Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Ibis Styles Condo Hotel

Oferta archiwalna

Apartamenty na sprzedaż ul. Cykady, oferowane bezpośrednio przez

WB FINANCE

Warszawa, Włochy, Nowe Włochy, ul. Cykady

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 50 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Ibis Styles Condo HotelIbis Styles Condo Hotel

6 zdjęć

Ibis Styles Condo Hotel
Ibis Styles Condo Hotel
Ibis Styles Condo Hotel
Ibis Styles Condo Hotel

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • sala fitness

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba apartamentów:

cała inwestycja składa się z 214 apartamentów

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Typ nieruchomości:

Opis inwestycji

IBIS STYLES TO PIERWSZY W POLSCE CONDO HOTEL zarządzany przez Grupę Orbis, strategicznego partnera AccorHotels, profesjonalnego i wiodącego operatora hotelowego w Europie Wschodniej. Inwestycja Ibis Styles znajduje się w dzielnicy Włochy, przy ul. Cykady (8,6 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera WB FINANCE. Inwestycja jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2018 roku terminem oddania do użytkowania. Cały projekt składa się z 214 pokoi hotelowych. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych oraz 2 kondygnacje podziemne.

Inwestując w ibis styles Warszawa możesz osiągnąć roczną stopę zwrotu nawet 8,7%

Co nas wyróżnia:

• ZYSK nawet 8,7 % rocznie!

• Profesjonalny i wiodący OPERATOR!

• BEZKOSZTOWA umowa dzierżawy po stronie Klienta (wszelkie remonty, modernizacje, naprawy pokoi hotelowych oraz części wspólnych hotelu, w tym wymiana wyposażenia zgodnie z najnowszymi standardami marki ibis styles - przez cały okres trwania umowy dzierżawy - na koszt spółki Dewelopera)!

Inwestycja Ibis Styles Condo Hotel znajduje się na Nowych Włochach, ul. Cykady (8.6 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez WB FINANCE.

Inwestycja Ibis Styles Condo Hotel została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 214 nowych apartamentów znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Ibis Styles Condo Hotel nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców WB FINANCE przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Włochy to warszawska dzielnica o powierzchni ok. 29 km2, która położona jest na południowo-zachodnim krańcu miasta. Charakterystyczną częścią obszaru jest największy w Polsce port lotniczy Warszawa-Okęcie. Ze względu na obecność lotniska występuje tutaj niska zabudowa: nowoczesne domy wielorodzinne oraz budynki biurowo-usługowe, będące siedzibami znanych firm, np. Avon, Philips, Microsoft, Mercedes-Benz. Włochy zamieszkuje obecnie ok. 39 tys. osób, lecz intensywny rozwój osiedli mieszkaniowych powoduje wzrost liczby ludności. W obrębie dzielnicy znajdują się przestrzenie zielonego krajobrazu: Park Kombatantów, Park Staw Koziorożca, Park Stawy Cietrzewia oraz kilka zieleńców. Tereny zielone wyposażone są w place zabaw, siłownie, place wypoczynkowe i pomosty dla wędkarzy. Pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej pozwalają dojechać do centrum w czasie 15-20 minut. Ważnymi trasami wylotowymi są Al. Jerozolimskie i Al. Krakowska, a arteriami miejskimi – 2 obwodnice.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Ibis Styles Condo Hotel?

Podróż pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej lub Warszawskiej Kolei Dojazdowej z dzielnicy Włochy do Śródmieścia trwa od 15 do 20 minut, zaś dojazd do stacji kolejowych umożliwiają linie tramwajowe i autobusowe. Przez teren dzielnicy przebiegają trasy wylotowe: Al. Jerozolimskie oraz Al. Krakowska, a także obwodnice: Nowolazurowa i Południowa.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Ibis Styles Condo Hotel mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 84 metrów od inwestycji Ibis Styles Condo Hotel znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Warszawa Ursus Północny 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Ibis Styles Condo Hotel znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Ibis Styles Condo Hotel znajdują się 22 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole MikiLand w odległości 194 m, Przedszkole Tosi i Franka w odległości 237 m, Żłobek i Przedszkole dwujęzyczne Tuptu Włochy w odległości 301 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Ibis Styles Condo Hotel jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Hipokrates w odległości 472 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 582 m, BlancoDent w odległości 628 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Ibis Styles Condo Hotel składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 114 m znajduje się Stokrotka Express, w odległości 166 m znajduje się Żabka, w odległości 221 m znajduje się Strefa Formy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Ibis Styles Condo Hotel w odległości 70 m znajduje się boisko / kort, w odległości 117 m znajduje się boisko / kort, w odległości 158 m znajduje się Studio Pole Dance "si.mia".

Data publikacji: 01.09.2017
Data aktualizacji: 27.06.2023

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023