Żółkiewskiego 7

Przedsprzedaż

Mieszkania na sprzedaż ul. Żółkiewskiego, oferowane bezpośrednio przez Żółkiewskiego 7 Skavia Development Sp. z o.o. Sp. K.

Warszawa, Praga-Południe, Gocławek, ul. Żółkiewskiego 7
Ceny od: 12 200 zł brutto/m2
Żółkiewskiego 7

4 zdjęcia

Żółkiewskiego 7
Żółkiewskiego 7
Żółkiewskiego 7
Żółkiewskiego 7

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Żółkiewskiego 7 dostępnych jest 6 ofert

 • Lista
 • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Piętra
Filtruj listę

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • winda
 • Standard deweloperski

Opis Inwestycji

Żółkiewskiego 7 to kameralna inwestycja, usytuowana na warszawskiej Pradze. Tylko 14 mieszkań z czego większość jest trzypokojowa, ich powierzchnia waha się od 44 m2 do 60 m2 a praktyczne rozkłady pozwalają na dużą swobodę aranżacji. Łączy w sobie zalety życia w dużym mieście z korzyściami płynącymi z mieszkania w cichej i spokojnej okolicy.

Zależało nam na dużej przestrzeni, dlatego nasze mieszkania mają nawet 3 m wysokości. Taki układ pozwala na zaprojektowanie wysokich szaf garderobianych czy podwieszanych żyrandoli. Komfort użytkowania musi iść w parze z bezpieczeństwem, dlatego zastosowaliśmy drzwi antywłamaniowe (z najwyższą klasą C) o podwyższonej izolacji akustycznej. Ponadto wszystkie balkony i loggie leżą od strony południowej skierowanej na patio, dzięki czemu lokale są bardzo dobrze doświetlone a poranną kawę można wypić w zupełnej ciszy

Przywiązujemy ogromną wagę do detali, dlatego w budynku znajdzie się reprezentacyjna klatka wejściowa. Wnęka w ścianie frontowej będzie obłożona dekoracyjnymi płytami elewacyjnymi. Obok przeszklonych drzwi pojawią się stylowe detale ze stali nierdzewnej, jak skrzynki na listy czy oznaczenie budynku.

Każdy wracający z rodzinnych zakupów doceni wygodną halę garażową z bezpośrednim dostępem do cichobieżnej windy. Do dyspozycji odwiedzających nas gości są ogólnodostępne i bezpłatne miejsca parkingowe przed budynkiem.

Inwestycja Żółkiewskiego 7 znajduje się na Gocławku, ul. Żółkiewskiego 7 (6.7 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez Żółkiewskiego 7 Skavia Development Sp. z o.o. Sp. K.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 14 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Żółkiewskiego 7 w sprzedaży jest 6 nowych mieszkań o powierzchni od 47 do 61 metrów kwadratowych, w cenie od 12 200 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są mieszkania:

 • 3-pokojowe o powierzchni od 47 do 61 m2 w cenie od 575 840 zł (6 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców Żółkiewskiego 7 Skavia Development Sp. z o.o. Sp. K. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2023 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 14 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 277 do 300 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
loggia, balkon.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 6 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:
od 47 do 61 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
 • kształtują się w zakresie od 575 840 do 741 882 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 12 200 do 13 200 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Droga do centrum to tylko 20 minut tramwajem (przystanek znajduje się zaledwie 100 metrów od kamienicy). Bliskość trzech przystanków sprawia, że dotarcie w różne części Warszawy jest szybkie i wygodne. • Przystanek Żółkiewskiego - tramwaje: 3, 6, 9, 24 • Przystanek Hetmańska - autobusy: 188, 202 • Przystanek Olszynka Grochowska - pociągi: S1, R7, KM Warto wspomnieć, że w przyszłości przy Placu Szembeka ma powstać przystanek trzeciej linii metra. W sąsiedztwie Żółkiewskiego 7 znajdują się liczne obiekty rekreacyjne i sportowe, dlatego jest to idealne miejsce dla wielbicieli aktywności fizycznej. Długi spacer po parku, intensywny trening na siłowni plenerowej czy zacięty mecz w klubie tenisowym? Wszystkie te atrakcje są na wyciągnięcie ręki.

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Komunikacja

Transport z Pragi Południe na drugi brzeg Wisły umożliwiają mosty: Siekierkowski, Łazienkowski i Poniatowskiego, a najważniejszą arterią dzielnicy jest ul. Grochowska. Funkcjonuje tutaj komunikacja miejska: autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska, a w planach jest budowa II linii metra.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Żółkiewskiego 7?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Żółkiewskiego 7 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 140 metrów od inwestycji Żółkiewskiego 7 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Żółkiewskiego 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Żółkiewskiego 7 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Żółkiewskiego 7 znajduje się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczna Policealna Szkoła Artystyczna "Akademia Filmu i Telewizji" w odległości 260 m, Przedszkole nr 331 w odległości 290 m, Przedszkole nr 179 „Pozytywka" w odległości 330 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Żółkiewskiego 7 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 340 m znajduje się Biedronka, w odległości 420 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Żółkiewskiego 7 w odległości 220 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 260 m znajduje się Boisko, w odległości 270 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 16.06.2020
Data aktualizacji: 16.05.2022
Żółkiewskiego 7 Skavia Development Sp. z o.o. Sp. K. logo

Żółkiewskiego 7 Skavia Development Sp. z o.o. Sp. K.

Kamil Androsiuk

OPIEKUN INWESTYCJI

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

Business Center - New Work ul. Kaleńska 5 04-367 Warszawa

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: