Mieszkania, Domy

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Pokoje

Powierzchnia

Piętra

Termin oddania

Cena

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Szukasz nowe nieruchomości Poznań, Stare Miasto, Stare Winogrady

36 ofert w 1 inwestycji

Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Osiedle Hawelańska etap III
  4 kw. 2023
  Osiedle Hawelańska III etap to inwestycja powstająca na poznańskich Winogradach przy ul. Hawelańskiej 21,23,25.Kolejny etap Osiedla Hawelańska, tak jak poprzednie projekty będzie łączyć świetny pomysł architektoniczny ze znakomitą lokalizacją. Projektanci zadbali o to by lokale były funkcjonalne, oraz optymalne w zakresie wielkości i doświetlenia.Przedsięwzięcie deweloperskie obejmuje 336 mieszkań w trzech budynkach – 11 i 8 piętrowych - od kawalerek po sześciopokojowe, o metrażach od 28 do 176 m2 z tarasami, balkonami czy loggiami na wyższych kondygnacjach.Cofnięte ściany ostatniej kondygnacji budynków dały możliwość zaprojektowania przestronnych tarasów oraz panoramicznych okien. Mieszkania na piętrze pierwszym za względu na wysunięty dach nad parterem – posiadają przestronne zielone tarasy.W ramach Osiedla hawelańska, do dyspozycji mieszkańców przewidziano dwupoziomową halę garażową, miejsca naziemne, rowerownię oraz komórki lokatorskie. Do części miejsc postojowych będzie istniała możliwość zamontowania urządzeń do ładowania pojazdów elektrycznych.Między budynkami powstanie skwer z elementami małej architektury, stojakami rowerowymi i placem zabaw.Niewątpliwym atutem powstającej inwestycji jest położenie, zapewniające dogodny dojazd do centrum miasta wszystkim niezmotoryzowanym mieszkańcom, korzystającym z komunikacji publicznej oraz infrastruktury dróg rowerowych. Nieopodal osiedla, znajdują się przystanek tramwajowy oraz autobusowy przy ul. Naramowickiej. Dzięki bliskości ulicy Lechickiej, również kierowcy będą się cieszyć dobrym połączeniem z centrum Poznania oraz szybkim dojazdem do okolicznych miejscowości.Doskonale rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa oraz edukacyjna Winograd, pozwoli mieszkańcom osiedla załatwiać wszelkie życiowe sprawy w bliskiej odległości od miejsca zamieszkania, bez konieczności udawania się do centrum. W promieniu 2 km od inwestycji znajdują się liczne sklepy spożywcze, targi owocowo-warzywne, centra handlowe takie jak CH Plaza, Castorama czy Makro.Dostępne na Osiedlu Hawelańska III etap mieszkania przypadną do gustu wszystkim, którzy szukają możliwości aktywnego wypoczynku. Niedaleko znajdują się Park Cytadela , trasa rowerowa wzdłuż malowniczego wybrzeża Warty, Park Szelągowski oraz Pływalnia Miejska POSiR Winogrady.

  Osiedle Hawelańska etap III

  ul. Hawelańska 21, 23, 25 , Stare Winogrady, Stare Miasto, Poznań(3.7 km od centrum)
  GGW Development
Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Wilczak 20
  Oferta archiwalna
  W Poznaniu u zbiegu ulic Serbskiej oraz Wilczak 20 (Winogrady) powstaje zespół wielorodzinnych budynków mieszkalnych z częścią usługową na terenie osiedla oraz podziemną halą garażową. Projekt zakłada wybudowanie sześciu budynków tworzących nowoczesne, ogrodzone osiedle. Dodatkowym czynnikiem podnoszącym bezpieczeństwo niewątpliwie będzie prowadzony na terenie osiedla system monitoringu i kontroli dostępu. Budynki wyposażone będą w instalację fotowoltaiczną, co pozwoli na zmniejszenie kosztów energii elektrycznej na częściach wspólnych nieruchomości. Budynki w niskiej, sześciokondygnacyjnej zabudowie charakteryzują się nowoczesną konstrukcją oraz przestronnymi tarasami. Nowe mieszkania na sprzedaż oferujemy z miejscami postojowymi w hali garażowej, które będą znajdowały się na poziomie -1. W chwili obecnej prowadzimy sprzedaż gotowych mieszkań:• I etap (budynki D i E) - 85 mieszkań łącznie - gotowe• II etap (budynek F) - 124 mieszkania łącznie - gotowe• III etap (budynek C) - 78 mieszkań łącznie - gotowe• IV etap (budynek B) - 152 mieszkania łącznie - gotowe• V etap (budynek A) - 106 mieszkań łącznie - gotowe

  Wilczak 20

  od 7 650 zł/m2
  ul. Wilczak 20 , Stare Winogrady, Stare Miasto, Poznań(3.3 km od centrum)
  Agrobex Sp. z o.o.
 • Nowych Kosmonautów
  Oferta archiwalna
  Z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu nowe osiedle, które powstało w poznańskiej dzielnicy Winogrady, w bezpośrednim sąsiedztwie i jako naturalna kontynuacja istniejącego już Osiedla Kosmonautów. To doskonale znana wszystkim poznaniakom lokalizacja. Osiedle NOWYCH KOSMONAUTÓW powstało w miejscu świetnie skomunikowanym z centrum miasta, z bogatą infrastrukturą: handlową, usługową, oświatową czy kulturalno-rozrywkową tuż obok. Wszystko to bezpośrednio przekłada się na komfort codziennego życia.Inwestycja została całkowicie zrealizowana. Decydując się na zakup tu mieszkania można liczyć na szybką przeprowadzkę do nowego lokum.NOWYCH KOSMONAUTÓW to Twój krok w lepszą przyszłość!

  Nowych Kosmonautów

  od 7 008 zł/m2
  ul. Serbska , Nowe Winogrady Wschód, Stare Miasto, Poznań(3.2 km od centrum)
  Monday Development Sp. z o.o.
 • Wille Wodziczki
  Oferta archiwalna
  Poznaj wille na SołaczuNowe mieszkania w Willach przy Parku Wodziczki powstaną przy ul. Drzymały 26 w Poznaniu. Dwa niskie, kameralne budynki wpiszą się idealnie w klimat starego Sołacza. Zabudowania pod apartamenty zajmą tylko 30% powierzchni działki, zgodnie z zasadą wyznaczoną dla tego obszaru już w 1905 roku.Zieleń odegra w naszej inwestycji ważną rolę. Zespoi wille z parkiem i otoczy budynki naturalnym parawanem. Spacery po Parku Wodziczki będą jeszcze przyjemniejsze, ponieważ jest to miejsce poddawane obecnie procesowi rewitalizacji. Zamieszkaj na Sołaczu w zielonym centrum Poznania.Luksusowe apartamenty w Poznaniu są już w sprzedaży!

  Wille Wodziczki

  od 9 500 zł/m2
  ul. Drzymały 26 , Sołacz, Jeżyce, Poznań(1.8 km od centrum)
  Nickel Development Sp. z o.o.
 • Hawelańska
  Oferta archiwalna
  Po sukcesie poprzednio zrealizowanych inwestycji przy ulicach: Milczańskiej i Stróżyńskiego oraz domów w zabudowie bliźniaczej na Morasku, deweloper rozpoczyna budowę kolejnego kompleksu mieszkaniowego przy ul. Hawelańskiej.Umiejscowienie nie jest przypadkowe, zostało wybrane na podstawie analizy oczekiwań mieszkańców Poznania.Największym atutem inwestycji jest atrakcyjna lokalizacja w bliskim sąsiedztwie centrum Poznania oraz duża odległość między budynkami.O atrakcyjności tej lokalizacji decyduje duża ilość tras rowerowych, niedalekie położenie terenów rekreacyjnych i widokowych w Parku Cytadela, jak również szybki dojazd do ścisłego centrum, także komunikacją miejską.Inwestycję charakteryzują dopracowane układy mieszkań (od kawalerek do mieszkań czteropokojowych), umożliwiające funkcjonalne zaaranżowanie wnętrz. Każde mieszkanie posiada ogródek, taras lub balkon.Inwestycję charakteryzują:• ciekawa i nowoczesna architektura osiedla• duże odległości między budynkami• elewacje szklane w wybranych miejscach na ostatnich kondygnacjach• wysokiej jakości windy• ogródki do 175 m2, balkony do 32 m2• zagospodarowany zielony dziedziniec z placem zabaw• bliskość terenów zielonych i rekreacyjnych (Park Cytadela i Dolina Warty), sąsiedztwo ścieżek rowerowych wiodących do centrum Poznania• przy inwestycji planowany jest projekt trasy: Tramwaj na Naramowice• szybka komunikacja autobusowa i samochodowa do centrum miasta• mieszkania z aneksami kuchennymi i odrębnymi, jasnymi kuchniami• komórki lokatorskie, miejsca postojowe naziemne i w hali garażowejPierwszy etap budowy osiedla przy ul. Hawelańskiej zakończy się w trzecim kwartale 2016 roku. Do dyspozycji mieszkańców zostanie oddanych 300 mieszkań w trzech budynkach, lokale handlowo-usługowe oraz naziemne i podziemne miejsca postojowe.W pobliżu znajdują się: dyskont, sklepy, przedszkole, szkoły, przystanek autobusowy i pętla tramwajowa.Dla małych mieszkańców osiedla zaplanowano zielony dziedziniec z placem zabaw.Ceny mieszkań zaczynają się już od 5 900 zł/m2 brutto, spełniając kryteria programu MdM.

