3 maja

ARCHIWALNA

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezCSI Development

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 137 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

Realizujemy kolejny projekt na terenie Pruszkowa przy ul. 3-go Maja 32 (róg Pańskiej), nie przypadkowo stylem nawiązujący do dawnych kamienic z lokalami użytkowymi w części parteru oraz boksami garażowymi jedno i dwustanowiskowymi jak również z parkingiem podziemnym. Budynek kameralny z mała ilością mieszkań, dwoma klatkami, każda klatka posiada windę.

Inwestycja 3 maja znajduje się w Pruszkowie, ul. 3 maja (4 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera CSI Development.

Inwestycja 3 maja została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.

Aktualnie w inwestycji 3 maja pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych o powierzchni 67 metrów kwadratowych w cenie od 3 490 zł za metr kwadratowy.

Deweloper CSI Development przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji 3 maja

Inwestycja położona w dobrej lokalizacji pod względem komunikacji: 800m do trasy A2, 1km do Stacji PKP (SKM) 18min pieszo, przychodnie 5-10 minut pieszo – przy Szpitalu Kolejowym ul. Warsztatowa oraz ul. 3-go Maja, Szkoły podstawowe przy ul. Mostowej oraz ul. Pływackiej, Liceum Profilowane przy ul. Promyka, Park „ Mazowsze” z placem zabaw ok 15minut (pieszo), ok 1km Stadion Znicz, wokół sklepy, apteki.

Pruszków jest miastem województwa mazowieckiego, usytuowanym w odległości 15 km od centrum Warszawy. Atrakcyjność lokalizacji sprawia, że na obszarze ok. 19 km2 mieszka 59 tys. osób, a miasto jest ważnym ośrodkiem przemysłowo-usługowym. Zlokalizowane są tutaj zakłady produkcyjne takich firm, jak: L'Oréal, Herbapol czy Daewoo Electronics Manufacturing Poland, a także znajdują się centra logistyczne, np. Millennium Logistic Park. Zabudowę mieszkaniową stanowią domy jednorodzinne oraz bloki, zaś do zabytków należą liczne pałace i dwory. Zieleń miejska to: obszary chronionego krajobrazu, doliny rzek − Utraty i Żbikówki oraz 5 parków. Na uwagę wśród obiektów sportowych zasługuje kryty Tor Kolarski BGŻ Arena.

Komunikacja

Przez teren Pruszkowa przebiega autostrada A2 oraz 3 drogi wojewódzkie: nr 701 (Józefów – Ożarów Mazowiecki), nr 718 (Pruszków – Borzęcin Duży) i nr 719 (Warszawa – Pruszków – Żyrardów). W obrębie miasta kursują autobusy lokalnej komunikacji (5 linii), zaś do położonego w odległości 15 km centrum Warszawy, można dojechać autobusami warszawskiej komunikacji miejskiej (2 linie) bądź pociągami: Warszawskiej Kolei Dojazdowej, Szybkiej Kolei Miejskiej, Kolei Mazowieckich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji 3 maja mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 120 metrów od inwestycji 3 maja znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Mostowa 03.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji 3 maja znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Nr 9 w Pruszkowie w odległości 180 m, Specjalny Ośrodek Wychowawczy w odległości 340 m, Peregrini w odległości 370 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji 3 maja składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 320 m znajduje się Targowisko Miejskie, w odległości 410 m znajduje się Carrefour Express, w odległości 470 m znajduje się Lewiatan.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji 3 maja w odległości 200 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 11.01.2016

Data aktualizacji: 26.10.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie