Witkiewicza

Oferta archiwalna

Apartamenty na sprzedaż ul. Witkiewicza, oferowane bezpośrednio przez

Firma Budowlano-Handlowo-Usługowa „Modehpolmo” Sp. z o.o.

Szczecin, Zachód, Pogodno, ul. Witkiewicza

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 103 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Witkiewicza

3 zdjęcia

Witkiewicza
Witkiewicza
Witkiewicza

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2014 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba apartamentów:

cała inwestycja składa się z 109 apartamentów

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

informacja u dewelopera

Typ nieruchomości:

Opis inwestycji

Inwestycja realizowana przez Spółkę “Modehpolmo II” Sp. z o.o.

Inwestycja “Witkiewicza” to budynek mieszkalno – handlowo – biurowy, który posiadać będzie 11 kondygnacji nadziemnych i 1 kondygnację podziemną.   Parter oraz I piętro budynku zostaną przeznaczone na funkcję handlowo – usługową – biurową. W budynku znajdować się będą dwie klatki mieszkalne wyposażone w dwie szybkobieżne windy. Wszystkie lokale usytuowane na parterze będą posiadały wejścia bezpośrednio z ulicy. Lokale usługowe usytuowane na I piętrze obsługiwane będą przez indywidualną klatkę schodową z windą. Od II do X piętra zaprojektowano mieszkania o powierzchni od 28 m2 do 73 m2. W części X piętra zostaną usytuowane większe mieszkania o pow. do 115 m2. Wszystkie mieszkanie będą posiadały loggie lub balkony. Wokół budynku znajdować się będą miejsca postojowe. Na każdej z kondygnacji mieszkalnej usytuowane będą komórki lokatorskie. W części podziemnej przewidziano garaże i boksy rowerowe. Na parterze i I piętrze budynku znajdować się będą lokale usługowe o pow. od 60 m2. Komunikację pomiędzy garażem, parterem i I piętrem będzie zapewniać dodatkowa winda. Po więcej szczegółów zapraszamy do biura sprzedaży na terenie budowy. Termin realizacji inwestycji – połowa 2014 roku.

Cechami inwestycji są:bardzo dobra lokalizacja – bliskość centrum miasta, szkół, linii autobusowych, sklepów;do każdego mieszkania przynależna loggia/balkon bez dodatkowych opłat;ceny mieszkań od 4000 zł brutto/m2;każde mieszkanie będzie posiadało indywidualną centralę ciepła – Logotermę;dostępne mieszkania w programie “Rodzina na swoim” – do końca 2012 roku;

Inwestycja Witkiewicza znajduje się w Pogodnie, ul. Witkiewicza (2.7 km od centrum Szczecina), została zrealizowana przez Firma Budowlano-Handlowo-Usługowa „Modehpolmo” Sp. z o.o.

Inwestycja Witkiewicza została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 109 nowych apartamentów znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Witkiewicza nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Firma Budowlano-Handlowo-Usługowa „Modehpolmo” Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Szczecin Zachód to dzielnica miasta zamieszkana przez ok. 117 000 osób. Budownictwo mieszkalne skupione jest w jej południowej części, a łącznie na Zachodzie jest 9 osiedli mieszkalnych. Północ jest w dużym stopniu zalesiona, znajduje się tam m.in. Park Leśny Głębokie. Pojawiają się też enklawy osiedli domów jednorodzinnych. Zewnętrzne części dzielnicy to dawne wsie, co determinuje występowanie rozległych obszarów zabudowy jednorodzinnej. Południe jest wysoce zurbanizowane, sąsiaduje bezpośrednio ze Śródmieściem i stanowi jego dobre uzupełnienie pod względem usługowym. Występują tu zarówno budynki mieszkalne jedno-, jak i wielorodzinne. Szczecin Zachód daje mieszkańcom dostęp do 4 szpitali i niemal 20 przychodni lekarskich. Działa tu ponad 40 szkół i mieszczą się dwa wydziały Politechniki Szczecińskiej. Czas wolny można spędzić np. w domu kultury, nad jednym z dwóch kąpielisk lub w parku rekreacyjnym. Przez Szczecin Zachód biegną trzy drogi krajowe i droga wojewódzka. Znajduje się tu 6 stacji kolejowych i regularnie kursują autobusy miejskie. Dociera tu 10 linii tramwajowych.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Witkiewicza?

Przez terytorium dzielnicy Szczecin Zachód biegną drogi krajowe nr 10 i nr 13, a jej południową granicę wyznacza droga krajowa nr 31. W ułożeniu niemal południkowym przebiega tędy również droga wojewódzka nr 115. Kursują tu linie autobusów miejskich i 10 linii tramwajowych. Funkcjonuje też transport kolejowy – w dzielnicy mieści się 6 stacji kolejowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Witkiewicza mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1593 metrów od inwestycji Witkiewicza znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Szczecin Łękno.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Witkiewicza znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Witkiewicza znajduje się 25 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 21 z Oddziałami Integracyjnymi w odległości 81 m, Europejskie Przedszkole Niepubliczne „Twórczej Aktywności Dziecka” w odległości 162 m, przedszkole w odległości 197 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Witkiewicza jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Dentmax w odległości 33 m, JB Stomatologia w odległości 56 m, E-Dent w odległości 225 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Witkiewicza składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 42 m znajduje się sklep z żywnością, w odległości 55 m znajduje się Gzella, w odległości 69 m znajduje się Strefa 3L.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Witkiewicza w odległości 89 m znajduje się boisko / kort, w odległości 120 m znajduje się boisko / kort, w odległości 273 m znajduje się centrum sportowe.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: