W Klematisach

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezDomwil

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Opis Inwestycji

Inwestycja “W Klematisach” to cztery domy jednorodzinne z ogródkami położone przy ulicy Listonoszy w warszawskim Rembertowie.Ulica Listonoszy to doskonały punkt zarówno na mapie Warszawy jak i samego Rembertowa. W kontekście stolicy jest to cichy, zielony zakątek ze świetnym dojazdem do centrum. 14 kilometrów do Pałacu Kultury można pokonać samochodem wybierając jedną z kilku tras: przez Most Poniatowskiego, Trasę Łazienkowską lub Most Siekierkowski, autobusem lub Szybką Koleją Miejską zapewniającą przejazd na trasie Rembertów – Warszawa Śródmieście w 17 minut niezależnie od sytuacji na drogach.Stary Rembertów w ostatnich latach na nowo odkrywają młode małżeństwa z małymi dziećmi doceniając czyste powietrze oraz poczucie bezpieczeństwa. Nasza dzielnica bowiem co roku wygrywa policyjny ranking w zakresie najbezpieczniejszego miejsca w Warszawie. Mnożą się przedszkola, prywatne żłobki oraz orliki, dostosowując stare miejsce z tradycjami do nowych potrzeb. Z adresu inwestycji “W Klematisach” przy ulicy Listonoszy wyznaczając zasięg 500 metrów mamy dostęp do dwóch przedszkoli, orlika, szkoły podstawowej, gimnazjum znajdującego się na piątym miejscu w warszawskim rankingu, liceum im. Kościuszki, apteki, przychodni, sklepów spożywczych, przemysłowych i sklepów z ubrankami i zabawkami dla dzieci. Do Urzędu Dzielnicy Rembertów jest 1,8 km, do przystanku autobusowego 200 metrów. Sama ulica Listonoszy jest szeroką, asfaltową drogą obfitującą w akcenty roślinne i zaopatrzoną w progi bezpieczeństwa. Do parku Akademii Obrony Narodowej jest 200 metrów, do lasu objętego rezerwatem przyrody 500 metrów.

Inwestycja W Klematisach znajduje się na Starym Rembertowie, ul. Listonoszy (11.5 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Domwil.

Inwestycja W Klematisach została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 4 nowych domów w tym 4 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji W Klematisach pozostało na sprzedaż 0 nowych domów0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Domwil nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 4 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy nie posiadają garaży
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji W Klematisach

Dzielnica Rembertów na wschodzie Warszawy należy do najmniej zaludnionych rejonów miasta. Na obszarze liczącym niespełna 20 km2 powierzchni zamieszkuje ok. 24 tys. osób, co wpływa na bezpieczeństwo lokalnej ludności. Przyczyną niewielkiej liczby mieszkańców jest niska – jednorodzinna i wielorodzinna zabudowa oraz znaczna ilość obszarów leśnych, które stanowią aż 30% terenu Rembertowa. Do najbardziej wartościowych kompleksów zieleni należy rezerwat przyrody Kawęczyn. Usytuowanie na obrzeżach miasta, zaciszna i spokojna okolica, walory przyrodnicze oraz wciąż powstająca niska zabudowa mieszkaniowa sprawiają, że dzielnica jest atrakcyjnym miejscem zamieszkania. Sprawną komunikację między Rembertowem a centrum stolicy zapewniają linie Szybkiej Kolei Miejskiej (podróż trwa zaledwie 15 minut). Charakterystycznym rysem dzielnicy są obiekty wojskowe: Akademia Obrony Narodowej, Centralne Archiwum Wojskowe oraz Wojskowy Instytut Chemii i Radiometrii.

Komunikacja

Z Rembertowa do innych dzielnic miasta można dojechać za pomocą połączeń autobusowych i kolejowych, zaś najbardziej dogodnym środkiem transportu do centrum stolicy jest Szybka Kolej Miejska.

Przyszli mieszkańcy inwestycji W Klematisach mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 290 metrów od inwestycji W Klematisach znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Buchalteryjna 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji W Klematisach znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Gwiazdeczki w odległości 110 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji W Klematisach w odległości 350 m znajduje się Boisko, w odległości 380 m znajduje się Boisko, w odległości 400 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 09.11.2012

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie