Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Nova Rokokowa

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Rokokowa, oferowane bezpośrednio przez

Yuin

Warszawa, Bielany, Huta, ul. Rokokowa 136A

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 80 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Nova RokokowaNova Rokokowa

5 zdjęć

Nova Rokokowa
Nova Rokokowa
Nova Rokokowa
Nova Rokokowa

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski
  • Wykończenie pod klucz

Przyroda w okolicy

  • las
  • rezerwat przyrody

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 5 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski, wykończenie pod klucz

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rezerwat przyrody

Opis inwestycji

Nova Rokokowa logo

Ostatni dom w inwestycji Nova Rokokowa do odbioru w kwietniu 2021.

To butikowe osiedle 5 funkcjonalnych segmentów z ogródkami. Kluczowe atuty inwestycji to rozkład domów, brak czynszów i doskonałe położenie w zielonej części Bielan. Segmenty Novej Rokokowej zaprojektowano tak, by stanowiły wygodne miejsce do życia dla nawet 5-osobowej rodziny. Do każdego z domów przynależy prywatny ogródek oraz naziemne miejsce parkingowe. Całe osiedle znajduje się na ogrodzonej działce, która daje mieszkańcom poczucie bezpieczeństwa i prywatności. Inwestycja Nova Rokokowa realizowana jest przez Yuin, dewelopera

z bogatym portfolio projektów mieszkaniowych i komercyjnych.

Dom do dowolnej konfiguracji dla Klienta indywidualnego

- 143,32 m z ogródkiem 85 m

- 206 m z działką 375,84 m

Dom w dowolnej konfiguracji dla osób prowadzących działalność gospodarczą

- 143 m + 62,58 m lokalu usługowy z osobnym wejściem

Odlicz Vat – 23 %

Liczba miejsc parkingowych: 3 – 6 szt.

Liczba miejsc parkingowych : 6 szt.

Osobna brama wjazdowa

Idealny na gabinet, siedzibę firmy z duża ilością miejsc parkingowych na terenie.

Inwestycja Nova Rokokowa znajduje się na Hucie, ul. Rokokowa 136A (9.2 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Yuin.

Inwestycja Nova Rokokowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 5 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Nova Rokokowa nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Yuin przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Nova Rokokowa to inwestycja położona w zielonej części Warszawskich Bielan. Niezaprzeczalnym atutem projektu jest bliskość stacji Metro Młociny oraz pobliskiej galerii handlowej. Z ulicy Rokokowej 136A komunikacją miejską można dostać się do metra w 12 minut.

Zielona część Bielan to także bliskość malowniczej Puszczy Kampinoskiej. Wystarczy 12 minut, by dostać się na teren rozległego parku narodowego.

Mieszkańcy osiedla Nova Rokokowa będą mieć możliwość korzystania ze wszystkich udogodnień wielkiego miasta. W pobliżu nie brakuje placówek edukacyjnych, medycznych, sklepów oraz punktów usługowych. Domy znajdują się w bezpośredniej bliskości przystanków autobusowych i tramwajowych. Na terenie osiedla planowane jest też otwarcie 1 punktu handlowo-usługowego.

„Zielona dzielnica” Bielany usytuowana jest na lewobrzeżnych tarasach Wisły i pod względem liczby ludności plasuje się na piątym miejscu wśród innych rejonów stolicy. Jedynie połowę powierzchni zajmują zabudowania, zaś 28% stanowią obszary lasów, parków i rezerwatów, m.in.: Las Bielański, Las i Park Młociński czy Zespół Przyrodniczo-Krajobrazowy „Olszyna”. Bielany sąsiadują także z Kampinoskim Parkiem Narodowym. Pośród zielonego pejzażu przebiegają liczne szlaki rowerowe i turystyczne. Niewielka ilość wysokiej architektury występuje na osiedlach: Chomiczówka, Marymont-Ruda, Stare Bielany, Wawrzyszew. Niskie, willowe budownictwo dominuje na Młocinach i Radiowie, zaś na osiedlu Piaski powstają nowe budynki mieszkalne. Dzięki przystankom autobusowym i tramwajowym, a także czterem stacjom metra, zaciszne Bielany połączone są z centrum miasta. Główną arterią jest Trasa Armii Krajowej, a ośrodkiem przemysłowym – Huta Warszawa.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nova Rokokowa?

Najważniejszymi arteriami Bielan są: Trasa Armii Krajowej i trasa wylotowa nr 7 w kierunku Gdańska . Komunikacja z centrum stolicy możliwa jest za pomocą środków transportu publicznego: metra, autobusów czy tramwajów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nova Rokokowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 169 metrów od inwestycji Nova Rokokowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rokokowa 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Nova Rokokowa znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nova Rokokowa znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Integracyjne Przedszkole "Świat Dziecka" w odległości 950 m, Przedszkole nr 340 "Kasztanowego Ludka" w odległości 959 m, Sealart - Szkoła rysunku w odległości 995 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Nova Rokokowa jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 976 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nova Rokokowa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 267 m znajduje się Netto, w odległości 675 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 691 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nova Rokokowa w odległości 299 m znajduje się Saturn Fitness, w odległości 305 m znajduje się boisko / kort, w odległości 329 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 10.12.2020
Data aktualizacji: 13.11.2023

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023