Roosevelta 9

Mieszkania na sprzedaż ul. Franklina Delano Roosevelta, oferowane bezpośrednio przez Hocan Estate

Łódź, Śródmieście, Katedralna, ul. Franklina Delano Roosevelta 9
Roosevelta 9

1 zdjęcie

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Roosevelta 9 dostępne są 43 oferty

  • Lista
  • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę
Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
M1
1
25,5 m²
1
M2
1
28,12 m²
1
M3
1
30,14 m²
1
M4
1
28,74 m²
1
M5
1
25,06 m²
1
M6
1
42,78 m²
1
M7
1
30,73 m²
1
M8
1
28,83 m²
1
M9
1
24,93 m²
1
M10
1
25,23 m²
1
M11
1
25,55 m²
1
M12
1
25,72 m²
2
M13
1
28,65 m²
2
M14
1
30,4 m²
2
M15
1
29,13 m²
2
M16
1
25,78 m²
2
M17
1
44,25 m²
2
M18
1
31,29 m²
2
M19
1
29,47 m²
2
M20
1
24,9 m²
2

Opis Inwestycji

Roosevelta Residence

Great New Deal

Raz na jakiś czas na rynku nieruchomości pojawiają się inwestycje wyjątkowe: w wymarzonej lokalizacji, o niespotykanej wartości estetycznej i historycznej, nieruchomości z gotowym modelem biznesowym. Taką perełką jest Roosevelta Residence - inwestycja dla wymagających. Dla osób, które w morzu ofert potrafią docenić realizacje wyjątkowe.

Odrestaurowana i rozbudowana kamienica z 1895 roku w samym centrum Łodzi w połączeniu z obsługą najmu zapewnianą przez rzetelnego operatora to świetna inwestycja na wielu wymiarach: dziś, to gwarantowany zysk z najmu krótko- lub długoterminowego; w przyszłości to znaczący wzrost wartości nieruchomości o unikalnych walorach estetycznych i najwyższej jakości wykończenia.

Roosevelta Residence to jedynie 43 apartamenty w najlepszej łódzkiej lokalizacji z gwarantowaną umową najmu.

Wyjątkowa renowacja da nowe życie kamienicy przy Roosevelta i zmieni formę architektoniczną budynku, aby zapewnić mieszkańcom maksimum komfortu zachowując jednocześnie jej historyczny charakter. Projekt przewiduje nadbudowę kondygnacji do istniejącego budynku frontowego oraz dobudowę 5-kondygnacyjnej prawej oficyny oraz parterowej oranżerii zlokalizowanych w zachodniej części działki.

Wykonane zostaną prace konserwatorskie mające na celu podniesienie komfortu użytkowania: wymiana instalacji, wymiana i wzmocnienie elementów konstrukcyjnych, termomodernizacja. Walory architektoniczne budynku zostaną uwydatnione – wykonany zostanie remont elewacji wraz z odtworzeniem balkonów i zniszczonych detali architektonicznych.

Inwestycja Roosevelta 9 znajduje się na Katedralnej, ul. Franklina Delano Roosevelta 9 (0.3 km od centrum Łodzi), jest realizowana przez Hocan Estate.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 43 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Roosevelta 9 w sprzedaży 43 nowe mieszkania o powierzchni od 25 do 46 metrów kwadratowych.

Dostępne są mieszkania:

  • 1-pokojowe o powierzchni od 25 do 46 m2 (43 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców Hocan Estate nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2022 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 43 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
wykończenie pod klucz
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
balkon.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępne są 43 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:
od 25 do 46 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 1-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
zamknięty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Roosevelta Residence to miejskie życie w najlepszym wydaniu i idealnej lokalizacji. Inwestycja znajduje się w bliskiej odległości od "łódzkich drapaczy chmur" tzw. Manhattanu, gdzie wybudowane są również wysokiej klasy kompleksy biurowe takie jak Centrum Finansowe mBanku. W najbliższym sąsiedztwie znajdują się nowo powstałe hotele takie jak Novotel czy Hampton by Hilton, co dodatkowo podnosi prestiż lokalizacji Roosevelta Residence. Roosevelta Residence jest świetnie skomunikowana: blisko Dworca Łódź Fabryczna, centrum przesiadkowego przy al. Piłsudskiego, przy trasie Wschód-Zachód, w ścisłym centrum miasta, zaledwie 150 metrów od słynnej ulicy Piotrkowskiej.

Łódzkie Śródmieście to obszar w kształcie litery „L” ograniczony ulicami Północną, Piotrkowską i Kilińskiego. Najbardziej rozpoznawalną ulicą Śródmieścia, jak i całej Łodzi, jest ulica Piotrkowska. To tu koncentruje się życie kulturalne i rozrywkowe miasta. Ze Śródmieścia można nie tylko wygodnie dojechać do każdej dzielnicy miasta, ale też w ciągu ok. godziny znaleźć się w Warszawie dzięki położonej tu stacji PKP Łódź Fabryczna. Centrum miasta składa się głównie z przedwojennej zabudowy, czyli kamienic, uzupełnionych wielomieszkaniową zabudową powojenną. Znajduje się tu Uniwersytet Łódzki, główny ośrodek naukowy w mieście. To też doskonały dostęp do szpitali, bo w Śródmieściu ulokowane są dwa szpitale miejskie. Dzielnica otoczona jest terenami zielonymi ,takimi jak Park Piłsudskiego czy Park Poniatowskiego. Nowe budownictwo sąsiaduje tu więc z licznymi miejscami do aktywnego wypoczynku jak i zabytkami.

Komunikacja

Śródmieście Łodzi jest doskonale skomunikowane z resztą miasta dzięki autobusom i tramwajom kursującym po każdej większej ulicy dzielnicy. Dodatkowo z położonego w Śródmieściu dworca PKP Łódź Fabryczna można dojechać do wszystkich większych miast Polski jak i pozostałych stacji w Łodzi. 6 km na południe od Śródmieścia znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Roosevelta 9?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Roosevelta 9 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 200 metrów od inwestycji Roosevelta 9 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Sienkiewicza - Nawrot.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Roosevelta 9 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Roosevelta 9 znajduje się się 14 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: SZKOŁA PODSTAWOWA SPECJALNA NR 176 w odległości 50 m, ATUT Lider Kształcenia - Szkoła Podstawowa dla Dorosłych w odległości 290 m, Atut Lider Kształcenia Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych w Łodzi w odległości 290 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Roosevelta 9 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Wojewódzkie Centrum Zdrowia Publicznego w odległości 160 m, PROFESOR DZIKI CLINIC w odległości 240 m, Gabinet Masażu Leczniczego w odległości 320 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Roosevelta 9 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 80 m znajduje się Biedronka, w odległości 170 m znajduje się Centrum Obslugi Konsultantek AVON, w odległości 210 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Roosevelta 9 w odległości 50 m znajduje się Club Sportera, w odległości 160 m znajduje się Boisko, w odległości 300 m znajduje się McFit.

Data publikacji: 19.10.2021
Data aktualizacji: 19.10.2021
Hocan Estate logo

Hocan Estate

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Obywatelska 128/152 lokal 7, 94-104 Łódź

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

  • Poniedziałek: 09:00 - 17:00
  • Wtorek: 09:00 - 17:00
  • Środa: 09:00 - 17:00
  • Czwartek: 09:00 - 17:00
  • Piątek: 09:00 - 17:00

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: