Inwestycja przy ul. Mościckiego

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezParkLand Inwestycje s.c.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 49 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Poleska budynek C i D(0.7 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Częstochowa, ul. Poleska 74C-D (2.6 km od centrum Częstochowy)
  Ceny od: 5 450 brutto/m2
  Osiedle Poleska budynek C i D
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 5
  Powierzchnia: 73 - 92 m2
  Liczba pokoi: 3
  Osiedle Poleska
 • Apartamenty Sortis - Etap II(1.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Częstochowa, ul. Legnicka (3.9 km od centrum Częstochowy)
  Ceny od: 5 517 brutto/m2
  Apartamenty Sortis - Etap II
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 1
  Powierzchnia: 126 m2
  Liczba pokoi: 4
  P. Krawczyński i Wspólnicy Sp. j.

Opis Inwestycji

W zacisznym miejscu wśród zieleni, w dzielnicy Parkitka w Częstochowie (u splotu ulic Mościckiego i Kujawskiej) powstanie nowoczesny, 4 - kondygnacyjny budynek z wielostanowiskowym parkingiem w przyziemiu.Architektura budynku nawiązuje do naszych wcześniejszych projektów - jest prosta i nowoczesna. Połączenie wysokiej jakości materiałów: szkła, stali nierdzewnej i naturalnego drewna na elewacji oddaje ideę naszego projektu. ‘’Nowoczesność i natura’’ to symbole naszych czasów. Zastosowane rozwiązania konstrukcyjne, a także dobra izolacja termiczna i akustyczna, zapewniają ekonomiczne i komfortowe użytkowanie mieszkania.Plany mieszkań są dokładnie analizowane tak aby każdy lokal nawet przy niewielkim metrażu spełniał wszystkie funkcje a przyszły klient mógł go dogodnie zaaranżować. W większości mieszkań strefa dzienna - salon z aneksem kuchennym i jadalnią jest oddzielona od części prywatnej i bardziej intymnej z sypialniami, łazienkami i garderobą. Proponowane mieszkania mają ponadstandardową wysokość, duże ustawne balkony i tarasy, ogromne przeszklenia, które doskonale doświetlą mieszkania dodając im przestrzeni.Budynek posiada dwie przestronne klatki schodowe z nowoczesnymi, cichobieżnymi windami z poziomu garażu. Na każdym poziomie tuż przy windzie znajdują się pomieszczenia gospodarcze.Wszystkie chodniki, podejścia i podjazdy dostosowane są dla osób niepełnosprawnych i dla rodzin z małymi dziećmi.Bezpieczeństwo zapewniać będzie ogrodzony teren w okół budynku, z bramą wjazdową otwieraną przy użyciu pilota a przy wejściu zostaną zainstalowane domofony.

Inwestycja Inwestycja przy ul. Mościckiego znajduje się w Częstochowie, ul. Mościckiego (2.4 km od centrum Częstochowy), została zrealizowana przez dewelopera ParkLand Inwestycje s.c..

Inwestycja Inwestycja przy ul. Mościckiego została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 35 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Inwestycja przy ul. Mościckiego pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper ParkLand Inwestycje s.c. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 35 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony, przystosowane dla niepełnosprawnych, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Inwestycja przy ul. Mościckiego

Inwestycja ma bardzo dobrą lokalizację - z dobrze rozwiniętą infrastrukturą osiedlową obejmującą liczne punkty handlowe i usługowe, placówki opieki medycznej, przedszkole i szkołę. W sąsiedztwie - zielone tereny, alejki i trasy dla miłośników spacerów, joggingu czy wycieczek rowerowych. Do centrum miasta mamy stąd zaledwie kilka minut (ok. 2-3 km.).

Częstochowa to miasto leżące na Wyżynie Krakowsko-Częstochowskiej, w woj. śląskim. Jej powierzchnia to 160 km2. Mieszka w niej 232 318 osób. Przez miasto przepływa Warta. Częstochowa słynie z Sanktuarium Jasnogórskiego, do którego rokrocznie pielgrzymuje ok. 5 mln osób, ale warto zwrócić uwagę na jej pozostałe atuty. Jako centrum Częstochowskiego Okręgu Przemysłowego, cieszy się wysokim stopniem rozwoju gospodarczego. Regularny układ miejski z centralnie zlokalizowanym Śródmieściem, od południa i północy otoczonym skupiskami zabudowy mieszkalnej, zapewnia ład przestrzenny. Wiele jest tu terenów zielonych, a do popularniejszych należy Promenada Czesława Niemena i Park Leśnych Aniołów. Miasto posiada rozbudowaną infrastrukturę społeczną, na którą składa się m.in. ponad 100 szkół różnego szczebla, w tym 8 szkół wyższych oraz 6 szpitali, rozwinięte zaplecze sportowe i kulturalne. Częstochowa leży na węźle komunikacyjnym składającym się z trzech dróg krajowych, trasy europejskiej i pięciu dróg wojewódzkich. Kursują tu pociągi PKP, autobusy PKS i komunikacja miejska oraz podmiejska.

Komunikacja

Częstochowa stanowi ważny węzeł komunikacyjny. Przez miasto przebiega trasa europejska E75, a poza nią biegną tędy drogi krajowe nr 43, 46 i 91, a także drogi wojewódzkie nr 483, 491, 494, 786 i 908. Głównymi liniami kolejowymi przebiegającymi przez miasto są linie nr 1 i 61. Funkcjonują tu również połączenia autobusów PKS, a także 28 linii autobusów miejskich i 4 linie tramwajów. Częstochowa ma także autobusy podmiejskie, łączące ją z najbliższymi miejscowościami regionu.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Inwestycja przy ul. Mościckiego mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 140 metrów od inwestycji Inwestycja przy ul. Mościckiego znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - św.Krzysztofa.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Inwestycja przy ul. Mościckiego składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 130 m znajduje się Sklep spożywczy, w odległości 320 m znajduje się Sklep spożywczy, w odległości 360 m znajduje się Piekarnia Jędryka.

Data publikacji: 23.02.2016

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie