Cichy Gaj etap II

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Wrobud Sp. z o.o.

Wszystkie nieruchomości w inwestycji Cichy Gaj etap II zostały już sprzedane

Zobacz inne oferty, które mogą Cię zainteresować

351 mieszkań na Gaju
Inwestycja przy ul. Puszczykowskiej 3

Wrocław, Krzyki, Gaj, ul. Puszczykowska 3

(3,5 km od centrum Wrocławia)

Inwestycja Inwestycja przy ul. Puszczykowskiej 3 znajduje się na Gaju, ul. Puszczykowska 3 (3,5 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera AK Future. Inwestycja Inwestycja przy ul. Puszczykowskiej 3 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2015 roku. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 26 lokali mieszkalnych o powierzchni 46 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Kukuczki 7

Wrocław, Krzyki, Gaj, ul. Kukuczki 7

(4 km od centrum Wrocławia)

Inwestycja Kukuczki 7 znajduje się na Gaju, ul. Kukuczki 7 (4 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera Partner Capital Sp. z o.o. sp. k.. Inwestycja Kukuczki 7 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 61 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 37 do 68 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Nowy Gaj

Wrocław, Krzyki, Gaj, ul. Żegiestowska

(2,9 km od centrum Wrocławia)

Inwestycja Nowy Gaj znajduje się na Gaju, ul. Żegiestowska (2,9 km od centrum Wrocławia), jest realizowana przez dewelopera Vantage Development S.A.. Inwestycja Nowy Gaj jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2017 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajdują się 293 lokale mieszkalne o powierzchniach od 42 do 99 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Osiedle Rodzinny Gaj

Wrocław, Krzyki, Gaj, ul. Kłodzka

(4 km od centrum Wrocławia)

Inwestycja Osiedle Rodzinny Gaj znajduje się na Gaju, ul. Kłodzka (4 km od centrum Wrocławia), jest realizowana przez dewelopera Wrobud Sp. z o.o.. Inwestycja Osiedle Rodzinny Gaj jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2017 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 109 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 48 do 67 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Quadrini

Wrocław, Krzyki, Gaj, ul. Pirenejska

(3,8 km od centrum Wrocławia)

Inwestycja Quadrini znajduje się na Gaju, ul. Pirenejska (3,8 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera Quadrini comodomo sp. z o.o.. Inwestycja Quadrini została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku. Inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 16 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 85 do 95 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 2 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

CICHY GAJ-WAMBIERZYCKA - BUDOWA ZAKOŃCZONA Z POZWOLENIEM NA UŻYTKOWANIE.

KOLEJNA INWESTYCJA RUSZA NA WIOSNĘ 2016 r. - Osiedle "RODZINNY GAJ" ul. Kłodzka

Zapraszamy na osiedle Cichy Gaj – położone w cichej i spokojnej części dzielnicy Wrocław Krzyki - Gaj, w otoczeniu niskiej zabudowy, willi i terenów rekreacyjnych. Osiedle Cichy Gaj zaprojektowano tak, by było bezpieczne, komfortowe i doskonale skomunikowane.

Standard Premium
Co oznacza Standard Premium?

Po pierwsze, niską, kameralną architekturę, wysoki standard wykończenia, wygodę mieszkania, miłą oku okolicę zabudowaną niskimi domami willowymi i bogatą w zieleń i starodrzew.
Budynki na osiedlu Cichy Gaj posiadają 3 piętra i są wyposażone w nowoczesne, ciche windy.
W standardzie wyposażamy mieszkania w zewnętrzne drzwi antywłamaniowe Porta Granit klasy C.

Po drugie - bezpieczną inwestycję:
powstałe na działce będącej własnością dewelopera z pozwoleniem na użytkowanie,
nieobciążonej hipoteką,
oferujemy dogodny, bezpieczny system płatności, nie inwestujecie Państwo w obietnice lecz kupujecie gotowy produkt.

Po trzecie - mieszkanie na osiedlu zapewniającym wysoki standard bezpieczeństwa:
monitoring garaży, miejsc postojowych i placu zabaw,
antywłamaniowe drzwi zewnętrzne klasy C Porta Granit,

Po czwarte:
inwestycję bez ryzyka dla naszych Klientów.

Inwestycja Cichy Gaj etap II znajduje się na Gaju, ul. Wambierzycka 4/ 1 (3,8 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera Wrobud Sp. z o.o..

Inwestycja Cichy Gaj etap II została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 92 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Aktualnie w inwestycji Cichy Gaj etap II pozostało na sprzedaż 0 mieszkań.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Wrobud Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji: budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 92 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe: balkon.
Komórki lokatorskie: nie przewidziano
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: winda, monitoring, plac zabaw.
Przyroda: informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Cichy Gaj etap II

Krzyki - osiedle GAJ ul. Wambierzycka

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Cichy Gaj etap II znajduje się 17 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 92 w odległości 500 m, Niepubliczne Przedszkole Bim Bam Bom - Guliwer w odległości 750 m, Szkoła Podstawowa Nr 23 w odległości 850 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 100 m Guth C., lek. med. Usługi lekarskie, w odległości 700 m Pharm Express Sp. z o.o. Apteka, w odległości 900 m Krynicka. Apteka.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Fratelli w odległości 400 m, Pizzeria La Pasjone w odległości 400 m, I Love Sushi w odległości 500 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: Niżnik Przemysław. Fitness w odległości 900 m, 4challenge. Klub sportowców outdoorowych w odległości 1 350 m.

Data publikacji: 30 września 2014 10:05

Data aktualizacji: 04 October 2016 10:17

Zapytaj o szczegóły oferty

Wrobud Sp. z o.o.

Wrobud Sp. z o.o.

Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

  • Biuro sprzedaży
  • ul. Wambierzycka 14/1
    Krzyki

+48 605...

  • Biuro sprzedaży
  • ul. Wambierzycka 14/1
    Krzyki

+48 605...

+48 605...

Znajdziemy dla Ciebie