Jeden z nich to kontynuacja wjazdu do etapu II. Dwa pozostałe z drugiej tj. lewej strony działki. Powstałe domki wewnątrz architektonicznie będą wyglądały tak samo jak budynki powstałe w etapie I i II. Przed każdym z budynków umieszczone są dwie pary garaży rozdzielone biegami schodów na kondygnacje piętra. Na I piętrze i poddaszu powstały mieszkania dwupoziomowe z tarasami utworzonymi na dachach garaży, na parterze natomiast mieszkania z ogródkami.Mieszkania na parterze posiadają powierzchnię około 84 m2, na I piętrze i poddaszu około 113 i 119 m2. Każde mieszkanie posiada przynależny garaż.Planowany termin zakończenia inwestycji to czerwiec 2015 roku.

  Przygodna Park etap III

  Ul. Polskich Marynarzy , Gumieńce, Zachód, Szczecin(4.3 km od centrum)
  Firma Budowlano-Handlowo-Usługowa „Modehpolmo” Sp. z o.o.
 • Przygodna Park etap II
  Oferta archiwalna
  Wiosną 2013 roku rozpoczęliśmy budowę II etapu osiedla domków 4 - rodzinnych "Przygodna Park" przy ul. Polskich Marynarzy. Etap II budowy obejmuje 6 domków czterorodzinnych.Budowane domki usytuowane są w 2 rzędach z ciągiem pieszojezdnym po środku. Wewnątrz architektonicznie będą one wyglądały tak samo jak budynki powstałe w etapie I. Przed każdym z budynków umieszczone są dwie pary garaży rozdzielone biegami schodów na kondygnacje piętra. Rzuty budynków po obu stronach ciągu komunikacyjnego są lustrzanym odbiciem. Na I piętrze i poddaszu powstały mieszkania dwupoziomowe z tarasami utworzonymi na dachach garaży, na parterze natomiast mieszkania z ogródkami.Mieszkania na parterze posiadają powierzchnię około 84 m2, na I piętrze i poddaszu około 113 i 119 m2. Każde mieszkanie posiada przynależny garaż.Planowany termin zakończenia inwestycji to listopad 2014 roku.

  Przygodna Park etap II

  Ul. Polskich Marynarzy , Gumieńce, Zachód, Szczecin(4.3 km od centrum)
  Firma Budowlano-Handlowo-Usługowa „Modehpolmo” Sp. z o.o.
 • Przygodna Park
  Oferta archiwalna
  Planowane domki usytuowane będą w 2 rzędach z ciągiem pieszojezdnym po środku. Przed każdym z budynków umieszczone zostaną dwie pary garaży rozdzielone biegami schodów na kondygnacje piętra. Rzuty budynków po obu stronach ciągu komunikacyjnego są lustrzanym odbiciem. Na I piętrze i poddaszu powstaną mieszkania dwupoziomowe z tarasami utworzonymi na dachach garaży, natomiast do mieszkań na parterze zaprojektowano przynależne ogródki.Mieszkania na parterze będą posiadały powierzchnię około 85 m2, na I piętrze i poddaszu około 115 i 121 m2. Każde mieszkania będzie posiadało przynależny garaż.Planowany zespół powstanie w sąsiedztwie realizowanej przez naszą firmę zabudowy wielorodzinnej przy ulicy Polskich Marynarzy/Kopańskiego. Dodatkowo położenie inwestycji w cichej i spokojnej okolicy, w sąsiedztwie “Parku Pogodno”, pomiędzy dwoma rzekami Wierzbak i Bukowa jest dodatkowym atutem dla kameralnej zabudowy kilkurodzinnej.

  Przygodna Park

  Ul. Polskich Marynarzy , Gumieńce, Zachód, Szczecin(4.3 km od centrum)
  Firma Budowlano-Handlowo-Usługowa „Modehpolmo” Sp. z o.o.
 • Osiedle Za Sterem Etap IV
  Oferta archiwalna
  Inwestycja obejmuje budynek mieszkalno – usługowy na dz. Nr 16 o: 2083 przy ul. Polskich Marynarzy w Szczecinie. Powstający budynek będzie w kształcie litery T, posiadał będzie 5 kondygnacji nadziemnych i 1 podziemną. Pierwsza kondygnacja nadziemna (parter) przeznaczona będzie na działalność usługową. Każdy z lokali posiadał będzie bezpośrednie wejście z zewnątrz. Pozostałe kondygnacje nadziemne są w całości kondygnacjami mieszkalnymi, a w kondygnacji podziemnej znajduje się garaż z wydzielonymi boksami w ilości 18 sztuk. Komunikację pionową wszystkich kondygnacji zapewnia jedna klatka schodowa z windą.Wszystkie mieszkania posiadają dogodne usytuowanie względem stron świata. Mieszkania na ostatniej kondygnacji posiadają atrakcyjne pod względem wielkości tarasy o pow. od 40 do 60 m2. Na zewnątrz budynku zostaną usytuowane również miejsca postojowe w ilości 15 sztuk.Planowane zakończenie inwestycji to 31.12.2015 rok.

  Osiedle Za Sterem Etap IV

  Ul. Polskich Marynarzy , Gumieńce, Zachód, Szczecin(4.6 km od centrum)
  Firma Budowlano-Handlowo-Usługowa „Modehpolmo” Sp. z o.o.
 • Osiedle Za Sterem Etap III
  Oferta archiwalna
  Działka, na której firma nasza realizuje inwestycję mieści, się w okolicach wybudowanego zespołu obiektów handlowych: Centrum Handlowego Ster i Castoramy. Lokalizacja ta więc wydaje się być dobrze zaopatrzona pod względem handlowo – usługowym, a także spełniać oczekiwania klientów ceniących sobie spokój z dala od wielkomiejskiego zgiełku.Etap II – Budynek B14 usytuowany będzie równolegle do wybudowanego budynku B11- B13, w kształcie litery I i posiadał będzie pięć kondygnacji nadziemnych oraz jedną podziemną. W kondygnacji podziemnej znajdować się będzie 25 boksów garażowych od 15 do 32 m2. Kondygnacje nadziemne w całości będą kondygnacjami mieszkalnymi. Zaprojektowane powierzchnie wahają się od 48 do 125 m2. Komunikacją pionową wszystkich kondygnacji zapewnia jedna klatka schodowa z windą.Prostopadle do budynku B14 powstanie mniejszy budynek B12. Budynek również będzie w kształcie litery I, jednoklatkowy z windą oraz posiadał będzie pięć kondygnacji nadziemnych. Nie będzie jednak zaopatrzony w boksy garażowe. Zaprojektowane powierzchnie mieszkań wahają się od 29 do 88 m2.Wszystkie mieszkania w obu budynkach posiadają dogodne usytuowanie względem stron świata, pokoje dzienne z tarasami, loggiami lub balkonami. Przed mieszkaniami na parterze wydzielono przedogródki przynależne do mieszkań.Etap III Osiedla “Za Sterem” obejmował będzie budynki B8, B9 i B10.Planowany budynek B8 obejmował będzie 23 mieszkania. Usytuowany będzie wzdłuż planowanej ulicy Generała Stanisława Kopańskiego. Budynki B9 i B10 zostaną usytuowane prostopadle do budynku B8. Budynek B9 będzie największy i posiadał będzie 33 mieszkania, budynek B10 natomiast 23 mieszkania. Wszystkie budynki będą w kształcie litery I oraz posiadać będą pięć kondygnacji nadziemnych. Każdy z budynków w kondygnacji podziemnej będzie posiadał boksy garażowe od 15 do 32 m2. Kondygnacje nadziemne w całości będą kondygnacjami mieszkalnymi. Zaprojektowane powierzchnie wahają się od 30 do 124 m2. Wszystkie budynki są jednoklatkowe i posiadają komunikację pionową za pomocą jednej klatki schodowej z windą.Wszystkie mieszkania w obu budynkach posiadają dogodne usytuowanie względem stron świata, pokoje dzienne z tarasami, loggiami lub balkonami. Przed mieszkaniami na parterze wydzielono przedogródki przynależne do mieszkań.

  Osiedle Za Sterem Etap III

  Ul. Polskich Marynarzy , Gumieńce, Zachód, Szczecin(4.3 km od centrum)
  Firma Budowlano-Handlowo-Usługowa „Modehpolmo” Sp. z o.o.
 • Osiedle Dębowe Warzymice
  Oferta archiwalna
  Inwestycja zlokalizowana w Warzymicach, tuż przy granicy miasta Szczecina. Osiedle małych domów mieszkalnych i domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, wykonanych w tradycyjnej technologii, z garażami i miejscami postojowymi.Mieszkania na piętrach mają balkony lub tarasy, natomiast usytuowane na parterach mają wydzielone ogródki przydomowe. Całe osiedle ogrodzone i monitorowane.Realizując powyższą inwestycję pomyśleliśmy o wygodzie i komforcie mieszkańców, powstały ciągi piesze, plac zabaw, a otoczenie zostało w pełni zagospodarowane, włącznie z zielenią niską i wysoką.

  Osiedle Dębowe Warzymice

  od 5 086 zł/m2
  ul. Dębowa , Warzymice, policki(0.2 km od Szczecina)
  Spółdzielnia Mieszkaniowa "Dąb" Szczecin
 • Krakowska II
  Oferta archiwalna
  Osiedle Krakowska zlokalizowane jest między ulicami Krakowską i Europejską, w spokojnej szczecińskiej dzielnicy Gumieńce. Docelowo na powierzchni 21000 mkw powstanie 9 budynków. Obecnie na terenie osiedla znajduje się 5 trzypiętrowych budynków, z czego 2 z nich mają także część dwupiętrową. Łącznie to 152 mieszkania i 151 miejsc postojowych. Wszystkie budynki zostały wyposażone w cichobieżne windy. Osiedle posiada całodobowy monitoring i portiernię znajdującą się w dodatkowym budynku.Inwestycja wyróżnia się ciekawą architekturą, oryginalną kolorystyką elewacji oraz niestandardowymi rozwiązaniami przestrzennymi. Galeriowy układ klatek w budynkach umożliwia dowolny podział przestrzeni zarówno w częściach wspólnych budynków, jak i wewnątrz mieszkań. Dzięki temu mieszkańcy mogą dostosować poszczególne apartamenty według potrzeb i oczekiwań. Autorami projektu inwestycji są Ryszard Burbicki i Małgorzata Rucka z biura FBA s.c.Miejsce parkingowe dodatkowo płatne.

