Osiedle Sokratesa

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Sokratesa, oferowane bezpośrednio przez Volumetric Polska Sp. z o.o.

Warszawa, Bielany, Wawrzyszew, ul. Sokratesa 5

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 63 oferty w najbliższej okolicy!

Osiedle Sokratesa

5 zdjęć

Osiedle Sokratesa
Osiedle Sokratesa
Osiedle Sokratesa
Osiedle Sokratesa

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Osiedle tworzą cztery budynki usytuowane wokół pełnego zieleni dziedzińca.Znajduje się w nim 190 mieszkań o powierzchni od 31 do 108 mkw. z wygodnymi balkonami oraz przestronnymi tarasami.Bezpieczeństwo mieszkańcom zapewnia całodobowa ochrona i monitoring.Całość osiedla uzupełniona jest harmonijnie zaprojektowaną zielenią, elementami małej architektury i placem zabaw dla najmłodszych mieszkańców.Osiedle Sokratesa zrealizowane jest na Bielanach przy Sokratesa 5 – ulicy o niewielkim natężeniu ruchu, obsadzonej starymi drzewami – w okolicy wybudowanej linii metra Młociny.W najbliższym sąsiedztwie znajduje się nowa zabudowa mieszkaniowa oraz budynki usługowe.Doskonałe jest połączenie z centrum miasta jak i innymi dzielnicami – w odległości kilkudziesięciu metrów znajdują się przystanki kilku linii tramwajowych oraz autobusowych.

Inwestycja Osiedle Sokratesa znajduje się na Wawrzyszewie, ul. Sokratesa 5 (8.3 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Volumetric Polska Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Sokratesa została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2009 roku.

Cały projekt składa się z 190 nowych mieszkań znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Sokratesa nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Volumetric Polska Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2007 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2009 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 1 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 190 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

„Zielona dzielnica” Bielany usytuowana jest na lewobrzeżnych tarasach Wisły i pod względem liczby ludności plasuje się na piątym miejscu wśród innych rejonów stolicy. Jedynie połowę powierzchni zajmują zabudowania, zaś 28% stanowią obszary lasów, parków i rezerwatów, m.in.: Las Bielański, Las i Park Młociński czy Zespół Przyrodniczo-Krajobrazowy „Olszyna”. Bielany sąsiadują także z Kampinoskim Parkiem Narodowym. Pośród zielonego pejzażu przebiegają liczne szlaki rowerowe i turystyczne. Niewielka ilość wysokiej architektury występuje na osiedlach: Chomiczówka, Marymont-Ruda, Stare Bielany, Wawrzyszew. Niskie, willowe budownictwo dominuje na Młocinach i Radiowie, zaś na osiedlu Piaski powstają nowe budynki mieszkalne. Dzięki przystankom autobusowym i tramwajowym, a także czterem stacjom metra, zaciszne Bielany połączone są z centrum miasta. Główną arterią jest Trasa Armii Krajowej, a ośrodkiem przemysłowym – Huta Warszawa.

Komunikacja

Najważniejszymi arteriami Bielan są: Trasa Armii Krajowej i trasa wylotowa nr 7 w kierunku Gdańska . Komunikacja z centrum stolicy możliwa jest za pomocą środków transportu publicznego: metra, autobusów czy tramwajów.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Sokratesa?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Sokratesa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 110 metrów od inwestycji Osiedle Sokratesa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bogusławskiego 08.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Sokratesa znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Sokratesa znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 340 " Kasztanowego Ludka" w odległości 420 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Sokratesa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 150 m znajduje się Fresh Market, w odległości 290 m znajduje się Żabka, w odległości 340 m znajduje się Lewiatan.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: