Osiedle Słoneczne etap II
Oferta nieaktywna
Skorzystaj z Rodzinnego Kredytu Mieszkaniowego!
Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Novisa Development Sp. z o.o.
Sulejówek, ul. Szklarniowa
Sulejówek, ul. Szklarniowa
Oferta nieaktywna
Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna.
Mamy dla Ciebie 11 ofert w kolejnym etapie tej inwestycji!
Podobne oferty w najbliższej okolicy
Prezentacja oferty nieaktywnej
Osiedle Słoneczne etap II
Sulejówek, ul. Szklarniowa
Udogodnienia Inwestycji
Standard i bezpieczeństwo
- Standard deweloperski
Przyroda w okolicy
- park
Szczegóły inwestycji
Realizacja inwestycji: | rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2025 roku,
planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2027 roku |
|---|---|
Liczba domów: | cała inwestycja składa się z 82 domów |
Liczba kondygnacji: | domy posiadają 2 kondygnacje bez poddasza |
Wysokość pomieszczeń: | w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości |
Standard wykończenia | standard deweloperski Ogrzewanie gazowe |
Rodzaj własności: | informacja u dewelopera |
Garaże: | domy nie posiadają garaży natomiast przewidziano:
|
Przyroda: | w okolicy inwestycji znajduje się park |
Opis inwestycji
Osiedle Słoneczne w Sulejówku to nowoczesna inwestycja, która powstaje w malowniczej, zielonej okolicy, blisko Warszawy. Osiedle składa się z 82 dwukondygnacyjnych lokali w zabudowie szeregowej, każdy z własnym ogrodem (57–243 m²) z zachodnią ekspozycją, co pozwala na relaks w promieniach popołudniowego słońca. Lokale oferują 3 lub 4 pokoje o powierzchni 68–79 m², co zapewnia komfort zarówno mniejszym, jak i większym rodzinom.
Na parterze znajduje się przestronny salon z aneksem kuchennym oraz wyjściem do ogrodu. Dodatkowe WC dla gości i schowki na narzędzia w wybranych domach podnoszą funkcjonalność. Na piętrze mieszczą się 2 lub 3 pokoje oraz łazienka, a wschodnio-zachodnia ekspozycja gwarantuje optymalne nasłonecznienie przez cały dzień.
Osiedle Słoneczne harmonijnie wpisuje się w otaczający krajobraz dzięki nowoczesnym białym elewacjom, oknom w kolorze drewna oraz estetycznym elementom dekoracyjnym. Duże okna i ponadstandardowa wysokość pomieszczeń, sprawiają, że wnętrza są jasne i przestronne.
Okolica jest spokojna, ale dobrze skomunikowana, z dostępem do publicznych i prywatnych żłobków oraz przedszkoli w promieniu ok. 2 km. Dla starszych dzieci w pobliżu znajdują się szkoły podstawowe, boiska i basen. Miłośnicy sportu skorzystają z siłowni, kortów tenisowych oraz zajęć grupowych, takich jak joga.
W odległości około 3 km znajduje się znany Park Glinianki, oferujący kąpielisko, miejsca do grillowania oraz wiele atrakcji na świeżym powietrzu. Dodatkowo, park ma tężnię solankową, która wspomaga zdrowie dzięki wdychaniu powietrza wzbogaconego w minerały.
Bezpieczna okolica, pełna dźwięków natury i pięknych krajobrazów, sprawia, że Osiedle Słoneczne to idealne miejsce dla rodzin pragnących harmonijnego życia.
Link do filmiku: https://youtu.be/BKukkluz2qA?si=arT0975d6m0SFpxu
Skorzystaj z Rodzinnego Kredytu Mieszkaniowego i kup dom w inwestycji Osiedle Słoneczne z minimalnym wkładem własnym – już ok. 20 tys. zł. Jeśli posiadasz zdolność kredytową, brakujący wkład może zostać objęty gwarancją BKG.
To rozwiązanie szczególnie korzystne dla rodzin i osób planujących przyszłość – w ramach programu, po narodzinach kolejnego dziecka, możliwa jest spłata części kredytu przez państwo (tzw. spłata rodzinna), która może sięgnąć nawet 60 000 zł.
W połączeniu z funkcjonalnymi układami domów, przyjaznym charakterem osiedla oraz lokalizacją sprzyjającą codziennemu życiu, program RKM sprawia, że zakup nieruchomości na Osiedlu Słonecznym jest dziś prostszy i bardziej dostępny, niż mogłoby się wydawać.
Chcesz sprawdzić, jak to wygląda w praktyce przy konkretnym domu? Zostaw kontakt – oddzwonimy i przeprowadzimy Cię przez cały proces.
Inwestycja Osiedle Słoneczne etap II znajduje się w Sulejówku, ul. Szklarniowa (1.6 km od Warszawy), jest realizowana przez Novisa Development Sp. z o.o.
Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2027 roku terminem oddania do użytkowania
Cały projekt składa się z 82 nowych domów.
Aktualnie w inwestycji Osiedle Słoneczne etap II nie ma nowych domów w sprzedaży.
Dla przyszłych mieszkańców Osiedle Słoneczne etap II deweloper przewidział:
- miejsca postojowe naziemne
Lokalizacja inwestycji
Sulejówek to miasto w powiecie mińskim, zlokalizowane w województwie mazowieckim. Należy do aglomeracji warszawskiej i oddalony jest od stolicy zaledwie 18 kilometrów. Południową granicę Sulejówka wyznacza Trakt Brzeski czyli droga krajowa biegnąca na trasie Warszawa– Terespol – Moskwa i gmina Wiązowna. Północna część miasta to lasy poligonu wojskowego sąsiadujące z Zielonką. Zachodnią granicę stanowi Warszawa - Wesoła, a wschodnią gmina Halinów. Ponad 1/3 powierzchni Sulejówka zajmują lasy i parki. Teren posiada ogromny potencjał inwestycyjny. Kompleks leśny, obszerne grunty sprzyjają rozwojowi przedsiębiorstw i branży turystyczno- rekreacyjnej.
Sulejówek to zdecydowanie miasto przyjazne rodzinom z dziećmi, które cenią bliskość dużego miasta i możliwość wypoczynku na świeżym powietrzu. Dojazd do Warszawy zajmuje tylko kilka minut, a doskonale funkcjonująca komunikacja miejska zapewnia łatwy dojazd do pracy czy szkoły bez konieczności używania samochodu. Mieszkańcy Sulejówka do dyspozycji posiadają dwie stacje kolei podmiejskiej i liczne połączenia autobusowe, które gwarantują szybki i wygodny dojazd do stolicy.
Komunikacja
Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Słoneczne etap II?
Sulejówek leży na trasie magistrali kolejowej Moskwa – Berlin. Przez miasto przebiega droga wojewódzka nr 637 Warszawa – Węgrów, droga wojewódzka nr 638 Warszawa – Sulejówek, a także droga krajowa nr 2 Świecko – Terespol. Do Warszawy można dostać się pociągiem Kolei Mazowieckich oraz SKM. Poza tym kursują autobusy prywatnych przewoźników oraz linie 173 (na krańcu zachodnim) i 704 (na krańcu południowym) obsługiwane przez ZTM.
Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Słoneczne etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 600 metrów od inwestycji Osiedle Słoneczne etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Szklarniowa 02.
Edukacja
Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Słoneczne etap II znajdują się szkoły/przedszkola?
Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Słoneczne etap II znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: przedszkole w odległości 700 m, .
Sklepy i usługi
Jak daleko jest do najbliższego sklepu?
Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Słoneczne etap II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 900 m znajduje się sklep osiedlowy, .
Pobliskie lokalizacje
Inwestycje w pobliżu w Sulejówku
- Osiedle Słoneczne etap III (5 ofert)
- Osiedle Słoneczne (1 oferta)
- Osiedle Słoneczne etap IV (11 ofert)
- Leśny Sulejówek (28 ofert)
- Brzozowy Zakątek (6 ofert)
- Rezydencja Miłosna (8 ofert)
- Zielony Zakątek Hipolitów (8 ofert)
- Osiedle Stokrotki etap 4 i 5 (3 oferty)
- Osiedle Stokrotki etap 6 (14 ofert)
- Klonowy Zakątek (2 oferty)





