Olszynka Park
Domy na sprzedaż ul. Krobińska, oferowane bezpośrednio przez
Polskie DomyWarszawa, Rembertów, Kawęczyn-Wygoda, ul. Krobińska 37
Uwaga
Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.
Mamy dla Ciebie 55 ofert w najbliższej okolicy!
Najbliższe inwestycje
Prezentacja oferty archiwalnej
:format(jpg)/offers/offer/15227/main_image/olszynka-park_305c4c.jpg)
17 zdjęć
:format(jpg)/offers/offer/15227/gallery/image/olszynka-park-zdjecie-inwestycji_074048.jpg)
:format(jpg)/offers/offer/15227/gallery/image/olszynka-park-zdjecie-inwestycji_f2aeaa.jpg)
:format(jpg)/offers/offer/15227/gallery/image/olszynka-park-zdjecie-inwestycji_c21816.jpg)
:format(jpg)/offers/offer/15227/gallery/image/olszynka-park-zdjecie-inwestycji_a78d26.jpg)
Udogodnienia Inwestycji
Standard i bezpieczeństwo
- teren ogrodzony
- Standard deweloperski
Szczegóły inwestycji
Realizacja inwestycji:
Liczba domów:
Liczba kondygnacji:
Wysokość pomieszczeń:
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
Garaże:
- miejsca postojowe naziemne (2 miejsca) .
Przyroda:
Opis inwestycji
:format(png)/offers/offer/logo/olszynka-park_9349c6.png)
Olszynka Park to nowoczesne osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej zlokalizowane przy ul. Krobińskiej 37 na pograniczu Rembertowa i Pragi Południe.
Inwestycja realizowana jest w otulinie Rezerwatu Olszynki Grochowskiej.
Spokojna i dobrze skomunikowana lokalizacja jest niewątpliwie największą zaletą inwestycji.
Projekt zakłada budowę 9 budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej/szeregowej. Każdy budynek ma powierzchnię 96,50 m2 i składa się z dwóch lokali. Do każdego lokalu przynależy parter, piętro oraz poddasze użytkowe. Ponadto każdy lokal posiada prywatny ogród oraz miejsca parkingowe
Na osiedlu powstają również dwa domy w zabudowie bliźniaczej o pow. 190 m2 każdy z prywatnymi ogródkami o pow. ok. 600 m2.
Zewnętrzną architekturę budynków wyróżnia nowoczesność i oryginalny wygląd.
W środku każdy domu cechuje się funkcjonalnym układem przestrzennym. Duże przeszklenia z widokiem na ogródek dają efekt świetnego doświetlenia wnętrz.
Wszystko to dzięki indywidualnemu projektowi osiedla i domów.
W swoim przyszłym domu będą mieli Państwo do dyspozycji:
Parter:
Wiatrołap 4m2
Kuchnia 6,11m2
Salon 26,07m2
Toaleta 1,97m2
Pietro 1:
Korytarz 4,7m2
Łazienka 5,22m2
Pomieszczenie Techniczne 2,53 m2
Pokój 10,12m2
Pokój 9,96 m2
Poddasze użytkowe:
Pokój 12,30
Pokój 10,85m2
Łazienka 12,30m2
W cenie do każdego domu są dwa (2) miejsca parkingowe.
Układ ogródków zachęca zarówno do wypoczynku na świeżym powietrzu jak i aktywnego spędzania czasu. Foremny kształt ogródka daje możliwość różnych aranżacji według potrzeb.
Dojazd do innych dzielnic ułatwia bliskie położenie do Trasy Siekierkowskiej, ul. Żołnierskiej oraz ul. Strażackiej/Zabranieckiej.
W sąsiedztwie znajdują się przystanki autobusowe na ul. Józefa Chłopickiego i ul. Chełmżyńskiej.
PLANOWANE ZAKOŃCZENIE PRAC BUDOWLANYCH NA OSIEDLU III KWARTAŁ 2022 ROKU
ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z OSIEDLEM Olszynka Park
Inwestycja Olszynka Park znajduje się na Kawęczynie-Wygodzie, ul. Krobińska 37 (7.9 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Polskie Domy.
Inwestycja Olszynka Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku.
Cały projekt składa się z 18 nowych domów.
Aktualnie w inwestycji Olszynka Park nie ma nowych domów w sprzedaży.
Dla przyszłych mieszkańców Polskie Domy przewidział:
- miejsca postojowe naziemne (2 miejsca)
Lokalizacja inwestycji
Nieruchomość zlokalizowana jest na osiedlu Kawęczyn-Wygoda. Rembertów należy do najmniej zaludnionych i najbardziej zielonych dzielnic stolicy – lasy stanowią ponad 30% powierzchni dzielnicy. Zwolennicy aktywnego i zdrowego stylu życia znajdą tu dla siebie wiele obszarów rekreacyjno-sportowych. Dzięki niedużej gęstości zaludnienia i przewadze niskiej, rzadkiej zabudowy okolica ta świetnie nadaje się dla osób poszukujących spokoju i ceniących sobie poczucie prywatności.
Dzielnica Rembertów na wschodzie Warszawy należy do najmniej zaludnionych rejonów miasta. Na obszarze liczącym niespełna 20 km2 powierzchni zamieszkuje ok. 24 tys. osób, co wpływa na bezpieczeństwo lokalnej ludności. Przyczyną niewielkiej liczby mieszkańców jest niska – jednorodzinna i wielorodzinna zabudowa oraz znaczna ilość obszarów leśnych, które stanowią aż 30% terenu Rembertowa. Do najbardziej wartościowych kompleksów zieleni należy rezerwat przyrody Kawęczyn. Usytuowanie na obrzeżach miasta, zaciszna i spokojna okolica, walory przyrodnicze oraz wciąż powstająca niska zabudowa mieszkaniowa sprawiają, że dzielnica jest atrakcyjnym miejscem zamieszkania. Sprawną komunikację między Rembertowem a centrum stolicy zapewniają linie Szybkiej Kolei Miejskiej (podróż trwa zaledwie 15 minut). Charakterystycznym rysem dzielnicy są obiekty wojskowe: Akademia Obrony Narodowej, Centralne Archiwum Wojskowe oraz Wojskowy Instytut Chemii i Radiometrii.
Komunikacja
Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Olszynka Park?
Z Rembertowa do innych dzielnic miasta można dojechać za pomocą połączeń autobusowych i kolejowych, zaś najbardziej dogodnym środkiem transportu do centrum stolicy jest Szybka Kolej Miejska.
Przyszli mieszkańcy inwestycji Olszynka Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 170 metrów od inwestycji Olszynka Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Szeroka 02.
Sport
Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Olszynka Park w odległości 380 m znajduje się Boisko.