  Krakowska II

  Ul. Krakowska , Gumieńce, Zachód, Szczecin(4.2 km od centrum)
  SGI Sp. z o.o.
 • Kasprzaka
  Oferta archiwalna
  Zaciszna lokalizacja w centrum miasta z przepięknym widokiem na panoramę Szczecina – to atuty naszej najnowszej inwestycji przy ul. Kasprzaka. Kasprzaka (sąsiadująca z ul. Ku słońcu) to niewielka zaciszna uliczka, wśród ogródków działkowych i terenów rekreacyjnych. Miejsce szczególnie atrakcyjne dla tych, którzy poszukują oddechu od zgiełku miasta, jednak chcą pozostawać w jego zasięgu.Powstanie tu 6-piętrowy atrakcyjnie zaprojektowany budynek. Jego nowoczesna minimalistyczna architektura i ascetyczny, gustowny detal architektoniczny już na etapie projektu przykuwają uwagę. Pomysłowo zaprojektowane zostały balkony oraz przestronne tarasy na najwyższych kondygnacjach. Usytuowanie budynku na wzniesieniu i dużo niższe domy w sąsiedztwie gwarantują atrakcyjne widoki nie tylko z najwyższych pięter. Oddalenie od ulicy zdecydowanie sprzyja wyciszeniu i odpoczynkowi. W sumie powstanie tu 161 jednopoziomowych mieszkań od dwu- do czteropokojowych o powierzchni 45–80 m kw. Wszystkie są funkcjonalnie zaprojektowane, jasne i doświetlone, z dużymi oknami.W standardzie oferujemy najnowocześniejsze rozwiązania, materiały i technologie budowlane: stolarka okienna 2-szybowa, wentylacja mechaniczna niskociśnieniowa, instalacja światłowodowa oraz wideofonowa. W budynku zaprojektowano windy cichobieżne z poziomu garażu podziemnego. Do każdego mieszkania przynależy komórka lokatorska. Mieszkania na parterach mają przydomowe ogródki. Budynek będzie w całości mieszkaniowy, nie przewidujemy lokali usługowych na parterze – Zależy nam na komforcie mieszkańców, dlatego starannie zaprojektowaliśmy również przestrzeń wokół, łącznie z placem zabaw dla dzieci oraz małą architekturą.

  Kasprzaka

  od 5 000 zł/m2
  ul. Kasprzaka , Świerczewo, Zachód, Szczecin(2.2 km od centrum)
  Siemaszko
 • Domy przy ul. Harnasiów
  Oferta archiwalna
  Przy ul. Harnasiów - Gumieńce w cichej, spokojnej dzielnicy w bliskości szkół i przedszkoli ze znakomitym bez problemowym dojazdem do centrum, powstaną domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej o powierzchni standart 139m2 plus około 180m2 działki wraz z ogródkami ( w pierwszym etapie segment 161m2 z działką około 250m2), zaprojektowane w nowoczesnej bryle, z dużymi salonami z możliwością podłączenia instalacji kominkowej , z trzema sypialniami i dużą łazienką na piętrze oraz z możliwością zagospodarowania części poddasza.Dla każdego domu przewidziane jest miejsce w garażu i na podjeździe przed domem wraz z drogą i chodnikiem z polbruku oraz projektem jednolitego ogrodzenia od frontu.Inwestycja podzielona jest na 4 etapy - aktualnie oczekujemy na decyzje o pozwoleniu na budowę, planowane wydawanie uzależnione od rozpoczęcia budowy pierwszego segmentu.Przypuszczalny termin rozpoczęcia inwestycji IV kwartał 2015 roku.1 etap - 7 domów rozpoczęcie planowane 2015 rok.2 etap - 8 domów - po sprzedaży domów I etapu3 etap - 7 domów - po uprzedniej sprzedaży domów z etapu I i II.4 etap - 5 domów - po uprzedniej sprzedaży domów z etapu I, II i III

  Domy przy ul. Harnasiów

  ul. Harnasiów , Gumieńce, Zachód, Szczecin(4.4 km od centrum)
  EuroCapital Developer

Informacje o Gumieńcach

Na Gumieńcach dostępne są 84 oferty nowych mieszkań i domów znajdujących się w 8 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy na Gumieńcach mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 32 do 104 m2, w tym lokale:

 • 1-pokojowe (4 mieszkania).
 • 2-pokojowe (41 mieszkań).
 • 3-pokojowe (14 mieszkań).
 • 4-pokojowe (21 mieszkań).
 • 5-pokojowe (2 mieszkania).

Wśród inwestycji deweloperskich na Gumieńcach nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży na Gumieńcach kosztuje 293 664 zł.

Aktualnie obowiązują 4 oferty promocyjne.

Pobliskie Lokalizacje

Oferty na Gumieńcach

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: