Cichy Gaj etap II

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezWrobud Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 521 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • MicroKlimat(1.2 km dalej)
  Condohotel

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Gaj, ul. Brzoskwiniowa (2.9 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 7 912/m2
  MicroKlimat
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 101
  Powierzchnia: 24 - 47 m2
  Liczba pokoi: 1 - 2
  Republika Wnętrz - Grupa
 • Piękna 21(1.3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Krzyki, ul. Piękna 21 (2.7 km od centrum Wrocławia)
  Piękna 21
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 4
  Powierzchnia: 81 - 115 m2
  Liczba pokoi: 4
  Dom Development S.A.
 • Kamienna 145(1.3 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Huby, ul. Kamienna 145 (2.6 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 8 199 brutto/m2
  Kamienna 145
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 16
  Powierzchnia: 33 - 90 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 1 oferta
  DEVELIA (wcześniej LC Corp S.A.)

Opis Inwestycji

CICHY GAJ-WAMBIERZYCKA - BUDOWA ZAKOŃCZONA Z POZWOLENIEM NA UŻYTKOWANIE.KOLEJNA INWESTYCJA RUSZA NA WIOSNĘ 2016 r. - Osiedle "RODZINNY GAJ" ul. KłodzkaZapraszamy na osiedle Cichy Gaj – położone w cichej i spokojnej części dzielnicy Wrocław Krzyki - Gaj, w otoczeniu niskiej zabudowy, willi i terenów rekreacyjnych. Osiedle Cichy Gaj zaprojektowano tak, by było bezpieczne, komfortowe i doskonale skomunikowane.Standard PremiumCo oznacza Standard Premium?Po pierwsze, niską, kameralną architekturę, wysoki standard wykończenia, wygodę mieszkania, miłą oku okolicę zabudowaną niskimi domami willowymi i bogatą w zieleń i starodrzew.Budynki na osiedlu Cichy Gaj posiadają 3 piętra i są wyposażone w nowoczesne, ciche windy.W standardzie wyposażamy mieszkania w zewnętrzne drzwi antywłamaniowe Porta Granit klasy C.Po drugie - bezpieczną inwestycję:powstałe na działce będącej własnością dewelopera z pozwoleniem na użytkowanie,nieobciążonej hipoteką,oferujemy dogodny, bezpieczny system płatności, nie inwestujecie Państwo w obietnice lecz kupujecie gotowy produkt.Po trzecie - mieszkanie na osiedlu zapewniającym wysoki standard bezpieczeństwa:monitoring garaży, miejsc postojowych i placu zabaw,antywłamaniowe drzwi zewnętrzne klasy C Porta Granit,Po czwarte:inwestycję bez ryzyka dla naszych Klientów.

Inwestycja Cichy Gaj etap II znajduje się na Gaju, ul. Wambierzycka 4/ 1 (3.8 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera Wrobud Sp. z o.o..

Inwestycja Cichy Gaj etap II została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 92 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Cichy Gaj etap II pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Wrobud Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 92 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: winda, monitoring, plac zabaw.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Cichy Gaj etap II

Krzyki - osiedle GAJ ul. Wambierzycka

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Cichy Gaj etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 330 metrów od inwestycji Cichy Gaj etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Świeradowska.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Cichy Gaj etap II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Jarosław Bukwald, laryngolog w odległości 480 m, NZOZ "Przychodnia-Gaj" w odległości 480 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Cichy Gaj etap II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 340 m znajduje się RegioFood, w odległości 390 m znajduje się Centrum Handlowe Gaj, w odległości 490 m znajduje się Ferio Gaj.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Cichy Gaj etap II w odległości 270 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 370 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 410 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 30.09.2014

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie