Murawa 2

6 zdjęć

Murawa 2
Murawa 2
Murawa 2
Murawa 2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Murawa 2 dostępnych jest 18 ofert

 • 11 pokój
 • 22 pokoje
 • 33 pokoje
 • 44 pokoje
 • 5+5 pokoi i więcej

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • rowerownia
 • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

 • 5 parków w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 16 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 2 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 32 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 267 do 558 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

podłogowe

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne : indywidualne garaże.
 • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 18 mieszkań.

Powierzchnie mieszkań:

od 53 do 175 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 1, 3, 4, 5-pokojowe.

Ceny mieszkań:

 • kształtują się w zakresie od 961 200 do 2 589 707 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 14 549 do 20 900 zł.

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Oryginalny i nowoczesny. Taki właśnie jest ten projekt. Odważne podejście do koncepcji oraz brak rutyny sprawiają, że zachwyca zróżnicowaniem kształtów i elewacji budynków. Okładzina wykonana z trapezowej lub perforowanej blachy nada im nowoczesnego charakteru, natomiast drewno oraz tynk uzupełniony pnącą zielenią zbliżą je do natury. Dziedziniec zagospodarowany zielenią, ogródki obsiane trawą, donice z zielenią na tarasach dachowych. W sąsiedztwie znajduje się największy poznański park – Cytadela.

To z pewnością jedna z najbardziej wyróżniających się inwestycji w Poznaniu.

Podążając za dominującym trendem, pragniemy poprawić bilans ekologiczny miejsca, w którym realizujemy nasz projekt. W ciągach pieszych i ogródkach pojawią się nawierzchnie przepuszczalne. Znaczna część miejsc parkingowych zlokalizowana będzie w podziemnej hali garażowej, co pozwoliło na zaplanowanie dużej ilości zieleni na terenie inwestycji. Wzbogaci ona także elewacje części budynków.

Osiedle będzie kameralne: to 16 dwulokalowych domów. W nich mieszkania jedno- i wielopoziomowe. Wiele uwagi poświęciliśmy rozmieszczeniu budynków tak, aby zapewnić ich mieszkańcom maksymalną prywatność. Standard wykończenia i życia będzie tu zauważalnie wyższy. Na miłe poczucie wygody wpłyną m.in. wysokie na dwie kondygnacje, przestronne salony, elektrycznie sterowane markizy ogrodowe, drewniane, duże okna, czy ogrzewanie podłogowe.

Inwestycja Murawa 2 znajduje się na Starych Winogradach, ul. Murawa (2.4 km od centrum Poznania), jest realizowana przez Area Development.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 32 nowych mieszkań znajdujących się w 16 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 2 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Murawa 2 w sprzedaży jest 18 nowych mieszkań o powierzchni od 53 do 175 metrów kwadratowych , w cenie od 14 549 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców Area Development przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Stare Miasto to część Poznania zajmująca powierzchnię 3,8 km kw. W jej obrębie znajdują się takie jednostki administracyjne jak: Chwaliszewo, Dzielnica Cesarska, Garbary, Grobla, Piaski, Piekary, Przepadek, Rybaki, Stare Miasto, Święty Marcin, Święty Wojciech. Łącznie mieszka tu ok. 30 tys. osób. Z zachodu na wschód obszar ten przecina droga nr 92. Od wschodu ograniczony jest rzeką Wartą, od zachodu ul. Obornicką, od południa ul. królowej Jadwigi a od północy Lasem Moralskim. Przy ul. Dworcowej znajduje się dworzec Poznań Główny, jeden z największych w Polsce. Stanowiący serce Poznania rynek Starego Miasta nadal pełni ważne funkcje handlowe i kulturalne. Zabytkowa zabudowa z niepowtarzalnym renesansowym ratuszem na czele, nadaje temu miejscu wyjątkowy klimat. Zainteresowani mogą tu odwiedzić Muzeum Rogalowe, Archeologiczne i Muzeum Historii Miasta Poznania. Znajduje się tu 8 uniwersytetów, w tym Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych, Wyższa Szkoła Handlu i Rachunkowości, Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu, Wyższa Szkoła Logistyki oraz Wyższa Szkoła Komunikacji i Zarządzania. Największe centra handlowe to Avenida, Stary Browar i Kupiec Poznański. Na Starym Mieście znajdują się też liczne szpitale i przychodnie, m.in. Wielkopolskie Centrum Onkologii, Szpital Miejski im. Z. Strusia, Szpital Prywatny Med Polonia i Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Murawa 2?

W dzielnicy doskonale działa transport miejski złożony z autobusów i tramwajów. Do tego znajduje się tu dworzec Poznań Główny a z zachodu na wschód dzielnicę przedziela droga krajowa nr 92. Port lotniczy Poznań-Ławica mieści się w odległości ok. 3 km na zachód od granic dzielnicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Murawa 2 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 400 metrów od inwestycji Murawa 2 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wójtowska.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Murawa 2 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Murawa 2 znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Punkt przedszkolny Horyzont w odległości 120 m, Szkoła Podstawowa nr 83 "Łejery" im. Emilii Waśniowskiej w odległości 210 m, Szkoła Podstawowa nr 38 w odległości 220 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Murawa 2 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 430 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Murawa 2 w odległości 140 m znajduje się Boisko, w odległości 270 m znajduje się Boisko, w odległości 290 m znajduje się Centrum sportowe.

Data publikacji: 20.02.2023
Data aktualizacji: 23.02.2023

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Starych Winogradach

Oferty na Starych Winogradach

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: