Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Ogrody Victorii

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Ceramiczna, oferowane bezpośrednio przez

Victoria Dom S.A.

Warszawa, Białołęka, Tarchomin, ul. Ceramiczna

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 288 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Ogrody VictoriiOgrody Victorii

5 zdjęć

Ogrody Victorii
Ogrody Victorii
Ogrody Victorii
Ogrody Victorii

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 210 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

NOWA OFERTA MAŁYCH MIESZKAŃ W NAJLEPSZEJ LOKALIZACJI TARCHOMINA!

· liczba mieszkań 210, 208 miejsc garażowych i 3 miejsca postojowe zewnętrzne

· metraże od 25 – 74 m2 (możliwość łączenia mieszkań w celu uzyskania większej powierzchni)

ATRAKCYJNE LOKALE O NAJBARDZIEJ POSZUKIWANYCH METRAŻACH!

Ogrody Victorii – to najnowszy projekt mieszkaniowy zlokalizowany w atrakcyjnej, zielonej części Tarchomina. Osiedle stanowią trzy eleganckie budynki o nowoczesnej, geometrycznej formie, harmonijnie wpisujące się w otoczenie. Ich przemyślany układ pozwoli zachować piękne, stare drzewa, tworzące enklawy ciszy i zieleni.

Mieszkania dedykowane są rodzinom z dziećmi oraz młodym osobom, rozpoczynającym samodzielnie życie.

ATUTY INWESTYCJI

• Duże balkony, tarasy i ogrody – połączenie nowoczesnego, wygodnego mieszkania z wypoczynkiem wśród zieleni. Powierzchnie ogrodów i tarasów pozwalają na zaaranżowania miejsc do biesiadowania, przytulnych zakątków do wypoczynku oraz atrakcyjnej przestrzeni dla dziecięcych zabaw.

• Lokalizacja osiedla – spokojna i bezpieczna okolica, wokół tereny zielone, a także wszystkie niezbędne elementy infrastruktury

sklepy, centra handlowe, urzędy, placówki pocztowe, banki, ośrodki medyczne, sportowe i rekreacyjne, szkoły, przedszkola, place zabaw, restauracje

• Komunikacja – sprawne połączenie z centrum zapewnia Most Północny, ulica Modlińska, Trasa Armii Krajowej, liczne połącznia autobusowe

• Projekt osiedla – wykonany przez doświadczonych architektów przy założeniu, by zapewnić mieszkańcom wygodną przestrzeń domową oraz poczucie prywatności w przydomowych ogrodach i tarasach.

• Rozkłady pomieszczeń – dostosowane do panujących obecnie trendów i oczekiwań naszych Klientów, zapewniając nie tylko komfort, ale i ekonomiczne użytkowanie.

• Technologia: nasze budynki wznoszone są w tradycyjnej technologii, zapewniającej mieszkańcom trwałość i solidność oraz ekonomiczne nakłady na utrzymanie posesji.

• Estetyka i funkcjonalność – osiedle ogrodzone, wewnątrz zaaranżowana część rekreacyjno-wypoczynkowa i prywatny park

• Inwestycja przyjazna osobom niepełnosprawnym

Inwestycja Ogrody Victorii znajduje się na Tarchominie, ul. Ceramiczna (10.8 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Victoria Dom S.A.

Inwestycja Ogrody Victorii została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 210 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Ogrody Victorii nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Victoria Dom S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem. Występują tutaj zarówno osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, jak również wysoka, nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Dużą popularnością nadal cieszą się białołęckie osiedla z wielkiej płyty: Nowy Tarchomin, Nowodwory i Nowe Świdry. W strefie centralnej i południowej rozwija się infrastruktura handlowo-usługowa, więc obszar ten ma szansę stać się czymś więcej, niż kolejną warszawską "sypialnią". Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Ogrody Victorii?

Na terenie dzielnicy Białołęka znajdują się 4 stacje PKP. Kursują stąd autobusy, a także tramwaje umożliwiające bezpośrednie dotarcie do centrum Warszawy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Ogrody Victorii mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2055 metrów od inwestycji Ogrody Victorii znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Warszawa Płudy.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Ogrody Victorii znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Ogrody Victorii znajduje się 26 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 355 w odległości 65 m, Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 430 w odległości 115 m, szkoła w odległości 136 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Ogrody Victorii jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Warszawa-Białołęka w odległości 439 m, Art Dent w odległości 441 m, Lux-Med w odległości 518 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Ogrody Victorii składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 45 m znajduje się Żabka, w odległości 144 m znajduje się Witaminka, w odległości 203 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Ogrody Victorii w odległości 124 m znajduje się Basen Niepubliczny osiedla Dębowy Park, w odległości 199 m znajduje się boisko / kort, w odległości 204 m znajduje się bieżnia / tor.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023