Ogrody Victorii

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezVictoria Dom S.A.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 430 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Biały Dom(0.7 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Białołęka, Tarchomin, ul. Światowida (10.3 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 7 700/m2
  Biały Dom
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 48
  Powierzchnia: 44 - 89 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Kompania Domowa Sp. z o.o.
 • Moja Północna(0.7 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Białołęka, Tarchomin, ul. Kościeszów (10.2 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 7 852 brutto/m2
  Moja Północna
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 24
  Powierzchnia: 37 - 71 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Dla inwestora 8 ofert
  ECO Classic Sp. z o.o.
 • Kamińskiego róg Myśliborskiej(0.8 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Białołęka, Tarchomin, ul. Światowida (11.2 km od centrum Warszawy)
  Kamińskiego róg Myśliborskiej
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 3
  Powierzchnia: 80 - 83 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  RSM Praga

Opis Inwestycji

NOWA OFERTA MAŁYCH MIESZKAŃ W NAJLEPSZEJ LOKALIZACJI TARCHOMINA!· liczba mieszkań 210, 208 miejsc garażowych i 3 miejsca postojowe zewnętrzne· metraże od 25 – 74 m2 (możliwość łączenia mieszkań w celu uzyskania większej powierzchni)ATRAKCYJNE LOKALE O NAJBARDZIEJ POSZUKIWANYCH METRAŻACH!Ogrody Victorii – to najnowszy projekt mieszkaniowy zlokalizowany w atrakcyjnej, zielonej części Tarchomina. Osiedle stanowią trzy eleganckie budynki o nowoczesnej, geometrycznej formie, harmonijnie wpisujące się w otoczenie. Ich przemyślany układ pozwoli zachować piękne, stare drzewa, tworzące enklawy ciszy i zieleni.Mieszkania dedykowane są rodzinom z dziećmi oraz młodym osobom, rozpoczynającym samodzielnie życie.ATUTY INWESTYCJI• Duże balkony, tarasy i ogrody – połączenie nowoczesnego, wygodnego mieszkania z wypoczynkiem wśród zieleni. Powierzchnie ogrodów i tarasów pozwalają na zaaranżowania miejsc do biesiadowania, przytulnych zakątków do wypoczynku oraz atrakcyjnej przestrzeni dla dziecięcych zabaw.• Lokalizacja osiedla – spokojna i bezpieczna okolica, wokół tereny zielone, a także wszystkie niezbędne elementy infrastrukturysklepy, centra handlowe, urzędy, placówki pocztowe, banki, ośrodki medyczne, sportowe i rekreacyjne, szkoły, przedszkola, place zabaw, restauracje• Komunikacja – sprawne połączenie z centrum zapewnia Most Północny, ulica Modlińska, Trasa Armii Krajowej, liczne połącznia autobusowe• Projekt osiedla – wykonany przez doświadczonych architektów przy założeniu, by zapewnić mieszkańcom wygodną przestrzeń domową oraz poczucie prywatności w przydomowych ogrodach i tarasach.• Rozkłady pomieszczeń – dostosowane do panujących obecnie trendów i oczekiwań naszych Klientów, zapewniając nie tylko komfort, ale i ekonomiczne użytkowanie.• Technologia: nasze budynki wznoszone są w tradycyjnej technologii, zapewniającej mieszkańcom trwałość i solidność oraz ekonomiczne nakłady na utrzymanie posesji.• Estetyka i funkcjonalność – osiedle ogrodzone, wewnątrz zaaranżowana część rekreacyjno-wypoczynkowa i prywatny park• Inwestycja przyjazna osobom niepełnosprawnym

Inwestycja Ogrody Victorii znajduje się na Tarchominie, ul. Ceramiczna (10.8 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Victoria Dom S.A..

Inwestycja Ogrody Victorii została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 210 nowych mieszkań. Budynki posiadają 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Ogrody Victorii pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Victoria Dom S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 210 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Ogrody Victorii

Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem. Występują tutaj zarówno osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, jak również wysoka, nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Dużą popularnością nadal cieszą się białołęckie osiedla z wielkiej płyty: Nowy Tarchomin, Nowodwory i Nowe Świdry. W strefie centralnej i południowej rozwija się infrastruktura handlowo-usługowa, więc obszar ten ma szansę stać się czymś więcej, niż kolejną warszawską "sypialnią". Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy Białołęka znajdują się 4 stacje PKP. Kursują stąd autobusy, a budowa częściowej linii tramwajowej umożliwiającej dojazd z Tarchomina do centrum jest w końcowej fazie realizacji.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Ogrody Victorii mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 150 metrów od inwestycji Ogrody Victorii znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kaflowa 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Ogrody Victorii znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 430 w odległości 180 m, Szkoła Podstawowa nr 355 w odległości 180 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Ogrody Victorii jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Warszawa-Białołęka w odległości 480 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Ogrody Victorii składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 210 m znajduje się Żabka, w odległości 370 m znajduje się Biedronka, w odległości 400 m znajduje się Carrefour Market.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Ogrody Victorii w odległości 220 m znajduje się Boisko, w odległości 240 m znajduje się Boisko, w odległości 250 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 08.05.2013

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie