Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Triangulum

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Bolka, oferowane bezpośrednio przez

Trust S.A.

Poznań, Stare Miasto, Naramowice, ul. Bolka 15

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 1816 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

TriangulumTriangulum

8 zdjęć

Triangulum
Triangulum
Triangulum
Triangulum

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2010 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 7 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

LOKALIZACJABudynek doskonale zlokalizowany w bliskim sąsiedztwie szkoły, sklepów i kościoła katolickiego. Komunikacja Autobusowa lub piętnastominutowy spacer do “pestki”.Bezkolizyjna i cichobieżna ulica Nowo Naramowicka w ciągu dwóch lat (nowe skrzyżowanie dwupoziomowe z ul. Lechicką).Dwieście metrów do rezerwatu Żurawiniec.Bezpośredni i bezkolizyjny wyjazd na północ Poznania do lasów nadwarciańskich i do Biedruska.MIESZKANIAZnakomicie oświetlone mieszkania o nowoczesnych kształtach, umożliwiające indywidualne, niepowtarzalne aranżacje i grę świateł.Z prawie wszystkich pokoi doskonały daleki widok.Z reguły kuchnie otwarte co potęguje wrażenie większej przestrzeni.BUDYNEKPięciokondygnacyjny budynek w technologii tradycyjnej z doskonałej jakości materiałów. Windy cichobieżne. Obiekt ocieplony styropianem o grubości 12 cm.

Inwestycja Triangulum znajduje się na Naramowicach, ul. Bolka 15 (5.5 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez Trust S.A.

Inwestycja Triangulum została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2010 roku.

Cały projekt składa się z 7 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Triangulum nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Trust S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Stare Miasto to część Poznania zajmująca powierzchnię 3,8 km kw. W jej obrębie znajdują się takie jednostki administracyjne jak: Chwaliszewo, Dzielnica Cesarska, Garbary, Grobla, Piaski, Piekary, Przepadek, Rybaki, Stare Miasto, Święty Marcin, Święty Wojciech. Łącznie mieszka tu ok. 30 tys. osób. Z zachodu na wschód obszar ten przecina droga nr 92. Od wschodu ograniczony jest rzeką Wartą, od zachodu ul. Obornicką, od południa ul. królowej Jadwigi a od północy Lasem Moralskim. Przy ul. Dworcowej znajduje się dworzec Poznań Główny, jeden z największych w Polsce. Stanowiący serce Poznania rynek Starego Miasta nadal pełni ważne funkcje handlowe i kulturalne. Zabytkowa zabudowa z niepowtarzalnym renesansowym ratuszem na czele, nadaje temu miejscu wyjątkowy klimat. Zainteresowani mogą tu odwiedzić Muzeum Rogalowe, Archeologiczne i Muzeum Historii Miasta Poznania. Znajduje się tu 8 uniwersytetów, w tym Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych, Wyższa Szkoła Handlu i Rachunkowości, Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu, Wyższa Szkoła Logistyki oraz Wyższa Szkoła Komunikacji i Zarządzania. Największe centra handlowe to Avenida, Stary Browar i Kupiec Poznański. Na Starym Mieście znajdują się też liczne szpitale i przychodnie, m.in. Wielkopolskie Centrum Onkologii, Szpital Miejski im. Z. Strusia, Szpital Prywatny Med Polonia i Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Triangulum?

W dzielnicy doskonale działa transport miejski złożony z autobusów i tramwajów. Do tego znajduje się tu dworzec Poznań Główny a z zachodu na wschód dzielnicę przedziela droga krajowa nr 92. Port lotniczy Poznań-Ławica mieści się w odległości ok. 3 km na zachód od granic dzielnicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Triangulum mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2597 metrów od inwestycji Triangulum znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Poznań Karolin.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Triangulum znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Triangulum znajduje się 16 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół im. Zamoyskich w Rokietnicy - Technikum w Poznaniu w odległości 171 m, Technikum w Poznaniu w odległości 188 m, przedszkole w odległości 228 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Triangulum jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Poradnie Naramowickie w odległości 359 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 436 m, Poradnie Naramowickie w odległości 451 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Triangulum składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 82 m znajduje się Wachowiak, w odległości 208 m znajduje się Zakłady Mięsne Mielczarek, w odległości 248 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Triangulum w odległości 211 m znajduje się boisko / kort, w odległości 211 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 261 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023