Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Osiedle Chabrowe I

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Żniwna, oferowane bezpośrednio przez

SGI Sp. z o.o.

Szczecin, Zachód, Krzekowo-Bezrzecze, ul. Żniwna

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 8 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Chabrowe IOsiedle Chabrowe I

8 zdjęć

Osiedle Chabrowe I
Osiedle Chabrowe I
Osiedle Chabrowe I
Osiedle Chabrowe I

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 7 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 126 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Chabrowe Osiedle to siedem kameralnych budynków położonych w otoczeniu zieleni i jednorodzinnej zabudowy. Na jego terenie znajduje się między innymi jeziorko, prywatny plac zabaw oraz szereg alejek oświetlonych stylowymi lampami. To wszystko nadaje niezwykły charakter Chabrowemu Osiedlu, czyniąc go idealnym miejscem do zamieszkania.

STANDARD – BUDYNKI

Chabrowe Osiedle zostało zaprojektowane z myślą o komforcie i bezpieczeństwie mieszkańców. Nowoczesna architektura, niska zabudowa oraz wysokiej jakości materiały wykończeniowe podkreślają elegancki charakter tej inwestycji. Do mieszkań położonych na parterze przylegają ogródki, a do lokali położonych na wyższych kondygnacjach balkony lub loggie. Dodatkowo na terenie osiedla znajdują się parkingi naziemne.

STANDARD – MIESZKANIA

„Chabrowe osiedle” to 126 funkcjonalnych i zróżnicowanych metrażowo mieszkań. W bieżącej ofercie znajduje się duży wybór 2, 3 oraz 4 pokojowych lokali. Każdy z nich jest wyposażony w balkon lub loggie, a do mieszkań położonych na parterze przylegają urokliwe ogródki.

Główne atuty Chabrowego Osiedla to:

• Kameralna, niska zabudowa

• Jasne i funkcjonalne mieszkania

• Loggie oraz balkony wyłożone wysokiej jakości gresem

• Atrakcyjny plac zabaw

• Bliskość terenów zielonych

• Dobra komunikacja z centrum Szczecina

• Prywatny staw

Inwestycja Osiedle Chabrowe I znajduje się w Krzekowie-Bezrzeczu, ul. Żniwna (4.8 km od centrum Szczecina), została zrealizowana przez SGI Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Chabrowe I została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 126 nowych mieszkań znajdujących się w 7 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Chabrowe I nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców SGI Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Dzielnica Krzekowo to jedno z ciekawszych miejsc do zamieszkania w Szczecinie. To połączenie walorów związanych z bliskością natury z wygodną infrastrukturą zapewniającą sprawną komunikację z pozostałymi częściami miasta. Chabrowe Osiedle zostało zaprojektowane przez renomowane studio architektoniczne Mellon, dzięki czemu wyróżnia się estetyką oraz funkcjonalnością, a także wkomponowuje się w otaczający krajobraz. Położone jest przy ul Żniwnej, z dala od uciążliwego ruchu, za to w bezpośrednim sąsiedztwie niskiej zabudowy oraz terenów zielonych. W pobliżu znajdują się również sklepy spożywcze, szkoły oraz kluby sportowe.

Szczecin Zachód to dzielnica miasta zamieszkana przez ok. 117 000 osób. Budownictwo mieszkalne skupione jest w jej południowej części, a łącznie na Zachodzie jest 9 osiedli mieszkalnych. Północ jest w dużym stopniu zalesiona, znajduje się tam m.in. Park Leśny Głębokie. Pojawiają się też enklawy osiedli domów jednorodzinnych. Zewnętrzne części dzielnicy to dawne wsie, co determinuje występowanie rozległych obszarów zabudowy jednorodzinnej. Południe jest wysoce zurbanizowane, sąsiaduje bezpośrednio ze Śródmieściem i stanowi jego dobre uzupełnienie pod względem usługowym. Występują tu zarówno budynki mieszkalne jedno-, jak i wielorodzinne. Szczecin Zachód daje mieszkańcom dostęp do 4 szpitali i niemal 20 przychodni lekarskich. Działa tu ponad 40 szkół i mieszczą się dwa wydziały Politechniki Szczecińskiej. Czas wolny można spędzić np. w domu kultury, nad jednym z dwóch kąpielisk lub w parku rekreacyjnym. Przez Szczecin Zachód biegną trzy drogi krajowe i droga wojewódzka. Znajduje się tu 6 stacji kolejowych i regularnie kursują autobusy miejskie. Dociera tu 10 linii tramwajowych.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Chabrowe I?

Przez terytorium dzielnicy Szczecin Zachód biegną drogi krajowe nr 10 i nr 13, a jej południową granicę wyznacza droga krajowa nr 31. W ułożeniu niemal południkowym przebiega tędy również droga wojewódzka nr 115. Kursują tu linie autobusów miejskich i 10 linii tramwajowych. Funkcjonuje też transport kolejowy – w dzielnicy mieści się 6 stacji kolejowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Chabrowe I mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2500 metrów od inwestycji Osiedle Chabrowe I znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Szczecin Łękno.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Chabrowe I znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Chabrowe I znajduje się 20 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Hipciowe przedszkole w odległości 406 m, żłobek w odległości 551 m, Nasza Bajka w odległości 644 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Chabrowe I jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Dobrowolska w odległości 364 m, NZOZ Centrum Medyczne Vita w odległości 394 m, Dent-active w odległości 573 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Chabrowe I składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 206 m znajduje się Żabka, w odległości 207 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 209 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Chabrowe I w odległości 420 m znajduje się Fabryka Energii, w odległości 521 m znajduje się Squash center, w odległości 690 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 08.02.2018

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023