  Hawelańska

  od 5 900 zł/m2
  ul. Hawelańska , Stare Winogrady, Stare Miasto, Poznań(4 km od centrum)
  GGW Development
 • Zielony Sołacz Tarasy
  Oferta archiwalna
  Zielony Sołacz Tarasy to drugi etap cieszącej się dużą popularnością inwestycji zlokalizowanej w sąsiedztwie Parku Wodziczki. Położony w Poznaniu u zbiegu spokojnych ulic Drzymały i Urbanowskiej zespół trzech kameralnych budynków oferuje łącznie 74 mieszkania o powierzchni od 25 do 114 m2.Cechą charakterystyczną inwestycji będą przestronne, prywatne tarasy na ostatnich kondygnacjach budynków. Ich kaskadowy charakter otworzy przed mieszkańcami najwyższych pięter widok na oddalony o 150 metrów Park Wodziczki.Mieszkania na pozostałych kondygnacjach posiadać będą wygodne balkony, zaś większość mieszkań zlokalizowanych na parterze ogródki. Na terenie nowej inwestycji powstanie plac zabaw, stojaki na rowery oraz samoobsługowa stacja naprawy rowerów.Do mieszkania zakupić można powierzchnię dodatkową w postaci schowka na rower lub miejsca postojowego w podziemnej hali garażowej.

  Zielony Sołacz Tarasy

  ul. Michała Drzymały 17 , Sołacz, Jeżyce, Poznań(1.9 km od centrum)
  Monday Development Sp. z o.o.
 • Na Podgórniku 2
  Oferta archiwalna
  Nowa inwestycja przy CytadeliPoznaj miejsce między Cytadelą a Starym Rynkiem. Stąd wszędzie jest blisko, a historia łączy się z nowoczesnością. Zamieszkaj przy Cytadeli – Na Podgórniku.Na Podgórniku to wyjątkowa lokalizacja tuż przy Cytadeli, największym poznańskim parku. Pieszo dojść można stąd do Starego Rynku w 10 minut. To tutaj poznański deweloper z tradycjami, Ataner, realizuje swoją najnowszą inwestycję. W budynku znajdzie się 238 mieszkań o powierzchniach od 30 do 150 m2. Wszystkie mieszkania będą posiadać przestronne balkony lub tarasy. Tu znajdziesz komfort i relaks dla siebie.Dodatkowo, deweloper oferuje swoim klientom możliwość instalacji systemu inteligentnego sterowania ogrzewaniem, oświetleniem oraz roletami (podłączona instalacja elektryczna) zapewniane przez oprogramowanie [email protected]®, którym można sterować za pomocą smartfona, laptopa lub przełącznika na ścianie. Większa wygoda. Wyjątkowy komfort. Wysoka oszczędność energii.Mieszkańcy obiektu będą mogli poćwiczyć na siłowni przeznaczonej tylko dla nich, a ich dzieci skorzystają z placu zabaw przy budynku. Obiekt będzie monitorowany, z portierniami ochrony i podziemną halą garażową.Bliskość poznańskich uczelni, UAM i Collegium da Vinci oraz innych atrakcji, sprawiają, że ta okolica tętni życiem. Blisko stąd do sklepów i punktów usługowych na sąsiadującym osiedlu Atanera przy ul. Kutrzeby.Zarazem Na Podgórniku to mała, cicha uliczka schowana za drzewami, które widać z okien mieszkań. Tu odnajdziesz spokój i wyciszysz się po całym dniu pracy.Dodatkowo, deweloper oferuje klientom możliwość instalacji systemu inteligentnego sterowania ogrzewaniem, oświetleniem oraz roletami (podłączona instalacja elektryczna) zapewniane przez oprogramowanie [email protected]®, którym można sterować za pomocą smartfona, laptopa lub przełącznika na ścianie. Większa wygoda. Wyjątkowy komfort. Wysoka oszczędność energii.

  Na Podgórniku 2

  od 8 200 zł/m2
  ul. Na Podgórniku 2 , Osiedle Stare Miasto, Stare Miasto, Poznań(1.2 km od centrum)
  Ataner Sp. z o.o.
 • Nowa Hawelańska
  Oferta archiwalna
  Przy ulicy Hawelańskiej w Poznaniu powstaje kameralny kompleks 3 budynków mieszkalnych ze 149 mieszkaniami i 3 lokalami użytkowymi.Dla naszych Klientów przygotowaliśmy efektowne mieszkania 1, 2, 3 i 4 pokojowe o powierzchniach od 30 do 114m2 (w tym wiele) z ogródkami i balkonami. W budynku znajduje się także hala garażowa - miejsce postojowe w cenie 20 tys.Naszą inwestycję wyróżnia nowoczesny i wysokiej jakości system budownictwa oparty o technologię prefabrykatów. Podstawowe zalety tej technologii:Najwyższa jakość wykonania - gotowe elementy powstają w fabryce z użyciem precyzyjnej techniki komputerowejKrótki czas realizacji inwestycji i co z tym się wiąże krótki czas oczekiwania na mieszkanieWydłużona gwarancjaJednolite i wysokie parametry termiczne mieszkań - brak mostków termicznychDoskonała izolacja akustycznaWysoki parametr odporności ogniowejFiltry przeciwpyłkowe ( antysmogowe ) oraz wideodomofony z funkcją sos

  Nowa Hawelańska

  od 7 000 zł/m2
  ul. Hawelańska 9 , Stare Winogrady, Stare Miasto, Poznań(3.8 km od centrum)
  Terra Haus
 • Nowe Winogrady
  Oferta archiwalna
  Nowe WinogradyFunkcjonalne mieszkania w pobliżu parku Cytadela, znakomity dojazd do centrum miasta, bogata infrastruktura, podziemne garaże – to osiedle Nowe WinogradyOsiedle Nowe Winogrady to nowoczesna architektura w otoczeniu zielonego krajobrazu. W I etapie zbudowaliśmy 228 słonecznych mieszkań (kawalerek, dwu, trzy i czteropokojowych) o metrażach od 25 do 102 mkw. Z kolei w ramach II etapu inwestycji zaprojektowano 242 mieszkania (o powierzchniach od 23 do 76 mkw.). Osiedle cieszy się ogromną popularnością poznaniaków, dlatego aktualnie powstają już kolejne dwa budynki. W trzecim do wyboru Klientów są 158 funkcjonalne mieszkania. Natomiast w czwartym liczba mieszkań wynosi 84. Do każdego lokalu przynależy balkon bądź ogródek. Pod budynkami zaplanowano obszerne hale garażowe. Parkowanie zmotoryzowanym mieszkańcom ułatwia też spora ilość miejsc postojowych zewnętrznych.W trzecim etapie inwestycji na terenie osiedla znajdzie się również 5 lokali usługowo-handlowych. Wygodne poruszanie się w budynkach umożliwiają ciche windy w każdej z klatek. Na terenie osiedla zaplanowano również place zabaw dla najmłodszych mieszkańców

  Nowe Winogrady

  ul. Hawelańska 13 , Stare Winogrady, Stare Miasto, Poznań(3.7 km od centrum)
  Murapol S.A.
 • Hawelańska II Etap
  Oferta archiwalna
  Atuty inwestycji - Os. Hawelańska PoznańNajważniejsze atuty inwestycji skupiają się wokół obszarów, które są najbardziej istotne dla przyszłych mieszkańców. Idealne osiedle mieszkaniowe, to takie, które jest położone w spokojnej i cichej okolicy, ale z którego szybko można dojechać do centrum. Ponadto, tak samo ważny jest rozkład i funkcjonalność mieszkań. Powinna być dopasowana w jak najwyższym stopniu dla przyszłych lokatorów.Jest nam niezmiernie przyjemnie, że możemy zapewnić właśnie tak wysoki standard. Atuty osiedla Hawelańska to...Nowoczesne, komfortowe mieszkania, dostępnez odrębnymi, jasnymi kuchniami lub z aneksamikuchennymi. Do wyboru różne metraże, od kawalerekpo mieszkania 4 pokojowe.Znakomitej jakości rozwiązania architektoniczne,duże odległości między budynkamiCiekawa architektura budynków i nowoczesnerozwiązania konstrukcyjne.Piękna okolica: bliskość terenów zielonychi rekreacyjnych, jak Park Cytadela i Dolina Warty,znakomita sieć ścieżek pieszych i rowerowychBalkony – do 14 m²,komfortowe ogródki – do 15,35 m² do 77,05 m².Doskonała samochodowa i autobusowakomunikacja z Centrum PoznaniaZapewnione miejsca postojowe naziemne.

  Hawelańska II Etap

  od 7 600 zł/m2
  ul. Hawelańska , Stare Winogrady, Stare Miasto, Poznań(4 km od centrum)
  GGW Development
 • Wilczak 20 - 4 etap
  Oferta archiwalna
  W Poznaniu u zbiegu ulic Serbskiej oraz Wilczak powstanie zespół wielorodzinnych budynków mieszkalnych z częścią usługową na terenie osiedla oraz podziemną halą garażową. Projekt zakłada wybudowanie sześciu budynków tworzących nowoczesne, ogrodzone osiedle. Dodatkowym czynnikiem podnoszącym bezpieczeństwo niewątpliwie będzie prowadzony na terenie osiedla system ochrony, monitoringu i kontroli dostępu. Kolejnym atutem osiedla będzie planowany plac zabaw dla dzieci. Budynki w niskiej, sześciokondygnacyjnej zabudowie charakteryzują się nowoczesną konstrukcją oraz przestronnymi tarasami. Do mieszkań oferujemy komórki lokatorskie oraz miejsca garażowe, które będą znajdowały się na poziomie -1.Dla Klientów zainteresowanych zakupem mieszkania przygotowaliśmy programy wykończenia wnętrz „pod klucz” Istnieje możliwość wykończenia w jednej z trzech opcji „Klasyczny”, „Natura” oraz „Nowoczesny”. Propozycja ta powstała w odpowiedzi na coraz częstsze zapotrzebowanie Klientów na lokale gotowe do zamieszkania.Dzięki temu możecie Państwo zaoszczędzić czas, który dotychczas poświęcaliście na wyszukiwanie odpowiednich elementów wykończenia swojego mieszkania, poszukiwanie ekipy i kontrolowanie postępu prac.W ramach poszczególnych standardów proponujemy różnorodne materiały oraz rozwiązania, które pozwolą na uzyskanie ciekawych efektów aranżacyjnych. Każdy z Państwa z całą pewnością wybierze coś dla siebie.

  Wilczak 20 - 4 etap

  od 7 450 zł/m2
  ul. Wilczak 20 , Stare Winogrady, Stare Miasto, Poznań(3.3 km od centrum)
  Agrobex Sp. z o.o.
 • Za Cytadelą
  Oferta archiwalna
  Wechta Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością SKA ma zaszczyt przedstawić Państwu kolejną inwestycję, którą stanowi kompleks eleganckich budynków apartamentowych, położonych w samym sercu miasta, a jednocześnie z dala od wielkomiejskiego zgiełku, w pobliżu pięknego parku Cytadela, jednego z najbardziej malowniczych zakątków Poznania.Nowoczesne i komfortowe budynki zostaną wykonane z materiałów wysokiej jakości, takich jak kamień naturalny, szkło, stal i drewno. Dla komfortu mieszkańców budynki zostaną wyposażone w nowoczesne windy, a w kondygnacji podziemnej zaprojektowano miejsca garażowe. Teren wokół nieruchomości będzie ogrodzony, a przy wejściu na posesję powstanie portiernia, co wraz z całodobową ochroną i monitoringiem, a także wyposażeniem każdego z apartamentów w wideo-domofon, zapewni mieszkańcom wygodę i bezpieczeństwo.Elastyczna konstrukcja obiektu umożliwi inwestorom, zainteresowanym większymi powierzchniami, na dowolną aranżację i łączenie lokali. Apartamenty posiadać będą balkony lub tarasy z widokiem na park oraz na ciekawe formy małej architektury, wkomponowane w otaczającą budynki zieleń.Termin realizacji przewidziano na 2012 r.

  Za Cytadelą

  od 7 884 zł/m2
  ul. Za Cytadelą , Stare Winogrady, Stare Miasto, Poznań(2 km od centrum)
  Wechta Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością SKA
 • Willa Urbano
  Oferta archiwalna
  Willa URBANO jest kameralnym, wolnostojacym budynekiem wielorodzinnym z 26 mieszkaniami o powierzchni od 34 m2 do 97 m2. Willa U charakteryzuje się wysoką jakością zastosowanych materiałów budowlanych. Ściany nośne i działowe wznoszono z wykorzystaniem ceramicznego materiału – porothermu, a termoizolację wykonano z wełny mineralnej.Niezwykle atrakcyjna lokalizacja  w kwartale pomiędzy ulicami Urbanowską, Piątkowską i Gen. Maczka sprawia, że mieszkańcy Willi U mają możliwość spędzania wolnego czasu w aż trzech pobliskich parkach – Sołackim, Wodziczki i oraz Cytadeli (wchodzących w skład poznańskiego systemu klinów zieleni). W pobliżu znajdują się m.in: szkoły, punkty opieki zdrowotnej, dwie galerie handlowe i sklepy spożywcze. Na podniesienie atrakcyjności obiektu niewątpliwe wpływa dostępność komunikacyjna obiektu. Odległość do najbliższego przystanku Poznańskiego Szybkiego Tramwaju (Słowiańska) można pokonać w około 5 min.

  Willa Urbano

  ul. Piątkowska 41A , Winiary, Jeżyce, Poznań(2.2 km od centrum)
  Urbano Inwestycje Sp. z o.o.
 • Wilczak 20 - 2 i 3 etap
  Oferta archiwalna
  W Poznaniu u zbiegu ulic Serbskiej oraz Wilczak powstanie zespół wielorodzinnych budynków mieszkalnych z częścią usługową na terenie osiedla oraz podziemną halą garażową. Projekt zakłada wybudowanie sześciu budynków tworzących nowoczesne, ogrodzone osiedle. Dodatkowym czynnikiem podnoszącym bezpieczeństwo niewątpliwie będzie prowadzony na terenie osiedla system ochrony, monitoringu i kontroli dostępu. Kolejnym atutem osiedla będzie planowany plac zabaw dla dzieci. Budynki w niskiej, sześciokondygnacyjnej zabudowie charakteryzują się nowoczesną konstrukcją oraz przestronnymi tarasami. Do mieszkań oferujemy komórki lokatorskie oraz miejsca garażowe, które będą znajdowały się na poziomie -1.Lokalizacja tej inwestycji umożliwia dogodny dojazd do centrum miasta oraz innych dzielnic Poznania zarówno samochodem jak i komunikacją miejską. W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe linii (72 i 85) oraz tramwajowe (linii nr 3). Atrakcyjność lokalizacji niewątpliwie podnosi dobry dojazd do centrów handlowych (Plaza, Pestka, Galeria Malta), położony nieopodal supermarket TESCO z bogato wyposażonym pasażem handlowym oraz bliskość terenów spacerowych i rekreacyjnych (Park Cytadela, Park Szelągowski, tereny nad Wartą).Opis wykończeniaDla Klientów zainteresowanych zakupem mieszkania przygotowaliśmy programy wykończenia wnętrz „pod klucz” Istnieje możliwość wykończenia w jednej z trzech opcji „Klasyczny”, „Natura” oraz „Nowoczesny”. Propozycja ta powstała w odpowiedzi na coraz częstsze zapotrzebowanie Klientów na lokale gotowe do zamieszkania.Dzięki temu możecie Państwo zaoszczędzić czas, który dotychczas poświęcaliście na wyszukiwanie odpowiednich elementów wykończenia swojego mieszkania, poszukiwanie ekipy i kontrolowanie postępu prac.W ramach poszczególnych standardów proponujemy różnorodne materiały oraz rozwiązania, które pozwolą na uzyskanie ciekawych efektów aranżacyjnych. Każdy z Państwa z całą pewnością wybierze coś dla siebie.Budynek D, E i F na Wilczaku - mieszkania już gotowe.Budynek C – termin realizacji na 31.12.2016 r.

  Wilczak 20 - 2 i 3 etap

  od 6 278 zł/m2
  ul. Wilczak 20 , Stare Winogrady, Stare Miasto, Poznań(3.3 km od centrum)
  Agrobex Sp. z o.o.
 • Słowiańska NOVA
  Oferta archiwalna
  Laureat I miejsca w ogólnopolskim Rankingu Inwestycji Deweloperskich w kategorii Najlepszy Projekt Architektoniczny.Słowiańska NOVA uzyskała pozwolenie na użytkowanie.Słowiańska NOVA to kolejne miejsce na mieszkaniowej mapie Poznania, które tworzymy z myślą o komforcie naszych przyszłych klientów, którzy zechcą wybrać mieszkania w najpiękniejszej części Winograd, z widokiem na zielone tereny Cytadeli.Nowoczesny budynek pięciokondygnacyjny, usytuowany u zbiegu ulic Słowiańskiej, Zagonowej i Starowiejskiej jest ciekawą alternatywą dla tych, którzy cenią sobie spokój, zieleń, a zarazem bliskość centrum miasta. Od Starego Rynku dzieli nas zaledwie 3,5 km, a do Parku Cytadela dotrzemy spacerem w ciągu 10 minut. Taka lokalizacja pozwala zarówno na prowadzenie miejskiego stylu życia, jak i relaks oraz rekreację w oddalonym od zgiełku parku.Inwestycję cechuje bardzo dobra komunikacja ze wszystkimi częściami miasta dzięki kilku liniom autobusowym (68,69,71,82,90), ścieżkom rowerowym oraz trasie PST (Poznański Szybki Tramwaj), od której dzieli nas zaledwie 5 minut drogi. Dodatkową zaletą dla mieszkańców jest bliski dostęp do wielu placówek użyteczności publicznej i punktów handlowo-usługowych oraz dużych centrów handlowych, takich jak Plaza, Pestka czy Makro, oddalonych o 2 km(5 minut jazdy samochodem lub komunikacją miejską).Bryła budynku harmonijnie wpisuje się w okoliczną zabudowę, jednocześnie wyróżniając się ciekawą formą architektoniczną oraz nowoczesnymi rozwiązaniami. Projekt budynku powstał w poznańskiej pracowni architektonicznej INSOMIA. Zapewnia on wygodny dla mieszkańców podział na strefy – mieszkalną i usługową, łatwo dostępne z najniższych kondygnacji.Aby zapewnić jak najwyższy komfort zamieszkania prawie wszystkie mieszkania posiadają balkony, zapewniające prywatność oraz wspaniałe walory widokowe.Dla umożliwienia pełnego wykorzystania naturalnego nasłonecznienia przewidziano duże przeszklenia, podkreślające jasne i przestronne wnętrza.Szeroka gama ergonomicznie zaprojektowanych mieszkań umożliwi wybór lokalu idealnie dopasowanego do potrzeb i oczekiwań nabywców. Wysokiej jakości wykończenie części wspólnych i elewacji oddawać będzie prestiżowy i nowoczesny charakter budynku.W budynku zaprojektowano 52 mieszkania – od funkcjonalnych kawalerek o powierzchni 26 m2 do przestronnych apartamentów o powierzchni 88 m2. Na parterze przewidziano 2 mieszkoania oraz 6 lokali usługowych z możliwością ich łączenia i odrębnymi wejściami, co umożliwia indywidualną aranżację powierzchni. Budynek dostosowano do potrzeb osób niepełnosprawnych. W ramach zagospodarowania terenu przewidziano też pasy zieleni z elementami małej architektury. Dwie nowoczesne windy obsługiwać będą wszystkie kondygnacje, łącznie z parkingiem podziemnym. Poprzez przełamanie elewacji bryły budynku od ul. Staowiejskiej stworzono dziedziniec, zapewniający dogodny dostęp do lokali usługowych. Na parterze natomiast zaprojektowano rozcięcie budynku, uzyskując tym samym połączenie komunikacyjne – piesze między ulicami Słowiańską a Starowiejską. Dojazd do budynku odbywać się będzie dwukierunkowym zjazdem od ulicy Starowiejskiej.Harmonogram realizacji przewiduje zakończenie budowy na II kwartał 2013 roku.

  Słowiańska NOVA

  ul. Słowiańska 36 , Stare Winogrady, Stare Miasto, Poznań(2.4 km od centrum)
  Masterm Investment
 • Osiedle Zwycięstwa 5
  Oferta archiwalna
  Oferujemy sprzedaż 141 mieszkań o powierzchni od 34 m2 do 88 m2 wraz z komórkami lokatorskimi oraz 286 miejsc postojowych rozmieszczonych na dwóch poziomach podziemnych.Atrakcyjność oferty zapewniają między innymi:- zróżnicowanie metrażu lokali,- dwupoziomowa hala garażowa z miejscami postojowymi i komórkami lokatorskimi,- nowoczesna technologia – pustak ceramiczny POROTHERM, wentylacja mechaniczna, kanaliza niskoszumowa,- cichobieżne windy firmy “KONE” obsługujące również halę garażową,- już zagospodarowane otoczenie budynku z placami zabaw zielenią,- mające długoletnią tradycję szkoły, przedszkola i dom kultury,- bogata infrastruktura handlowo-usługowa osiedla,- funkcjonujący na osiedlach winogradzkich monitoring,- interesujące propozycje programowe Winogradzkiej Telewizji Kablowej oraz internet,- doskonałe połączenia komunikacyjne ( PST i linie autobusowe ).

  Osiedle Zwycięstwa 5

  os. Przyjaźni 125 B , Nowe Winogrady Południe, Stare Miasto, Poznań(2.8 km od centrum)
  Poznańska Spółdzielnia Mieszkaniowa „Winogrady” w Poznaniu
 • Cytadela Centrum
  Oferta archiwalna
  Funkcjonalny układ budynku zakłada wyraźny podział na strefę mieszkaniową, biurową oraz handlowo-usługową. Część mieszkalna obejmuje 72 mieszkania o pow. od 38 do 106m2. Na parterach od strony otaczających ulic zaprojektowano lokale handlowo- usługowe o powierzchni 1160m2, natomiast 5-kondygacyjna strefa biurowa ma pow. 1083m2.Nowoczesna bryła budynku jak i przestrzeń wokół została dopracowana niezwykle drobiazgowo, a propozycja mieszkaniowa zaspokoi gusta zarówno najbardziej wymagających Klientów, jak i amatorów tzw. mieszkań kompaktowych.Do najważniejszych atutów naszej inwestycji należą:-Dogodna lokalizacja w pobliżu Starego Rynku-Bezpośrednia bliskość Parku Cytadela-W pobliżu szkoła, kościół, punkty handlowo – usługowe-Ciekawa i nowoczesna architektura-Przeszklone tafle okienne, balkony i ekskluzywne tarasy-Wysoki standard wykończenia-Gwarancja miejsca postojowego w przestronnej hali garażowej.

  Cytadela Centrum

  od 7 571 zł/m2
  ul. Północna , Osiedle Stare Miasto, Stare Miasto, Poznań(1.2 km od centrum)
  Jakon Sp. z o.o.

Informacje o Starych Winogradach

Na Starych Winogradach dostępnych jest 36 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 2 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy na Starych Winogradach mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 28 do 127 m2, w tym lokale:

 • 1-pokojowe (5 mieszkań).
 • 2-pokojowe (14 mieszkań).
 • 3-pokojowe (5 mieszkań).
 • 4-pokojowe (1 mieszkanie).

Wśród inwestycji deweloperskich na Starych Winogradach nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży na Starych Winogradach kosztuje 311 190 zł.

Pobliskie Lokalizacje

Oferty na Starych Winogradach

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: