Stare Żerniki

Oferta archiwalna

Wrocław, Fabryczna, Żerniki, ul. Pieprzna

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 22 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Stare Żerniki

8 zdjęć

Stare Żerniki
Stare Żerniki
Stare Żerniki
Stare Żerniki

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • rowerownia
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 17 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (20 miejsc) .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Stare Żerniki są inwestycją spółki West Invest Company, powstającą w zachodniej części Wrocławia, na terenie Żernik, przy ulicy Pieprznej Inwestycja ,,Stare Żerniki" powstaje w jednym ze spokojniejszych miejsc do zamieszkania, z dala od miejskiego zgiełku. W ofercie inwestora jest 17 funkcjonalnych mieszkań na trzech kondygnacjach o powierzchni od 28m2 do 76m2. Na osiedlu znajdzie się 20 naziemnych miejsc parkingowych oraz jeden garaż umiejscowiony w budynku. Mieszkania na parterze posiadają udogodnienia dla osób niepełnosprawnych. Niska zabudowa w klasycznym stylu, wygodny układ mieszkań, własne miejsca postojowe, komfortowe rozplanowanie części wspólnych – wszystko w inwestycji Stare Żerniki.

W celu zapoznania się z naszą ofertą prosimy o kontakt z naszym biurem sprzedaży. Stare Żerniki - komfort i wygoda.

TERMIN ZAKOŃCZENIA BUDOWY: IV KWARTAŁ 2018 ROKU

TERMIN PRZEKAZANIA MIESZKAŃ: I KWARTAŁ 2019 ROKU

Inwestycja Stare Żerniki znajduje się na Żernikach, ul. Pieprzna null (8.7 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez West Invest Company Sp. z.o.o.

Inwestycja Stare Żerniki została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 17 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Stare Żerniki nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców West Invest Company Sp. z.o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (20 miejsc)

Lokalizacja inwestycji

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Stare Żerniki?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Stare Żerniki mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 220 metrów od inwestycji Stare Żerniki znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Strachowicka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Stare Żerniki w odległości 330 m znajduje się Boisko, w odległości 350 m znajduje się Centrum sportowe, w odległości 400 m znajduje się Boisko.

Data aktualizacji: 05.12.2018

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Żernikach

Oferty na Żernikach

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: