Ul. Potockiej/Kolejowa

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezWechta Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością SKA

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 534 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Perfumiarnia w Parku Wilsona(0.7 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Poznań, Grunwald, Łazarz, ul. Śniadeckich (1.7 km od centrum Poznania)
  Perfumiarnia w Parku Wilsona
  Termin oddania: 4 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 104
  Powierzchnia: 47 - 127 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Garvest Real Estate
 • Matejki 51(0.7 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Poznań, Grunwald, Łazarz, ul. Matejki 51 (1.9 km od centrum Poznania)
  Ceny od: 8 856 brutto/m2
  Matejki 51
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 21
  Powierzchnia: 31 - 98 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 19 ofert
  Constructa Plus Sp. z o.o. Sp. K.
 • Fyrtel Wilda(1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Poznań, Wilda, Osiedle Wilda, ul. Sikorskiego (1.6 km od centrum Poznania)
  Ceny od: 8 244 brutto/m2
  Fyrtel Wilda
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 5
  Powierzchnia: 80 m2
  Liczba pokoi: 4
  DUDA DEVELOPMENT

Opis Inwestycji

Nowa inwestycja u zbiegu ulic Kolejowej i Potockiej w Poznaniu, której realizację rozpoczęto w sierpniu 2010r., to nowoczesny i funkcjonalny budynek o charakterze mieszkalno – usługowym, powstający w otoczeniu zieleni, w miejscu doskonale skomunikowanym z centrum miasta.Atrakcyjna lokalizacja budynku, bliskość arterii Głogowska i Hetmańska, autostrady A2, a także sąsiedztwo szkół, sklepów oraz ciekawa aranżacja powierzchni mieszkalnych zapewnią wysoki komfort życia .Budynek składający się z 7 oraz częściowo z 9 kondygnacji mieszkalnych zostanie wyposażony w nowoczesne windy, na parterze powstanie kilka lokali handlowo – usługowych, a w części podziemnej hala garażowa z miejscami postojowymi.W budynku zaprojektowano ponad 200 lokali mieszkalnych 1, 2, i 3-pokojowych o powierzchniach od 26 m² do 68 m² z balkonami lub tarasami.Na szczególną uwagę zasługują mieszkania usytuowane na ostatnich kondygnacjach budynku z dużymi tarasami, z których rozciągać się będzie widok na panoramę miasta.Dziedziniec budynku zagospodarowany zostanie zielenią oraz małą architekturą, zapewniając mieszkańcom spokój, a także wytchnienie od miejskiego zgiełku.Zakończenie inwestycji przewidziano na IV kwartał 2011r. / I kwartał 2012 r.

Inwestycja Ul. Potockiej/Kolejowa znajduje się na Łazarzu, ul. Kolejowa (2 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez dewelopera Wechta Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością SKA.

Inwestycja Ul. Potockiej/Kolejowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 200 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Ul. Potockiej/Kolejowa pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Wechta Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością SKA przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2012 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 200 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: Cena: 30500 zł.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Ul. Potockiej/Kolejowa

Grunwald to leżąca na zachodzie miasta dzielnica Poznania o powierzchni 36 km kw i populacji 125 tys. mieszkańców. Dzielnica zamyka się w ulicach Skórzewskiej, Bukowskiej, Kolejowej i Leszczyńskiej. Dzielnicę z południowego zachodu na północy wschód przedziela ul. Głogowska, za miastem przechodząca w drogę krajową E261. Na terenie Grunwaldu krzyżuje się z nią droga europejska E30. Dzielnica ma własną szkołę wyższą – to Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa. Jest stąd również blisko do Portu Lotniczego Poznań-Ławica, który zaczyna się tuż za północną granicą. Dzielnica ma też dobry dostęp do opieki zdrowotnej dzięki dwóm szpitalom klinicznym, prywatnej lecznicy (Certus), 60 aptekom, 15 przychodniom i gabinetom lekarskim. Fani sportu docenią Arenę Poznań i stadion INEA a także Lasek Marceliński, idealny do uprawiania joggingu czy nordic walkingu. Na terenie dzielnicy są też dwa kina.

Komunikacja

Na terenie Grunwaldu krzyżują się ze sobą droga krajowa E261 i droga europejska E30. W odległości ok. 50 m na północ zaczyna się Port Lotniczy Poznań-Ławica. Dodając do tego liczne tramwaje i autobusy kursujące po dzielnicy Grunwald, otrzymujemy świetnie skomunikowane nie tylko z pozostałymi dzielnicami miasta miejsce.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Ul. Potockiej/Kolejowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 480 metrów od inwestycji Ul. Potockiej/Kolejowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rynek Łazarski.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Ul. Potockiej/Kolejowa znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Fundacji Familijny Poznań "Konik Polny" w odległości 200 m, Szkoła Podstawowa nr 9 w odległości 200 m, Przedszkole nr 48 w odległości 270 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Ul. Potockiej/Kolejowa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 310 m znajduje się Bazarek, w odległości 350 m znajduje się Biedronka, w odległości 370 m znajduje się Bazarek.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Ul. Potockiej/Kolejowa w odległości 190 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 200 m znajduje się Boisko, w odległości 210 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie