Słoneczna Leśniczówka

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezWawel Development

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Słoneczna Leśniczówka dostępnych jest 8 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
A/2/39
3
64,24 m²
Parter
A/1/2
3
71,15 m²
Parter
B/1/8
3
63,6 m²
1
A/2/46
3
64,24 m²
1
A/2/38
4
70,01 m²
Parter
B/2/42
4
72,7 m²
1
A/2/59
4
63,71 m²
2
B/2/50
4
72,7 m²
2

Oferty specjalne

 • Przecena

  W ostatnim czasie obniżono ceny niektórych ofert

  Kontakt z deweloperem

Opis Inwestycji

Słoneczna Leśniczówka - nowoczesne osiedle mieszkaniowe położone na granicy dzielnic Praga Południe i Wawer. To spokojne i malownicze miejsce, w którym będzie można po pracy odpocząć od miejskiego gwaru lub spędzić czas na świeżym powietrzu, rozkoszując się pięknem przyrody.W 2 budynkach na 4 kondygnacjach znajdzie się 126 mieszkań w najbardziej atrakcyjnych metrażach od 34 do 100 m2. W garażu podziemnym zaplanowano miejsca parkingowe i komórki lokatorskie. Każde z mieszkań posiadać będzie dodatkową przestrzeń: balkon, taras, na parterze – ogródek.

Inwestycja Słoneczna Leśniczówka znajduje się na Wawrze, ul. Leśniczówka 13 (8.6 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Wawel Development.

Inwestycja Słoneczna Leśniczówka jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 126 nowych mieszkań. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Słoneczna Leśniczówka pozostało na sprzedaż 8 mieszkań o powierzchniach od 64 do 73 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

 • 3-pokojowe o powierzchni od 64 do 71 m2 (4 mieszkania)
 • 4-pokojowe o powierzchni od 64 do 73 m2 (4 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Wawel Development przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 126 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 255 do 265 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon, ogródek.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rzeka, rezerwat przyrody.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępnych jest 8 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:od 64 do 73 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3, 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Słoneczna Leśniczówka

Znakomicie rozwinięta sieć dróg i transportu miejskiego w Wawrze daje możliwość dotarcia do Centrum w kilkanaście minut. Wawer dysponuje pełną infrastrukturą potrzebną do wygodnego i bezpiecznego życia: sklepy, galerie handlowe, obiekty sportowe i rekreacyjne, placówki zdrowia, kultury i oświaty. Słoneczna Leśniczówka sąsiaduje z Rezerwatem Zakole Wawerskie, jednym z wielu obszarów naturalnego krajobrazu w Wawrze oraz z willową zabudową tej dzielnicy. W bliskiej odległości, tylko 15 minut jazdy rowerem znajduje się jeden z 9 rezerwatów Mazowieckiego Parku Krajobrazowego - Rezerwat Las im. Króla Jana III Sobieskiego.

Wawer to dzielnica w południowo-wschodniej części Warszawy wyróżniająca się największym obszarem terytorialnym – ok. 80 km2. Jednocześnie jest to jeden z tych rejonów miasta, w których znajduje się najwięcej zielonej przestrzeni. Rozległe obszary naturalnego krajobrazu, na które składają się: Mazowiecki Park Krajobrazowy, Rezerwat im. Króla Jana III Sobieskiego oraz Zakole Wawerskie, a także dominacja niskiej, przeważnie willowej zabudowy, to czynniki decydujące o niewielkiej gęstości zaludnienia. Wawer jest spokojnym, malowniczym miejscem, w którym można odpocząć od miejskiego gwaru lub spędzić czas na świeżym powietrzu, rozkoszując się pięknem przyrody. Na terenie Wawra znajduje się aż 7 stacji kolejowych, toteż pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej stanowią najwygodniejszy środek transportu do centrum miasta. Ważnymi arteriami są m.in.: Most Siekierkowski, Wał Miedzeszyński, ul. Płowiecka.

Komunikacja

Do najważniejszych arterii dzielnicy o znaczeniu wewnętrznym należy Wał Miedzeszyński oraz ulice: Płowiecka, Bronisława Czecha, Trakt Lubelski, Korkowa, Patriotów, a znaczenie w ruchu ogólnomiejskim ma most Siekierkowski. Ze względu na obecność 7 stacji kolejowych dojazd do centrum zapewniają linie Szybkiej Kolei Miejskiej.

W odległości 200 metrów od inwestycji Słoneczna Leśniczówka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny TRAKT LUBELSKI 03.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Słoneczna Leśniczówka znajduje się 19 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Cztery Strony Świata - Językowe przedszkole w odległości 400m, KidsCollege Polsko-Angielskie Przedszkole Niepubliczne w odległości 650m, BUŁHACZEK. Przedszkole niepubliczne w odległości 1000m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 500 m znajduje się Apteka Orbifarm, w odległości 650 m znajduje się Kidawa Elżbieta, lek. med. Spec. gastrolog, w odległości 850 m znajduje się Gańko Agnieszka. Usługi optyczne.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 150 m znajduje się Żabka, w odległości 200 m znajduje się Nasza Huśtawka. Kawiarnia, w odległości 450 m znajduje się Lidl.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 600 m znajduje się Fitmania Fitness, w odległości 600 m znajduje się Moja Grota Solna, w odległości 600 m znajduje się Monika Fitness.

Data publikacji: 12.02.2018

Data aktualizacji: 20.01.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie