Nowe Miasto Pruszków

ARCHIWALNA

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezJANPUL

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 137 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

Nowe Miasto Pruszków – to nowoczesny zespół apartamentowy, który został zaprojektowany w oparciu o nowoczesne i najnowsze rozwiązania architektoniczne z wykorzystaniem postindustrialnej architektury, która nawiązuje charakterem do bogatej historii miejsca – dawnej Fabryki Obrabiarek. Osiedle powstanie u zbiegu ulic Stalowej z ulicą Sienkiewicza z pełną infrastrukturą, oferujące atrakcyjne, otwarte przestrzenie publiczne, deptak i uliczki ze sklepikami, kawiarenkami i butikami, przedszkolem, placem zabaw, które stworzą nową przestrzenną, funkcjonalną i społeczną tkankę Pruszkowa.Jest to oferta skierowana do osób, które przekładają ciszę i spokój w małomiasteczkowym klimacie Pruszkowa nad zgiełkiem zatłoczonej aglomeracji warszawskiej, a zarazem cenią prestiż i wysoki standard wykonania.Nowe Miasto Pruszków to niezwykłe miejsce dla niezwykłych ludzi. Funkcjonalnie i przestronie:•    w I etapie 96 apartamentów zlokalizowanych na 6 kondygnacyjnym budynku z usługami i garażami•    szeroka gama lokali mieszkalnych o zróżnicowanych metrażach od 30 m2 do 95,1 m2•    soft lofty na ostatniej kondygnacji•    przeszklenia w elewacji zapewniające doskonałe nasłonecznienie•    zielone ogródki przy mieszkaniach parterowych oraz duże balkony i tarasy w pozostałych•    wszystkie mieszkania położone wyłącznie na wschód i południe dzięki czemu zapewnione jest optymalne nasłonecznie•    komórki lokatorskie•    cichobieżne windy•    pełna dostępność budynku dla osób niepełnosprawnych – ukształtowanie terenu, drogi, dojścia do klatek, wind•    możliwość zmian aranżacyjnychWygoda i bezpieczeństwo:•    plac zabawa dla najmłodszych mieszkańcó•    tereny zielone o pow. 0,5 ha przynależne do osiedla•    pasaż pieszy wewnątrz osiedla•    planowane przedszkole na terenie osiedla z własnym placem zabaw•    ochrona i monitoring dające poczucie prywatności i bezpieczeństwa•    lokale usługowe

Inwestycja Nowe Miasto Pruszków znajduje się w Pruszkowie, ul. Mechaników 1 (4.9 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera JANPUL.

Inwestycja Nowe Miasto Pruszków została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 284 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych, posiada 6 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Nowe Miasto Pruszków pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych o powierzchniach od 50 do 429 metrów kwadratowych.

Deweloper JANPUL przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 284 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, plac zabaw, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, videodomofon, klub fitness, winda, wózkarnia, pomieszczenie rekreacyjne.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Nowe Miasto Pruszków

Dogodna lokalizacja i infrastruktura: •    5 min. pieszo do dworca kolejowego SKM •    10 min. do centrum Pruszkowa •    szybki dojazd do aglomeracji warszawskiej – 25 min. do centrum stolicy •    5 km do autostrady A2/S2 •    w bliskim sąsiedztwie punkty usługowe: szkoły, przedszkola, przychodnie, publiczne i prywatne przychodnie lekarskie, szpital, sklepy, restauracje, banki •    bogate zaplecze sportowo-rekreacyjne (Aqua Park z klubem fitness, hale sportowe, stadiony piłkarskie oraz Olimpijski Tor Kolarski •    zabytkowy Park Potulickich •    w pobliżu planowana Galeria Handlowa – multipleks kinowy, sala zabaw dla dzieci, klub sportowy, gastronomia

Pruszków jest miastem województwa mazowieckiego, usytuowanym w odległości 15 km od centrum Warszawy. Atrakcyjność lokalizacji sprawia, że na obszarze ok. 19 km2 mieszka 59 tys. osób, a miasto jest ważnym ośrodkiem przemysłowo-usługowym. Zlokalizowane są tutaj zakłady produkcyjne takich firm, jak: L'Oréal, Herbapol czy Daewoo Electronics Manufacturing Poland, a także znajdują się centra logistyczne, np. Millennium Logistic Park. Zabudowę mieszkaniową stanowią domy jednorodzinne oraz bloki, zaś do zabytków należą liczne pałace i dwory. Zieleń miejska to: obszary chronionego krajobrazu, doliny rzek − Utraty i Żbikówki oraz 5 parków. Na uwagę wśród obiektów sportowych zasługuje kryty Tor Kolarski BGŻ Arena.

Komunikacja

Przez teren Pruszkowa przebiega autostrada A2 oraz 3 drogi wojewódzkie: nr 701 (Józefów – Ożarów Mazowiecki), nr 718 (Pruszków – Borzęcin Duży) i nr 719 (Warszawa – Pruszków – Żyrardów). W obrębie miasta kursują autobusy lokalnej komunikacji (5 linii), zaś do położonego w odległości 15 km centrum Warszawy, można dojechać autobusami warszawskiej komunikacji miejskiej (2 linie) bądź pociągami: Warszawskiej Kolei Dojazdowej, Szybkiej Kolei Miejskiej, Kolei Mazowieckich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowe Miasto Pruszków mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 170 metrów od inwestycji Nowe Miasto Pruszków znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - ZUS 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nowe Miasto Pruszków znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Kraina Cudów w odległości 260 m, Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Niepubliczna "Akademia Rozwoju" w odległości 260 m, Przedszkole Miejskie Nr 9 w odległości 370 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Nowe Miasto Pruszków jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: medica-med - rehabilitacja w odległości 330 m, Medica-med rehabilitacja w odległości 360 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nowe Miasto Pruszków składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 420 m znajduje się Lewiatan, w odległości 480 m znajduje się Piekarnia, w odległości 500 m znajduje się Pączkarnia.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nowe Miasto Pruszków w odległości 160 m znajduje się Boisko, w odległości 320 m znajduje się Centrum sportowe, w odległości 410 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 01.10.2015

Data aktualizacji: 06.02.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie