Osiedle Aurora

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Łódzka, oferowane bezpośrednio przez Gamma Developer Sp. z o.o.

Częstochowa, ul. Łódzka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 51 ofert w najbliższej okolicy!

Osiedle Aurora

11 zdjęć

Osiedle Aurora
Osiedle Aurora
Osiedle Aurora
Osiedle Aurora

Opis Inwestycji

Osiedle Aurora to zespół zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej z usługami w poziomie parteru oraz garażami podziemnymi, zlokalizowany u zbiegu ulic Łódzkiej i Okulickiego, w najatrakcyjniejszej dzielnicy Częstochowy Parkitka, w pobliżu centrum miasta i Jasnej Góry.

Lokalizacja ta zapewnia łatwy- wręcz bezpośredni dostęp do środków komunikacji miejskiej jak również infrastruktury społecznej tj. szkół, przychodni, oraz wielu obiektów użyteczności publicznej.

Budynki zaprojektowane zostały w nowoczesnych technologiach gwarantujących wysokie parametry izolacji cieplnej oraz o wysokim standardzie wykończenia zewnętrznego i przestrzeni wewnętrznej.

Zastosowano nowoczesną i energooszczędną instalację wentylacji mechanicznej niskociśnieniowej higrosterowanej zapewniającą całodobową wymianę powietrza w zależności od poziomu wilgotności wewnątrz pomieszczeń.

Dla inwestorów komercyjnych zapewniamy możliwość nabycia lokali handlowo-usługowych w zaprojektowanej w parterze budynku galerii, dzięki czemu podniesiemy komfort dostępności do usług dla mieszkańców naszych budynków. Wśród mieszkań przyszli nabywcy znajdą lokale o powierzchni od ok. 40 do ponad 100 m2 o zróżnicowanych rozkładach, zarówno z wydzielonymi kuchniami jak i aneksami kuchennymi, w ofercie znajdą się również dwupoziomowe apartamenty.

Do wszystkich mieszkań zaprojektowano duże balkony lub tarasy, a na ostatniej kondygnacji penthousy z dużymi tarasami na dachu budynku.

Mieszkania można łączyć i dowolnie aranżować wnętrza.

Budynki wyposażone będą w windy od garażu podziemnego po ostatnią kondygnację.

W ramach zabudowy mieszkaniowej OSIEDLA AURORA zapewniamy przestrzeń rekreacyjną z placykiem zabaw, miejscem wypoczynku i zielenią.

Inwestycja Osiedle Aurora znajduje się w Częstochowie, ul. Łódzka (1.9 km od centrum Częstochowy), sprzedaż prowadzi Gamma Developer Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Aurora została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Aurora nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli deweloper przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
winda
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Częstochowa to miasto leżące na Wyżynie Krakowsko-Częstochowskiej, w woj. śląskim. Jej powierzchnia to 160 km2. Mieszka w niej 232 318 osób. Przez miasto przepływa Warta. Częstochowa słynie z Sanktuarium Jasnogórskiego, do którego rokrocznie pielgrzymuje ok. 5 mln osób, ale warto zwrócić uwagę na jej pozostałe atuty. Jako centrum Częstochowskiego Okręgu Przemysłowego, cieszy się wysokim stopniem rozwoju gospodarczego. Regularny układ miejski z centralnie zlokalizowanym Śródmieściem, od południa i północy otoczonym skupiskami zabudowy mieszkalnej, zapewnia ład przestrzenny. Wiele jest tu terenów zielonych, a do popularniejszych należy Promenada Czesława Niemena i Park Leśnych Aniołów. Miasto posiada rozbudowaną infrastrukturę społeczną, na którą składa się m.in. ponad 100 szkół różnego szczebla, w tym 8 szkół wyższych oraz 6 szpitali, rozwinięte zaplecze sportowe i kulturalne. Częstochowa leży na węźle komunikacyjnym składającym się z trzech dróg krajowych, trasy europejskiej i pięciu dróg wojewódzkich. Kursują tu pociągi PKP, autobusy PKS i komunikacja miejska oraz podmiejska.

Komunikacja

Częstochowa stanowi ważny węzeł komunikacyjny. Przez miasto przebiega trasa europejska E75, a poza nią biegną tędy drogi krajowe nr 43, 46 i 91, a także drogi wojewódzkie nr 483, 491, 494, 786 i 908. Głównymi liniami kolejowymi przebiegającymi przez miasto są linie nr 1 i 61. Funkcjonują tu również połączenia autobusów PKS, a także 28 linii autobusów miejskich i 3 linie tramwajów. Częstochowa ma także autobusy podmiejskie, łączące ją z najbliższymi miejscowościami regionu.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Aurora?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Aurora mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 40 metrów od inwestycji Osiedle Aurora znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Łódzka.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Aurora znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Aurora znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Miejskie Przedszkole Nr 38 w odległości 270 m, Szkoła Podstawowa nr 41 w odległości 400 m, Szkoła Podstawowa nr 38 w odległości 460 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Aurora składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 200 m znajduje się Kaufland, w odległości 230 m znajduje się Aldi, w odległości 270 m znajduje się Spar.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Aurora w odległości 420 m znajduje się Boisko, w odległości 420 m znajduje się Boisko, w odległości 440 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 15.12.2015
Data aktualizacji: 05.12.2018

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: