Nowa Hawelańska

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezTerra Haus

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 221 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Hawelańska II Etap(0.3 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Poznań, Stare Miasto, Stare Winogrady, ul. Hawelańska (4 km od centrum Poznania)
  Ceny od: 7 000/m2
  Hawelańska II Etap
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 17
  Powierzchnia: 45 - 69 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Dla inwestora 8 ofert
  GGW Development
 • Nowych Kosmonautów(0.6 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Poznań, Stare Miasto, Nowe Winogrady Wschód, ul. Serbska (3.2 km od centrum Poznania)
  Ceny od: 6 950 brutto/m2
  Nowych Kosmonautów
  Termin oddania: 3 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 39
  Powierzchnia: 49 - 97 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Dla inwestora 11 ofert
  Monday Development Sp. z o.o.
 • Wilczak 20(0.6 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Poznań, Stare Miasto, Stare Winogrady, ul. Wilczak 20 (3.3 km od centrum Poznania)
  Ceny od: 7 450 brutto/m2
  Wilczak 20
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 72
  Powierzchnia: 35 - 89 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 41 ofert
  Agrobex Sp. z o.o.

Nagrody i wyróżnienia w Rankingu Inwestycji

Opis Inwestycji

Przy ulicy Hawelańskiej w Poznaniu powstaje kameralny kompleks 3 budynków mieszkalnych ze 149 mieszkaniami i 3 lokalami użytkowymi.Dla naszych Klientów przygotowaliśmy efektowne mieszkania 1, 2, 3 i 4 pokojowe o powierzchniach od 30 do 114m2 (w tym wiele) z ogródkami i balkonami. W budynku znajduje się także hala garażowa - miejsce postojowe w cenie 20 tys.Naszą inwestycję wyróżnia nowoczesny i wysokiej jakości system budownictwa oparty o technologię prefabrykatów. Podstawowe zalety tej technologii:Najwyższa jakość wykonania - gotowe elementy powstają w fabryce z użyciem precyzyjnej techniki komputerowejKrótki czas realizacji inwestycji i co z tym się wiąże krótki czas oczekiwania na mieszkanieWydłużona gwarancjaJednolite i wysokie parametry termiczne mieszkań - brak mostków termicznychDoskonała izolacja akustycznaWysoki parametr odporności ogniowejFiltry przeciwpyłkowe ( antysmogowe ) oraz wideodomofony z funkcją sos

Inwestycja Nowa Hawelańska znajduje się na Starych Winogradach, ul. Hawelańska 9 (3.8 km od centrum Poznania), jest realizowana przez dewelopera Terra Haus.

Inwestycja Nowa Hawelańska jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 149 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 1 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Nowa Hawelańska pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 29 do 124 metrów kwadratowych w cenie od 7 000 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Terra Haus przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 1 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 149 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne: w hali garażowej w kwocie 20 tys..
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Nowa Hawelańska

Mieszkaj tam, gdzie lubisz! Doskonała komunikacja z centrum i innymi dzielnicami Poznania poprzez szybki tramwaj. Dogodna komunikacja autobusowa. Szybki dojazd do Centrum. Rozwinięta infrastruktura; szkoły, przedszkola, apteki i sklepy.

Stare Miasto to część Poznania zajmująca powierzchnię 3,8 km kw. W jej obrębie znajdują się takie jednostki administracyjne jak: Chwaliszewo, Dzielnica Cesarska, Garbary, Grobla, Piaski, Piekary, Przepadek, Rybaki, Stare Miasto, Święty Marcin, Święty Wojciech. Łącznie mieszka tu ok. 30 tys. osób. Z zachodu na wschód obszar ten przecina droga nr 92. Od wschodu ograniczony jest rzeką Wartą, od zachodu ul. Obornicką, od południa ul. królowej Jadwigi a od północy Lasem Moralskim. Przy ul. Dworcowej znajduje się dworzec Poznań Główny, jeden z największych w Polsce. Stanowiący serce Poznania rynek Starego Miasta nadal pełni ważne funkcje handlowe i kulturalne. Zabytkowa zabudowa z niepowtarzalnym renesansowym ratuszem na czele, nadaje temu miejscu wyjątkowy klimat. Zainteresowani mogą tu odwiedzić Muzeum Rogalowe, Archeologiczne i Muzeum Historii Miasta Poznania. Znajduje się tu 8 uniwersytetów, w tym Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych, Wyższa Szkoła Handlu i Rachunkowości, Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu, Wyższa Szkoła Logistyki oraz Wyższa Szkoła Komunikacji i Zarządzania. Największe centra handlowe to Avenida, Stary Browar i Kupiec Poznański. Na Starym Mieście znajdują się też liczne szpitale i przychodnie, m.in. Wielkopolskie Centrum Onkologii, Szpital Miejski im. Z. Strusia, Szpital Prywatny Med Polonia i Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej.

Komunikacja

W dzielnicy doskonale działa transport miejski złożony z autobusów i tramwajów. Do tego znajduje się tu dworzec Poznań Główny a z zachodu na wschód dzielnicę przedziela droga krajowa nr 92. Port lotniczy Poznań-Ławica mieści się w odległości ok. 3 km na zachód od granic dzielnicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowa Hawelańska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 170 metrów od inwestycji Nowa Hawelańska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wilczy Młyn.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nowa Hawelańska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 350 m znajduje się Biedronka, w odległości 380 m znajduje się Tesco.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nowa Hawelańska w odległości 310 m znajduje się Fabryka Formy, w odległości 430 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 30.08.2019

Data aktualizacji: 28.01.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie