W Klematisach

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Domwil

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Najbliższe inwestycje

 • Segmenty ‘Pod Lasem’(2.9 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż wołomiński, Ząbki, ul. Gajowa (1.1 km od Warszawy)
  Segmenty ‘Pod Lasem’
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba domów: 21
  Powierzchnia: 96 m2
  Liczba pokoi: 5
  Expander Nieruchomości

Opis Inwestycji

Inwestycja “W Klematisach” to cztery domy jednorodzinne z ogródkami położone przy ulicy Listonoszy w warszawskim Rembertowie.Ulica Listonoszy to doskonały punkt zarówno na mapie Warszawy jak i samego Rembertowa. W kontekście stolicy jest to cichy, zielony zakątek ze świetnym dojazdem do centrum. 14 kilometrów do Pałacu Kultury można pokonać samochodem wybierając jedną z kilku tras: przez Most Poniatowskiego, Trasę Łazienkowską lub Most Siekierkowski, autobusem lub Szybką Koleją Miejską zapewniającą przejazd na trasie Rembertów – Warszawa Śródmieście w 17 minut niezależnie od sytuacji na drogach.Stary Rembertów w ostatnich latach na nowo odkrywają młode małżeństwa z małymi dziećmi doceniając czyste powietrze oraz poczucie bezpieczeństwa. Nasza dzielnica bowiem co roku wygrywa policyjny ranking w zakresie najbezpieczniejszego miejsca w Warszawie. Mnożą się przedszkola, prywatne żłobki oraz orliki, dostosowując stare miejsce z tradycjami do nowych potrzeb. Z adresu inwestycji “W Klematisach” przy ulicy Listonoszy wyznaczając zasięg 500 metrów mamy dostęp do dwóch przedszkoli, orlika, szkoły podstawowej, gimnazjum znajdującego się na piątym miejscu w warszawskim rankingu, liceum im. Kościuszki, apteki, przychodni, sklepów spożywczych, przemysłowych i sklepów z ubrankami i zabawkami dla dzieci. Do Urzędu Dzielnicy Rembertów jest 1,8 km, do przystanku autobusowego 200 metrów. Sama ulica Listonoszy jest szeroką, asfaltową drogą obfitującą w akcenty roślinne i zaopatrzoną w progi bezpieczeństwa. Do parku Akademii Obrony Narodowej jest 200 metrów, do lasu objętego rezerwatem przyrody 500 metrów.

Inwestycja W Klematisach znajduje się na Starym Rembertowie, ul. Listonoszy (11.5 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Domwil.

Inwestycja W Klematisach została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 4 nowych domów w tym 4 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji W Klematisach pozostało na sprzedaż 0 nowych domów0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Domwil nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 4 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy nie posiadają garaży
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji W Klematisach

Dzielnica Rembertów na wschodzie Warszawy należy do najmniej zaludnionych rejonów miasta. Na obszarze liczącym niespełna 20 km2 powierzchni zamieszkuje ok. 24 tys. osób, co wpływa na bezpieczeństwo lokalnej ludności. Przyczyną niewielkiej liczby mieszkańców jest niska – jednorodzinna i wielorodzinna zabudowa oraz znaczna ilość obszarów leśnych, które stanowią aż 30% terenu Rembertowa. Do najbardziej wartościowych kompleksów zieleni należy rezerwat przyrody Kawęczyn. Usytuowanie na obrzeżach miasta, zaciszna i spokojna okolica, walory przyrodnicze oraz wciąż powstająca niska zabudowa mieszkaniowa sprawiają, że dzielnica jest atrakcyjnym miejscem zamieszkania. Sprawną komunikację między Rembertowem a centrum stolicy zapewniają linie Szybkiej Kolei Miejskiej (podróż trwa zaledwie 15 minut). Charakterystycznym rysem dzielnicy są obiekty wojskowe: Akademia Obrony Narodowej, Centralne Archiwum Wojskowe oraz Wojskowy Instytut Chemii i Radiometrii.

Komunikacja

Z Rembertowa do innych dzielnic miasta można dojechać za pomocą połączeń autobusowych i kolejowych, zaś najbardziej dogodnym środkiem transportu do centrum stolicy jest Szybka Kolej Miejska.

W odległości 300 metrów od inwestycji W Klematisach znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Buchalteryjna.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji W Klematisach znajduje się 18 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Wydział Infrastruktury AON w odległości 500m, Społeczne Gimnazjum Nr 3 Sto w odległości 700m, Instytut Logistyki WZiD AON w odległości 700m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 500 m znajduje się Przychodnia Lekarska Akademii Obrony Narodowej - Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej, w odległości 750 m znajduje się Orzeł sp.j. Apteka. Muszyński A., w odległości 900 m znajduje się ALMED NZOZ.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 1050 m znajduje się Biblioteka Główna Akademii Obrony Narodowej, w odległości 1500 m znajduje się Biblioteka Publiczna Dzielnicy Rembertów im. Jana Pawła II, w odległości 1500 m znajduje się Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Rembertów m.st. Warszawy.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 600 m znajduje się Sportmania, w odległości 1100 m znajduje się Pasja. Nauka Tenisa. Obozy Tenisowe. Aleksander Junosza-Piotrowski , w odległości 1200 m znajduje się Basen.

Data publikacji: 09.11.2012

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie