Żółkiewskiego 7

Przedsprzedaż

Mieszkania na sprzedaż ul. Stanisława Żółkiewskiego, oferowane bezpośrednio przez

Żółkiewskiego 7 Skavia Development Sp. z o.o. Sp. K.

Warszawa, Praga-Południe, Gocławek, ul. Stanisława Żółkiewskiego 7

Ceny od: 14 400 zł/m2
Żółkiewskiego 7

4 zdjęcia

Żółkiewskiego 7
Żółkiewskiego 7
Żółkiewskiego 7
Żółkiewskiego 7

Termin oddania

Gotowe

Powierzchnie

61/m2

Przedział pokoi

3

Kondygnacje

5

Budynki

1

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Mieszkania w inwestycji (1)

od 14 400 zł/m2

Pokoje

Piętra

Metraż

Stacja kolejowa - Warszawa Olszynka Grochowska 02 - 780 m

Przystanek Tramwajowy - 140 m

Przystanek Autobusowy - 140 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

20 placówek medycznych, 42 placówki edukacyjne, 42 kawiarnie i restauracje, 88 sklepów, 55 obiektów sportowych, 32 place zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 14 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 277 do 300 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

balkon

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępny jest 1 mieszkanie

Powierzchnie mieszkań:

61 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 3-pokojowe

Ceny mieszkań:

  • koszt metra kwadratowego wynosi 14 400 zł/m².

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Żółkiewskiego 7 to kameralna inwestycja, usytuowana na warszawskiej Pradze. Tylko 14 mieszkań z czego większość jest trzypokojowa, ich powierzchnia waha się od 44 m2 do 60 m2 a praktyczne rozkłady pozwalają na dużą swobodę aranżacji. Łączy w sobie zalety życia w dużym mieście z korzyściami płynącymi z mieszkania w cichej i spokojnej okolicy.

Zależało nam na dużej przestrzeni, dlatego nasze mieszkania mają nawet 3 m wysokości. Taki układ pozwala na zaprojektowanie wysokich szaf garderobianych czy podwieszanych żyrandoli. Komfort użytkowania musi iść w parze z bezpieczeństwem, dlatego zastosowaliśmy drzwi antywłamaniowe (z najwyższą klasą C) o podwyższonej izolacji akustycznej. Ponadto wszystkie balkony i loggie leżą od strony południowej skierowanej na patio, dzięki czemu lokale są bardzo dobrze doświetlone a poranną kawę można wypić w zupełnej ciszy

Przywiązujemy ogromną wagę do detali, dlatego w budynku znajdzie się reprezentacyjna klatka wejściowa. Wnęka w ścianie frontowej będzie obłożona dekoracyjnymi płytami elewacyjnymi. Obok przeszklonych drzwi pojawią się stylowe detale ze stali nierdzewnej, jak skrzynki na listy czy oznaczenie budynku.

Każdy wracający z rodzinnych zakupów doceni wygodną halę garażową z bezpośrednim dostępem do cichobieżnej windy. Do dyspozycji odwiedzających nas gości są ogólnodostępne i bezpłatne miejsca parkingowe przed budynkiem.

Inwestycja Żółkiewskiego 7 znajduje się na Gocławku, ul. Stanisława Żółkiewskiego 7 (6.7 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Żółkiewskiego 7 Skavia Development Sp. z o.o. Sp. K.

Inwestycja Żółkiewskiego 7 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 14 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Żółkiewskiego 7 w sprzedaży jest 1 nowe mieszkanie o powierzchni 61 metrów kwadratowych , w cenie od 14 400 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców Żółkiewskiego 7 Skavia Development Sp. z o.o. Sp. K. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Droga do centrum to tylko 20 minut tramwajem (przystanek znajduje się zaledwie 100 metrów od kamienicy). Bliskość trzech przystanków sprawia, że dotarcie w różne części Warszawy jest szybkie i wygodne.

• Przystanek Żółkiewskiego - tramwaje: 3, 6, 9, 24

• Przystanek Hetmańska - autobusy: 188, 202

• Przystanek Olszynka Grochowska - pociągi: S1, R7, KM

Warto wspomnieć, że w przyszłości przy Placu Szembeka ma powstać przystanek trzeciej linii metra.

W sąsiedztwie Żółkiewskiego 7 znajdują się liczne obiekty rekreacyjne i sportowe, dlatego jest to idealne miejsce dla wielbicieli aktywności fizycznej. Długi spacer po parku, intensywny trening na siłowni plenerowej czy zacięty mecz w klubie tenisowym? Wszystkie te atrakcje są na wyciągnięcie ręki.

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Żółkiewskiego 7?

Transport z Pragi Południe na drugi brzeg Wisły umożliwiają mosty: Siekierkowski, Łazienkowski i Poniatowskiego, a najważniejszą arterią dzielnicy jest ul. Grochowska. Funkcjonuje tutaj komunikacja miejska: autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska, a w planach jest budowa II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Żółkiewskiego 7 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 780 metrów od inwestycji Żółkiewskiego 7 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Warszawa Olszynka Grochowska 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Żółkiewskiego 7 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Żółkiewskiego 7 znajdują się 42 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 331 "U Słonia Szczęściarza" w odległości 230 m, Niepubliczna Policealna Szkoła Artystyczna Akademia Filmu i Telewizji w odległości 260 m, przedszkole w odległości 270 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Żółkiewskiego 7 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Mieczysław Śmiałek w odległości 30 m, thérapeutic w odległości 150 m, Chodent w odległości 230 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Żółkiewskiego 7 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 90 m znajduje się Globus, w odległości 120 m znajduje się Meble Kuchenne, w odległości 130 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Żółkiewskiego 7 w odległości 210 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 250 m znajduje się boisko / kort, w odległości 270 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 16.06.2020
Data aktualizacji: 01.12.2023
Żółkiewskiego 7 Skavia Development Sp. z o.o. Sp. K. logo

Żółkiewskiego 7 Skavia Development Sp. z o.o. Sp. K.

Kamil Androsiuk

OPIEKUN INWESTYCJI

Adres biura sprzedaży:

Business Center - New Work ul. Kaleńska 5 04-367 Warszawa

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: